Umiestnenie kuchyne

Ahojte kde by bola podľa vás najvhodnejšia kuchyna, neviem sa rozhodnut.Ide i starší dom m, ktorý prerábame. Na tej strane kde je malé okno je vysoký múr, čiže výhľad bude na múr - orientácia vychod. Len v tom prípade musíme robiť zásah do nosnej steny aby sme posunuli o 60cm okno ( chcem na tej strane vysoké skrine)- už je zakreslene posunuté. Francúzske okna sú orientované na juh - pod balkónom bude terasa. Ďakujem
Odpovedať
@anaja3 za mňa prvá verzia.
Odpovedať
Tiež by som sa k tej prvej priklonila.
Odpovedať
Profilova fotka
priklonim sa k nazorom vyssie. tiez som za prvu moznost, pride mi to lepsie riesenie 🙂
Odpovedať
skor to prve sa aj mne, len sa tam este pohraj s rozmiestnenim spotrebicov, aby to bolo co najpraktickejsie, na ostrovceku nechces mat nic, len pracovnu plochu?
Odpovedať
@emiliee rozmýšľam že tam dám varnu dosku, len som to nikdy tak nemala čiže neviem či to bude praktické sa otáčať od umývadla k nej a prenášať mokré veci ponad podlahu 🤔
Odpovedať
@anaja3 prvá verzia a ostrov nechaj prázdny. Je k nezaplateniu veľká súvislá plocha a pri tej šírke, aka ti vychádza, je totálna blbosť tam čokoľvek dávať.
Odpovedať
@anaja3 no neviem, tiež by som radšej nechala ostrov prázdny. Však sama si si povedala, že by to nebolo práve praktické.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?