Aká je cena kompletní rekonstrukce 3+1 bytu?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Dobrý večer, plánuji během roku kompletní rekonstrukci bytu 3+1, ale nemám ani v nejmenším představu do čeho jdu. Zajímalo by mě, na kolik by takováto rekonstrukce zhruba vyšla (v Ostravě). Můj plán je kolem 300 000. A měl by zahrnovat: zděnou koupelnu (s nábytkem), novou kuchyň (pravděpodobně se starými spotřebiči:-)), dále nové podlahy, zbourání jedné zdi, nová futra, dveře, ... Taková klasika. A dále by mě zajímalo, kdo rozhoduje o bourání zdí, pokud je to nosná zeď povolují alespoň rozšíření dveří, či nosných sloupů? Předem moc díky za odpovědi.
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
Ja som myslela, že ten byt ma rozlohu 72m2 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cherallie ked chces kompletnu rekonstrukciu, tak sa do 300 tisic nezmestis. Ked si zoberies ze len lacnejsie plastove okna ta vyjdu minimalne 100000, murovanie jadra s obkladom a zariadenim do kupelne (uplne lacne a lacna pracovna sila) tiez okolo 100000, zarubne s dverami do celeho bytu 50000, parkety - prip. este aj zarovnavanie spodku pod parketami (lacne parkety 300 x m2), do kuchyne dlazba (kupit dlazbu a aj polozit), obklad, buracie prace su straaaasne drahe, a to tam este nemas zariadenie... nova kuchynska linka.... znizovanie stropov a sadrokarton uz taka polozka neni, ale napr. stierky ani si neuvedomis a vyjdru strasne draho, malovat si viete aj sami...
Odpovedať
tak my sme teraz rekonstruovali 3-izbovy byt v BA, a to bola kompletna rekonstrukcia = okna, jadro, nova kuchyna, parkety, dlazba, dvere, stierky, malovanie, komplet spotrebice a nabytok a vyslo nas to do 20 000 eur, teda tak do 600 tisic Sk.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?