Vila 1351

zdravím, rozmýšľame nad realizáciou tohto RD http://www.eurolineslovakia.sk/sk/pro... chceme sa opýtať, či ho niekto náhodou nestaval, prípadne postrehy nad projektom... díky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zarathustra velmi pekny projekt, akurat by som mozn0 trochu zvacsil obyvacku
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
Ahoj, my sme si asi vybrali tiež tento domček, nevieš či je niekde postaveny?
Odpovedať
netuším či je niekde postavený... aj by sme uvítali info, či ho niekto staval a aké boli náklady...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
zdravim uz cakame len na stavebne povolenie .ak niekto vie kde sa uz nachadza tato chalupa tiez budem povdacny ,ps -lacne to nebude :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Pekný deň, má niekto foto dokumentáciu z výstavby prípadne niake fotky ako to vyzerá dokončené ? Ideálne zvonku aj z vnútra, ďakujem :) Môžte sem enem.tak@gmail.com
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Dobrý deň chcem sa opýtať nemá niekto nejaké foto my sme v štádiu skoro dokončenia a hľadám inšpirácie? Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
tu kuchynu by som si premyslel , pride mi tam ako za trest varit
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@krakornikovak dobry vecer, ak sa smiem spýtať ako ste prosím poriesili kuchyňu ,mi sme ešte len vo fáze elektrika,kurenie, odpady stale rozmýšľam ako uložiť dres,umyvacku,varnu dosku už som s toho na nervy😂😂😂😂
Odpovedať
@aspasiamia Dobrý deň 😊 no aj pre nás to bolo ťažké alé nakoniec sme to vyskladali 😊 ešte ju nemáme lebo budú sa robiť podlahy ale potom pridám foto. My to máme tak že za kuchyňou je garáž čiže okno nemáme na tej stene máme skrinky, varna doska skrinka tak ide rúra a mikrovlnka a vedľa nej je chladnička tak je spajzik, v rohu nie je nič aby som malá pracovný priestor a potom umývadlo a umývačka a až po koniec steny skrinky.
Odpovedať
@krakornikovak Ale už teraz sa teším veľmi lebo dom je nadherny
Odpovedať
@krakornikovak ahaaa dakujem pekne,mi máme garáž mimo domu takže okno máme☺tak pod oknom prac.dosku a oproti veľké skrinky, vstav.ruru a chladnicku.......len neviem ako dat dres a varnu dosku nechcem to rozkladať aby som mala vacsiu cast pracovnej dosky v kuse neviem či môžem dať var.dosku a hned kúsok dres 😏ach jaj nemáte to náhodou nakreslne,d dakujem pekne☺☺☺☺
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?