Stavia niekto Standard 110 od Promiprojektu?

Stavia prosim Vas niekto RD Standart 110 od promiprojektu?
Odpovedať
1
2
ano staviam :)
Odpovedať
My staviame 109.
Odpovedať
to je skvele aspon niekto ma podobne kedy ste zacali s vystavbou?? ja v aprili 2011...a kde staviate ak mozem vediet
Odpovedať
@torkan No my staviame pri Trnave. Momentálne máme dokončené iba základy a čakáme do jari. Keď chceš mrkni foto. :-) A vy ste ako na tom?? Kde staviate?? Ide to, alebo sú tam nejaké nedostatky, čo sa týka projektového vyhotovenia na ktoré sa prišlo až pri výstavbe.
Odpovedať
My staviame pri Prievidzi zacal som na jar a asme na tom tak ze mame hrubu stavbu tj.: strecha, okna, uzavrete a nechame zazimovat :) ale v nutri budeme pomalicky robit ak nebude kruta zima...a som rad pozrem foto..o ake nedostatky ide? ja mam snad vsetko v poriadku este som si nic nevsimol sice upravujeme troska podla seba ale ide to :)
Odpovedať
@torkan To je super, to na budúce vianoce asi aj bývate, či nie?? x-) A z čoho staviate?? My máme v pláne ytong a zatepliť. Myslela som či ste nemali nejaké chyby v projekte ktoré sa ukázali až pri stavbe. My zatiaľ sme tiež nanatrafili na nič, ale mali sme trochu časové naťahovačky s tou projektovou spoločnosťou, tak trošku dôvera v nich u mňa klesla a čakám ešte či sa niekde niečo nevyskytne. Nejaká neočakávaná chyba v ich vypracovaní. :-|
Odpovedať
@haronikova mne vsetko preslo v pohode, a staviam aj aj yton a zateplujem ale som to troska pomenil severnu stranu som dal take akoby ,,L" s 37,5 a ostatne 30..a na to 100 zateplenie...len mam visnovu strechu danubia evo a neviem vybrat fasadu a biele okna ak natrafis na nejaky dom posli mi sem obrazok..kedy zacinate na jar ?....ja robim svojpomocne tak som zvolil Ytong aj na sekanie elektriky, vody, odpady je to jednoduche, nenarocne na pracu... :-D
Odpovedať
@torkan No my sme tiež začali svojpomocne, hrubú stavbu bude robiť asi firma, a potom tiež niečo svojpomocne a niektoré práce ako kúrenie a podobne si zavoláme niekoho. Pokračujeme na jar.My sme chceli tiež dávať 30ytong, ale náš dozor povedal, že to by muselo ísť znova cez statika, aby sa prerátalo železo, lebo projekt je naprojektovaný tehla 38 a to zodpovedá ytong 37,5. Tak asi to necháme tak.Toto som tu na streche našla čo sa týka fasády. No nieje to program ktorý by som si predstavovala, ale možno ti pomôže. http://www.baumit.com/designer/?spr=sk , http://www.weberarchitekt.profiklub.cz/. Alebo ešte možno, my keď sme objednávali katalóg projektov, ešte keď sme vyberali projekt, tak nám prišiel aj s CD, tebe to neprišlo?? Na tom CD sú domy z projektu a tam si môžeš na jednotlivých domoch meniť farby. Keď tak na niekoho skús objednať nový katalóg možno to tam bude. :-)
Odpovedať
@haronikova ano mam to cd ale kde? :) a statika dolezita jasne ale mylsim ze 30 mur je tiez nosny a nemali by ste sa bat par prutov zeleza navyse nikomu neuskodi :) ale niesom tu ja na radenie....kazdy si aj tak urobi podla seba toto forum je tu dobre na to aby si clovek precital nazory druhych a sam si povedal ,, ok tak do tohoto idem,, :)..
Odpovedať
@torkan mate aj foto ako vyzera standart 110?vdaka
Odpovedať
Ano mam nejake foto ale zatial som seem nic nedaval.
Odpovedať
@bartokami Ano mam nejake foto ale zatial som seem nic nedaval. ukoncil som tento rok hrubou stavbou nieje tam moc co vidiet ...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
@torkan ako sa vám darí so stavaním..my sme až toho roku začali stavať...
Odpovedať
@bartokami vyzera to slubne ukoncili sme poschodie teaz nas uz caka len doobkladat kupelne a este drobne upravy ale snad do vianoc sa nastahujeme :) kde staviate?
Odpovedať
@torkan super,za rok ste to pekne stihli,my v blizkosti PO...
Odpovedať
:)
Odpovedať
@bartokami ak budes mat nejake foto mozes poslat ja nieco mam tak na vymenu cez ip
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
@starek ahoj my sa chceme pustit do tohto domu v jari. avsak nepasuju nam tie predne okna, najma v kupelni, menil si to. mozem poprosit nejake foto dakujem
Odpovedať
@torkan ahoj my sa chystame v jari na tento dom. menili ste nieco, napr. mne nepasuju tie predne okna najma v kupelni. mozem poprosit nejake foto cez ip dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@torkan dobrý den už máte domček postavený:? máte ho aj podpivničený?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@zuzvel dobrý večer, môžete sem hodiť, prosím, aj fotky, my by sme tiež chceli zmeniť horné predné okná..dakujem pekne...želám všetko dobré
Odpovedať
ak chcete mozem vam poslat foto na mail☺
Odpovedať
@zuzvel to by bolo super :) ďakujem vam velni pekne :))) mail: zuzakoisova@gmail.com ešte raz ďakujem :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
ahojte, staviate teda niekto štandart 110 od promiprojekt? my sme si tiež vybrali tento projekt od nich :-) boli by ste niekto ochotný poslať zopár foto zo stavby ak máte? a ako ste spokojní s projektom? robili ste aj nejaké zmenyt? ako to prebiehalo? bola by som Vám vďačná, ak by ste odpísali, poslali fotky, každá skúsenosť sa nám zíde :-) :-) ďakujem :-) môj mail je: l.nemethova89@gmail.com
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Dobry den ako ste prosim poriesili predne okna? Ak mare kotolnu na tuhe palivo kde ste ju umiestnili? Dakujem
Odpovedať
Ahoj, vedel by mi niekto poslať fotky ako ste vyriešili tie predné okná a okná v kuchyni a obývačke? a krb? Ďakujem za odpoveď.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte prosím vás ako ste riešili strom dávali ste keramický alebo zelezo-betón? M americký nezrovnalosti v tomto lebo na plánoch píšu železné stĺpi. Môžte mi prosím poradiť ako ste to vy riešili a neake fotky zo stavby by potešili a pomohli. Ďakujem. nikola.kapustova@gmail.com
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
Pozeram ze uz dost ludi stavia tento dom je tu niekto kto menil hlavny vchod do domu tak ze potiahol kupelnu dopredu a tym zmensil terasku v predu?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Dobry den, je tu niekto kto by vedel poslat par fotiek z domceku standart 110 od promiprojekt? Ideme sa pustit do vystavby, a par realnych fotiek by nam moc pomohlo, dakujem moc.
Odpovedať
@dany1005 dobry den, chcem sa spytat ci mate uz postaveny domcek standart 110,ci by ste nemohli poslat par fotiek dakujem za info
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?