Staviate Euroline - Bungalov 1082?

Profilova fotka
Ahojte, chcem sa spytat, nestavia niekto tento domcek? My sme sa s manzelom rozhodli o kupu projektu, tak by ma zaujimalo, ci uz niekto nezacal stavat alebo ci ho niekto nema postaveny,,,,chcela by som vediet, kolko Vas vysla stavba svojpomocne alebo aj ine nazory na tento projekt,,,dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
A tu je fotecka :-) http://www.eurolineslovakia.sk/sk/pro...
Odpovedať
Profilova fotka
@kuko7 ahojky, my sme si tiez objednali tento projekt, tiez by sme radi pocut viac nazorov a tiez by sme chceli vediet kolko vyde stavba svojpomocne.
Odpovedať
Profilova fotka
@kuko7 ahoj, cakame na parcelne cislo a nasledne xceme objednat tento projekt?? zacal si uz so stavbou?...
Odpovedať
@wokn666 ahoj.chcem sa iba spytat na aky velky pozemok idete stavat tento projekt, lebo aj my sme o nom rozmyslali... resp. aku mate sirku parcely ak smiem vediet?? diky
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, jedna sa o 6,12 aru v rozmere 27,5m x 22,5 m...
Odpovedať
Ahoj my staviame tento dom mám aj pár fotiek.
Odpovedať
@ivetka138 ahoj ahoj chcem sa ta spýtať či ideš stavať svojpomocne alebo firma, nám sa tiež páči a chceli by sme vedieť aký máš finančný odhad? ďakujem
Odpovedať
@untitled ahoj my už staviame svojpomocne,zatiaľ nás to vyšlo okolo 18 000 eur.
Odpovedať
18 000 za čo teraz? ja som videl fotky a chcel by som vediet kolko vas vysla stavba priblizne ak mozem vediet vďaka
Odpovedať
@untitled to je suma za stav aký je na foto,čiže tvárnica,drevo na krov,škridla,vykopanie a zaliatie základov,...
Odpovedať
takze základy + steny + krov = 18 000 € fúha pekne prišli by sme sa pozrieť
Odpovedať
@kuko7 @monykaaa @daff22 @wokn666 @ivetka138 @untitled ahojte aj my ideme stavat tento bungalov, zatial sme v stadiu obehavania stavebneho povolenia. aky je vas financny odhad hrubej stavby a celeho domceka? staviate svojpomocne, alebo na kluc?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@bibkarybka Ahoj,my staviame svojpomocne,zatiaľ nás to vyšlo asi okolo 20 000,ale nevieme koľko to výjde keď domček dokončíme.
Odpovedať
@ivetka138 máš aj volaké priebežné foto?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
ivetka138 prosím ťa ako vyzerá vaša stavba dnes? Koľko vás to vyšlo? ste spokojní? Ďakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Zdravím, aj mi rozmýšľame nad týmto projektom domčeka a rad by som sa vrátil k tejto téme projektu a stavbe. Ak by to šlo a ak by to mal už niekto dokončené rád by som vedel, ako to vyšlo finančne a či ste niekto staval s firmou, alebo svojpomocne...Vopred ďakujem za každé info a veľmi poteší aj nejaká ta fotečka :)...
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my ho budeme stavat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zatiaľ sme pri projekte začíname cca marec apríl stým že bungalov bude čiastočne podpivničený.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?