Zrubová chata od WOODSK - skúsenosti

Zobraz úvodný príspevok
Dobry den, rada by som sa popytala, ake mate skusenosti s firmou WOODSK (https://woodsk.eu/content/4-kontakt). Ci ma niekto zrubovu chatu od nich, ako vysiel rozpocet a ci ste spokojni s ich pracou. Dakujem.
Odpovedať
Prisla niekomu v poslednej dobe objednaba chata? Aj ja mam objednavku u nich
Odpovedať
Profilova fotka
keď som v deväťdesiatych rokoch začínal, prišli nemeckí investori, ak dodávka meškala, chceli zľavu a veľmi výraznú. Takú kultúru my nedosiahneme ešte dlho, sme nanasýtený ponukou.
Odpovedať
@jan45 Súhlasím mnohé hlavne v stavebníctve pôsobiace spoločnosti si nevážia zákazníka. Referencia je pre nich nič. Viac im záleží zinkasovať peniaze a ísť na ďalšiu zákazku. Súvisí to aj s našou povahou hľadať čo najlacnejšiu ponuku a potom sa to zobrazí na kvalite alebo termíne. V prípade vyššej konkurencie by tie nečestné spoločnosti prešli prirodzeným sitom a buď zmenili politiku alebo zanikli
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Môže mi prosím niekto, kto už úspešne riešil súdny spor s firmou wood.sk poskytnúť kontakt na dobrého právnika zbehlého v tejto oblasti? Ďakujem Firme sme zaplatili za domček ktorý už pol roka nedodali a podla toho čo som sa tu dočítal ani nedodajú. Bohužial to musím už riešiť takto no nemam s takymto riešením skúsenosti.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanagogo16 môžete mi prosím poskytnúť kontakt na právnika, ktory vám konflikt s wood.sk pomáhal riešit? Musím aj ja niekoho osloviť
Odpovedať
@luc_bezovic aj pán Prisenznák bol veľmi milý 🙂) a dopadlo to tak ako dopadlo...,. tiež som im zo začiatku všetko verila, tie ich výhovorky ako sú v tom chudáci nevinne a všetci sú zlí a hádžu na nich zlé svetlo, žiadal ma tiež vymazať komentár tu na modrej streche...., doteraz by sme od nich nič nemali postavené, sú to podvodníci, ale tak možno budete mať ozaj šťastie, snáď nový Wood Sk už je poctivý
Odpovedať
@Tomáš Pressburg Slušný mne maju chatu dodat v marci, co tu citam je ako zly sen ... Prosim vas ako to riesite ?
Odpovedať
@woodsk tie opatrenia sú veľmi mizerné, keďže mne od augusta 2020 dlhujete zálohu 1720 € za nedodaný domček, netvárte sa tak seriózne 😬 Riešiť to budem právne. Nebolo by od veci, keby sa mi ozvali ďalší poškodení, mohlo by to byť na hromadnú žalobu 😉
Odpovedať
@syko1 naozaj? 😮
Odpovedať
Držím vám všetkým palce Ja pridám príhodu, ako som riešil kuchynskú linku. Počas dokončovacich prac na dome som si objednal kuchynskú linku. Cena cez 7000 bez spotrebičov. Niektoré som si vedel pozhanat lacnejšie a niektoré mi mal dodať aj dodávateľ kuchyne. Pokiaľ sa stavba dokončoval, tak som to veľmi neriešil, mesiac pred kolaudáciou som teda išiel zisťovať ako to je teda s tou kuchyňou. A začali problémy. Tie tradičné odrhovacky, ich dodávateľ nestíha, zrovna v Tom case sťahuje výrobu, ... No jednoducho 2 mesiace natahovaciek. No nič, vyčíhal som si chlapíka osobne, dôrazne mu dohovoril :-) , s tým že mám znalosti, ako v poslednej dobe iba presúva peniaze zo záloh na objednávky, ktoré mu už fakt horeli. Keď som písal, že dôrazne som mu dohovoril, tak to bolo myslené fakt dorazne :-) . Ubezpečoval ma, bol ochotný mi dať aj jeho auto do zábezpeky. Do 2 týždňov ta linka fakt dorazila. Spotrebiče, ktoré mi dodal ani nepozadoval vyplatiť. Takže takto. Na Slovensku je niekedy tá najjednoduchšia cesta dokázania sa svojich práv. Zvlášť s takými smradmi, ktorí okrádanie ľudí majú v hlavnej pracovnej náplni, na takých platia pravidlá z dôb 90 rokov. Ešte raz, držím vám palce🙂
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Ja mam tiez objednany domcek od woodsk od augusta, vyplatil som ho cely (2500€) ale domcek nikde. Rad sa pridam k nejakej zalobe.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ja som mala mat celorocnu chatu odovzdanu v juny, doteraz ju nemam. Zalohu som dala 15000. Posuvam vec pravnikovi.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ludia nie v zlom, ale ako niekto moze vyplatit tisice eur dopredu a po pol roku este dufat, ze Vam chatu/domcek dodaju? Ved nebudte naivni. Ja som tiez urobil tu istu chybu, ze som pred objednavkou nepreveril poriadne firmu a poslal som im celu sumu, ale ked som ani po dvoch tyzdnoch nedostal ani len info, ze platbu vobec prijali, okamzite som ich zacal bombardovat. Samozrejme slubovali krizom-krazom, ale vtedy uz som mal precitane vsetky recenzie a staznosti, tak som ihned odstupil od zmluvy, pockal som tych 14 dni, pocas ktorych su povinni Vam peniaze vratit na ucet a kedze peniaze neposlali, co som aj bral ako samozrejmost, okamzite som to riesil s advokatskou kancelariou. Uz sme mali vypracovany podnet na SOI, mali sme pripravenu webstranku na zbieranie staznosti od inych zakaznikov a samozrejme sme chystali podat trestne oznamenie na policii, idealne hromadne. Toto vsetko som im poslal do mailu a dal som im poslednu sancu na vratenie. A tadaaaaa, nasledujuci den som mal peniaze ucte. Som si vedomy toho, ze som mal velke stastie, lebo vidim, ze situacia je uz zase horsia, ale vyplakavanie na internete Vam nepomoze. Okamzite im poslite odstupenie od zmluvy, musite pockat 14 dni a ked Vam peniaze neposlu, co neposlu, tak to rieste. Existuje SOI, podajte staznost, nic za to neplatite, chodte na policiu, spojte sa, podajte hromadne trestne oznamenie, oslovte telku (napr. relacia Obcan za dverami), sadnite do auta viaceri a urobte otocku na Oravu, vsak adresu poznate, len uz proste nejake kroky vykonajte, lebo takyto podvodnik musi byt riadne potrestany.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@rado911 Ja viem, ze tam nemozu prist a dobit ho ako psa, len som chcel poukazat na to, ze mnohi sa tu len stazuju a stale cakaju na zazrak, namiesto toho, aby konali. Kym firma oficialne existuje, preco neskusit aspon podat staznost a trestne oznamenie, hlavne ked podvedenych zakaznikov je uz hadam niekolko desiatok az stoviek. Ak by mi neboli vratili peniaze, urobil by som vsetko preto, aby som mu narobil co najviac starosti aj keby som uz peniaze nikdy nevidel. Musime byt viac iniciativni, lebo prave kvoli tomu, ze sa stazujeme len tu na fore, este on a jeho okradacska firma funguje. Je mi z toho fakt zle a nikdy nepochopim, ako moze takyto clovek kludne spavat.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@woodskeusro nerobil som s Vami ,neviem čo ste zač,z tohto mi vychádza že Vy chatky kupujete a potom nejako kompletizujete....to nie je správna cesta...A ešte k tej reštrukturalizácii:Zažil som 2 .V prvej mi znížili pohľadávku v pomere 1:0,6 v druhej 1:0,3.prvu mali splatiť za 3roky druhu za 5.jenalo sa o poctivo vyrobených 36 000 a 34 000 eur.Z prvej som nedostal nič ,je teraz konkurz ,majetok nemá ,druhu my splatili,ale medzitým si majitelia postavili chaty,prerobili byty. Aký je to pocit keď Vám z 1000 evri sľúbia nakoniec 600 a tie nedajú a z 1000 euro 300 a tie posielajú 5rokov po 60 eur? (Pre zjednodušenie) Takže stou restrukturou asi tak...
Odpovedať
@woodskeusro Miro, neočierňujem, píšem len pravdu ako to bolo, bolo niekoľko telefonátov z mojej strany kedy som ta prosila len o vyjadrenie čo všetko si na našej objednávke vybavil, hoci v tom čase už dávno mala byt hotová základová doska, ďalej keď už vec riešil nás právnik ešte v mimosúdnom konaní, chceli sme všetko čo si uhradil od našej zálohy odrátať a aby si nám vrátil zbytok, na nič si nereagoval, potom len sľub že ak aj našu “už vyrobenú” chatu nepredáte, 1.8.2020 nám vrátite celu zálohu..., zase nič. To že si odpor nepodal je pravda. Ale mali sme len veľké šťastie od Boha že si mal na úcte peniaze ktoré exekútor zablokoval, inak by sme ich doteraz nevideli. Nehádž na mna že za naše peniaze si mal vyplatiť nejaké chaty, písalo mi minimálne 5 dalších ľudí ktorí ti dali zálohy od 14-25 tisíc ..., tie peniaze sú teda kde...? Je mi ľúto všetkých ostatných ľudí ktorí ti dali nemalé zálohy. My sme ti s radom dlho verili ale aj nám pretiekol pohár trpezlivosti po nečinnosti z vašej strany. Sme radi že s WoodSk mame pokoj. Spadol mi balvan zo srdca, tomu ver, tie dni beznádeje boli hrozne.
Odpovedať
@jjuraj ak je to ešte aktuálne, pridám sa k hromadnej žalobe
Odpovedať
V auguste 2019 sme si s manželom objednali úpravu pozemku na záhrade. Hneď sme podpísali zmluvu a zaplatili zálohu na materiál 6.000 €. Na jar som každým dňom očakávala telefonát, že nám privezú materiál a začne sa niečo diať. Keď som sa snažila dovolať, nič som nevybavila. Telefón bol nedostupný, na SMS neodpovedali. Skúšala som teda msg a tam som dostala vždy rovnakú odpoveď - kolega sa vám ozve. To už mi dochádzala trpezlivosť. Poslala som im info, že odstupujeme od zmluvy. Firma nereagovala ani na toto. Tak som im napísala, že ak sa neozvú, postúpim celú vec polícii. Konečne sa ozval zamestnanec firmy s otázkou, či to myslím vážne. Ja som ho ubezpečila, že to nie je žart. Pán z firmy mi sľúbil, že obratom pošle dobropis a vyplatí celú dlžnú čiastku späť. Nič sa ale nedialo, tak som šla na políciu. Medzi tým nám prišlo na účet 1.000 €, vraj pán konateľ je mimo SR a on - zamestnanec nemá právo posielať väčší obnos.
Odpovedať
...odvtedy sa zase nič nedeje. Preto vážne premýšľam nad podaním žaloby.
Odpovedať
Mozno sa raz firma premenuje na bmg invest :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@oliviamia Zdravím Vás chcel som sa spýtať, ako ste dopadli so záhradným domčekom .Lebo ja som objednal 7 septembra nič mi neprišlo,mailová adresa neznáma ,zákaznícka linka vypnutá, mobil vypnutý.Neviem, čo, ako ďalej postupovať aké právne kroky ? Ďakujem
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?