Menu Forum

Vila 1351

21. nov 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
zarathustra
Registroval sa 2. mája 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 58 príspevkov. Okres Trenčín.
fotoportrét
fotoportrét
zarathustra
Registroval sa 2. mája 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 58 príspevkov. Okres Trenčín.
 zdravím,
rozmýšľame nad realizáciou tohto RD
http://www.eurolineslovakia.sk/sk/projekty/rodinne-domy/detail-domu/RD-Vila-1351.html
chceme sa opýtať, či ho niekto náhodou nestaval, prípadne postrehy nad projektom...
díky emoticon
2. máj 2013 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
robinho
71
Registroval sa 13. marca 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 128 príspevkov a 10 albumov. Má 8 priateľov. Okres Martin.
  • Staviam dom
    okres Martin
fotoportrét
fotoportrét
robinho
71
Registroval sa 13. marca 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 128 príspevkov a 10 albumov. Má 8 priateľov. Okres Martin.
  • Staviam dom
    okres Martin
 @zarathustra velmi pekny projekt, akurat by som mozn0 trochu zvacsil obyvacku
3. máj 2013 o 10:14  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
16kristina02
2
Registrovala sa 11. januára 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 1 príspevok. Má 20 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
16kristina02
2
Registrovala sa 11. januára 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 1 príspevok. Má 20 priateľov.
 Ahoj, my sme si asi vybrali tiež tento domček, nevieš či je niekde postaveny?
3. sep 2013 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zarathustra
fotoportrét
fotoportrét
zarathustra
 netuším či je niekde postavený... aj by sme uvítali info, či ho niekto staval a aké boli náklady...
13. sep 2013 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martas111
Registroval sa 22. júna 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 6 príspevkov. Okres Partizánske.
fotoportrét
fotoportrét
martas111
Registroval sa 22. júna 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 6 príspevkov. Okres Partizánske.
 zdravim uz cakame len na stavebne povolenie .ak niekto vie kde sa uz nachadza tato chalupa tiez budem povdacny ,ps -lacne to nebude emoticon
22. jún 2014 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pedroba
Registroval sa 9. novembra 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 1 príspevok.
  • Snívam o dome
fotoportrét
fotoportrét
pedroba
Registroval sa 9. novembra 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 1 príspevok.
  • Snívam o dome
 Pekný deň, má niekto foto dokumentáciu z výstavby prípadne niake fotky ako to vyzerá dokončené ? Ideálne zvonku aj z vnútra, ďakujem emoticon
Môžte sem enem.tak@gmail.com
20. sep 2014 o 08:45  •  sníva o dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
krakornikovak
Registrovala sa 25. februára 2013 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 3 príspevky. Okres Prešov.
fotoportrét
fotoportrét
krakornikovak
Registrovala sa 25. februára 2013 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 3 príspevky. Okres Prešov.
 Dobrý deň chcem sa opýtať nemá niekto nejaké foto my sme v štádiu skoro dokončenia a hľadám inšpirácie? Ďakujem
4. sep o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jblaze
1
Registroval sa 23. decembra 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 224 príspevkov a 1 album. Má 2 priateľov. Okres Košice.
  • Staviam dom
fotoportrét
fotoportrét
jblaze
1
Registroval sa 23. decembra 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 224 príspevkov a 1 album. Má 2 priateľov. Okres Košice.
  • Staviam dom
 tu kuchynu by som si premyslel , pride mi tam ako za trest varit
4. sep o 11:25  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aspasiamia
Registrovala sa 7. júla 2016 na modrastrecha.sk. Pridala 2 príspevky.
fotoportrét
fotoportrét
aspasiamia
 @krakornikovak dobry vecer, ak sa smiem spýtať ako ste prosím poriesili kuchyňu ,mi sme ešte len vo fáze elektrika,kurenie, odpady stale rozmýšľam ako uložiť dres,umyvacku,varnu dosku už som s toho na nervy😂😂😂😂
20. nov o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
krakornikovak
fotoportrét
fotoportrét
krakornikovak
 @aspasiamia Dobrý deň 😊 no aj pre nás to bolo ťažké alé nakoniec sme to vyskladali 😊 ešte ju nemáme lebo budú sa robiť podlahy ale potom pridám foto. My to máme tak že za kuchyňou je garáž čiže okno nemáme na tej stene máme skrinky, varna doska skrinka tak ide rúra a mikrovlnka a vedľa nej je chladnička tak je spajzik, v rohu nie je nič aby som malá pracovný priestor a potom umývadlo a umývačka a až po koniec steny skrinky.
21. nov o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
krakornikovak
fotoportrét
fotoportrét
krakornikovak
 @krakornikovak Ale už teraz sa teším veľmi lebo dom je nadherny
21. nov o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aspasiamia
fotoportrét
fotoportrét
aspasiamia
 @krakornikovak ahaaa dakujem pekne,mi máme garáž mimo domu takže okno máme☺tak pod oknom prac.dosku a oproti veľké skrinky, vstav.ruru a chladnicku.......len neviem ako dat dres a varnu dosku nechcem to rozkladať aby som mala vacsiu cast pracovnej dosky v kuse neviem či môžem dať var.dosku a hned kúsok dres 😏ach jaj nemáte to náhodou nakreslne,d dakujem pekne☺☺☺☺
21. nov o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to