Zrubová chata od WOODSK - skúsenosti

Zobraz úvodný príspevok
Dobry den, rada by som sa popytala, ake mate skusenosti s firmou WOODSK (https://woodsk.eu/content/4-kontakt). Ci ma niekto zrubovu chatu od nich, ako vysiel rozpocet a ci ste spokojni s ich pracou. Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@syko1 V ziadnom zo spominanych obchodov nenakupujem na stavbu a v ziadnom z nich nedavam zalohu, cize mi ziadna strata penazi nehrozi :). Okrem toho porovnavat dlhy 459€ v socialke pri firme s obratom 1,2mld€ je nieco uplne ine ako dlhy 25 000 pri obrate 250000. Kedze bud nechapes, alebo nechces chapat, nechajme to cele tak a pockajme si na vysledok. Verim, ze vzhladom na tuto debatu si da firma zalezat aby si to mal nacas, aby mohla prezentovat uspech :)
Odpovedať
@syko1 ty co tu mutis? V tescu, bille predsa platim pri pokladni a tovar si hned odnasam domov. Este ani cez tesco eshop neplatim zalohu ani vopred, ale az pri prebierke tovaru... Ja mam svoj tovar, oni svoje peniaze, ake maju ci nemaju dlhy mo v tomto momente nezaujima.
Odpovedať
@syko1 tesco ani billa nemajú dlhy na daniach a poistnom. Sa zobuď čo ty táraš bludy?
Odpovedať
@zita19 @peter977 na finstate je to medzi dlhmi 😄 tak ze klud. ok uvidime.
Odpovedať
a bavime sa o dlhoch ako takých. tak sa uvedom tya netrep nechytaj za slovička @peter977 ked sa nevies správať tak radsej ani nepis.
Odpovedať
@syko1 ľudia tu píšu že podľa zmluvy o dielo majú dodanie diela koľko? 24 týždňov? A záloha je 50%? Trošku si uvedom súvislosti
Odpovedať
@syko1 ale zlatinko, tu sa bavime o zalohach firme, ktora na finsste ma dlhy, napriek tomu, ze tu deklarovali, ze su splatene jej dlhy narastli. Nie o priamych platbach za tovar pri pokladni. Tesco by som si na finsate pozrela ak by som im mala nieco dodavat, rovnako ako by som si zistila jeho priemernu dobu splatnosti faktur. Mylis si sezonu s fazonou... Akoze teraz su vsetci blbi, lebo ty si neskoro zistil, ze s dodavkou tovaru za tvoju zalohu to nemusi byt take bezproblemove...
Odpovedať
Profilova fotka
@syko1 nie nie je to medzi dlhmi, je to medzi pohladavkami voci statu a to su tie slavne milionove pokuty za "stare kurata" o ktore sa tesco a billa sudia so statom.
Odpovedať
@zita19 nie prave ze uz mi ponukli ze mi domcek dovezu avsak ja ho nemam kam zloziť keďže tam este nebývam. až marec to bude. ja iba vravím ze som do toho isiel lebo sa mi zdaju korektný komunikuju nemaju problem aj po urade 50%. Samozrejme ak to nebude podľa mojích predstav dalej blbý budem ja. Proste chcel som iba poukazat na to ze, podla mna, sa maju pravo vyjadrovat tí ktorí ich vyskúšali a mali niečo od nich. Nebojte sa budem vas kontaktovat v kazdom prípade aj ked to nedonesu 😄 Mozno budem moct napisat knihu ak sa to bude tahat dlho 🙂
Odpovedať
@majkoj dakujem za vysvetlenie
Odpovedať
tak my máme tiež s WOODSk zmluvu o dielo, mali by nám postaviť celoročne obývateľnú chatu, základy mali byť síce už hotové do konca roka 2019, je február a zatiaľ nemáme ani stavebko vybavené - keďže nám to robia na kľúč - tak neviem, dúfame, že tento rok chata stáť bude, potom pridám foto. Tiež mám obavy keď na finstate vidím dlžoby, ktoré im stále rastú..., zálohu sme dali nemalú, takže tak no, nie je nám všetko jedno. Ale tak veríme, že to dobre dopadne, ak nie, budeme sa musieť podľa toho zariadiť, ešte však počkáme do leta, vtedy by chata mala už na 100% stáť.
Odpovedať
Milí "neprajníci" 🙂, dnes mi dorazil domček z Wood SK, dodanie, komunikácia maximálna spokojnosť, tak ako sme sa dohodli tak to bolo. Super prístup. A dokonca doplatok mi dali formou faktúry až po dodaní domčeka. Platí nevyskúšaš nevieš 😄
Odpovedať
Článok sa načítava...
@syko1 to ako tá kôpka? OK, ale čo my, ktorí máme u nich zaplatenú zálohu v úplne inej výške ako bola vôbec cena tejto vašej chatky...
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanagogo16 vy smate smolu , ze vas firma nemohla pouzit ako svetly priklad toho ako vsetko funguje, aby nalakala dalsich :). Ale v podstate by sa na to dalo dat na sud, pretoze je to zvyhodnovanie dlznika.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den vsetkym, ja mozem za mna povedat, ze tiez som mal pochybnosti, ale vsetko bolo dodane do tyzdna od dohovoru, do 2 dni aj zmontovane a nafarbene, takze maximalna spokojnost. Bol to zahradny domcek David.
Odpovedať
@ondrej_garan vdaka za spravu, das aj zopar foto, ked si sa uz zaregistroval?
Odpovedať
Po 11 mesiacoch od objednávky nám vrátili zálohu, takze zhodnotím to asi nasledovne + firma funguje - posúvanie termínov Odporúčanie: pokial objednávate komplikovanejšie stavby nad 5000e zmluvne si potvrďte termin dodania a montáže až potom zlozte zálohu,lebo môžete ostať nepríjemne prekvapení. Garaz som nakoniec objednal u inej firmy zmluvne dodanie 6 týždňov, platba komplet až po odovzdaní.
Odpovedať
Dobrý deň, rád by som sa opýtal zákazníkov, prípadne aj priamo takto verejne firmy, či je normálne a bežné dodať a postaviť chatu z dreva ktoré má viditeľné praskliny a niektoré aj po celej dĺžke dreva. Chápem a rozumiem tomu, že drevo je živý materiál ktorý stále pracuje a že teda malé praskliny sa na dreve môžu vyskytnúť... Ale postaviť chatu z dreva ktoré je viditeľne poškodené a popraskané už pri dodaní(!) mi nepríde úplne v poriadku, prosím napíšte mi nakoľko kvalitné dosky sú na vašich chatách, či máte tiež väčšie praskliny na doskách a pod. Prikladám aj nejaké fotky (neobrúsené drevo, ktoré je zle natreté (firmou) a teda za pár rokov začne presne na tomto mieste hniť, na ďalšej fotke zas vidno prasklinu, ktorá prechádza po dĺžke celej dosky a v celej jej šírke, na ďalšej vidno ako im "ušiel" klinec do interiéru chatku a vidno tam aj prasklinu dreva)
Odpovedať
@witter no drevo praskať bude. Preto sa v stavebníctve používajú konštrukčné hranoly ako KVH, BSH, LVL a podobne. No to je iná cenová kategória ako tieto chatky...
Odpovedať
Jasne ze drevo praskat bude to je drevo.
Odpovedať
Profilova fotka
@witter jediny problem co tam vidim je ako je ukoncena krytina na bocnej a spodnej strane strechy, to je garancia na katastrofu v buducnosti...
Odpovedať
Skôr mi išlo o to, že už stavali z popraskaných dosiek, nie že dosky popraskajú časom, lebo to mi je jasné, deje sa to aj vo veľkých zrubových domoch. Na doplnenie: stavali to počas pomerne silného dažďa! Takže tak ako mi vysvetlil @peter977 v súkromnej správe - praskliny spôsobila zmena vlhkosti. Zamestnanec nám sľúbil že príde v piatok medzi 10:00 a 13:00, kedy ešte nepršalo, o 14:00 zavolal že je za hodinu u nás, že už práve vyrazil, prišiel o 17:00, už silno pršalo a on nás presviedčal, že to nie je problém a môže to stavať aj tak... Takže namiesto toho aby sme sa tešili z novej chatky ju potrebujeme opravovať a dokončovať a to ju máme postavenú dva týždne...
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
teraz si suseda objednala asi mesiac na základe odporúćani, domcek a uz jej aj stoji.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Pamätám si ako sa tu na začiatku ľudia sťažovali na nich a potom sa objavili blázni čo ich zrazu začali obhajovať, za to že im po 3 mesiacov doviezli na pomzemok chatku v demontáži... A ľudia sa zrazu tvárili ako by sa nič nestalo, že je všetko ok. Blázni...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?