Menu Forum

Stavia niekto Standard 110 od Promiprojektu?

1. aug 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
starek
Registroval sa 26. februára 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 2 príspevky.
fotoportrét
fotoportrét
starek
Registroval sa 26. februára 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 2 príspevky.
 Stavia prosim Vas niekto RD Standart 110 od promiprojektu?
27. feb 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
torkan
1
Registroval sa 31. októbra 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 12 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Prievidza.
fotoportrét
fotoportrét
torkan
1
Registroval sa 31. októbra 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 12 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Prievidza.
 ano staviam emoticon
31. okt 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
haronikova
Registrovala sa 19. októbra 2009 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 97 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Trnava.
  • Staviam dom
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
haronikova
Registrovala sa 19. októbra 2009 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 97 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Trnava.
  • Staviam dom
    Slovensko
 My staviame 109.
2. nov 2011 o 08:59  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
torkan
1
fotoportrét
fotoportrét
torkan
1
 to je skvele aspon niekto ma podobne kedy ste zacali s vystavbou?? ja v aprili 2011...a kde staviate ak mozem vediet
5. nov 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
haronikova
  • Staviam dom
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
haronikova
  • Staviam dom
    Slovensko
 @torkan No my staviame pri Trnave. Momentálne máme dokončené iba základy a čakáme do jari. Keď chceš mrkni foto. emoticon A vy ste ako na tom?? Kde staviate?? Ide to, alebo sú tam nejaké nedostatky, čo sa týka projektového vyhotovenia na ktoré sa prišlo až pri výstavbe.
6. nov 2011 o 08:08  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
torkan
1
fotoportrét
fotoportrét
torkan
1
 My staviame pri Prievidzi zacal som na jar a asme na tom tak ze mame hrubu stavbu tj.: strecha, okna, uzavrete a nechame zazimovat emoticon ale v nutri budeme pomalicky robit ak nebude kruta zima...a som rad pozrem foto..o ake nedostatky ide? ja mam snad vsetko v poriadku este som si nic nevsimol sice upravujeme troska podla seba ale ide to emoticon
6. nov 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
haronikova
  • Staviam dom
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
haronikova
  • Staviam dom
    Slovensko
 @torkan To je super, to na budúce vianoce asi aj bývate, či nie?? emoticon A z čoho staviate?? My máme v pláne ytong a zatepliť. Myslela som či ste nemali nejaké chyby v projekte ktoré sa ukázali až pri stavbe. My zatiaľ sme tiež nanatrafili na nič, ale mali sme trochu časové naťahovačky s tou projektovou spoločnosťou, tak trošku dôvera v nich u mňa klesla a čakám ešte či sa niekde niečo nevyskytne. Nejaká neočakávaná chyba v ich vypracovaní. emoticon
7. nov 2011 o 15:28  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
torkan
1
fotoportrét
fotoportrét
torkan
1
 @haronikova mne vsetko preslo v pohode, a staviam aj aj yton a zateplujem ale som to troska pomenil severnu stranu som dal take akoby ,,L" s 37,5 a ostatne 30..a na to 100 zateplenie...len mam visnovu strechu danubia evo a neviem vybrat fasadu a biele okna ak natrafis na nejaky dom posli mi sem obrazok..kedy zacinate na jar ?....ja robim svojpomocne tak som zvolil Ytong aj na sekanie elektriky, vody, odpady je to jednoduche, nenarocne na pracu... emoticon
7. nov 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
haronikova
  • Staviam dom
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
haronikova
  • Staviam dom
    Slovensko
 @torkan No my sme tiež začali svojpomocne, hrubú stavbu bude robiť asi firma, a potom tiež niečo svojpomocne a niektoré práce ako kúrenie a podobne si zavoláme niekoho. Pokračujeme na jar.My sme chceli tiež dávať 30ytong, ale náš dozor povedal, že to by muselo ísť znova cez statika, aby sa prerátalo železo, lebo projekt je naprojektovaný tehla 38 a to zodpovedá ytong 37,5. Tak asi to necháme tak.Toto som tu na streche našla čo sa týka fasády. No nieje to program ktorý by som si predstavovala, ale možno ti pomôže. http://www.baumit.com/designer/?spr=sk , http://www.weberarchitekt.profiklub.cz/. Alebo ešte možno, my keď sme objednávali katalóg projektov, ešte keď sme vyberali projekt, tak nám prišiel aj s CD, tebe to neprišlo?? Na tom CD sú domy z projektu a tam si môžeš na jednotlivých domoch meniť farby. Keď tak na niekoho skús objednať nový katalóg možno to tam bude. emoticon
8. nov 2011 o 09:06  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
torkan
1
fotoportrét
fotoportrét
torkan
1
 @haronikova ano mam to cd ale kde? emoticon a statika dolezita jasne ale mylsim ze 30 mur je tiez nosny a nemali by ste sa bat par prutov zeleza navyse nikomu neuskodi emoticon ale niesom tu ja na radenie....kazdy si aj tak urobi podla seba toto forum je tu dobre na to aby si clovek precital nazory druhych a sam si povedal ,, ok tak do tohoto idem,, emoticon..
8. nov 2011 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bartokami
1
Registrovala sa 14. januára 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 4 príspevky. Má 19 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
bartokami
1
Registrovala sa 14. januára 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 4 príspevky. Má 19 priateľov.
 @torkan mate aj foto ako vyzera standart 110?vdaka
11. dec 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
torkan
1
fotoportrét
fotoportrét
torkan
1
 Ano mam nejake foto ale zatial som seem nic nedaval.
19. dec 2011 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
torkan
1
fotoportrét
fotoportrét
torkan
1
 @bartokami Ano mam nejake foto ale zatial som seem nic nedaval. ukoncil som tento rok hrubou stavbou nieje tam moc co vidiet ...
19. dec 2011 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bartokami
1
fotoportrét
fotoportrét
bartokami
1
 @torkan ako sa vám darí so stavaním..my sme až toho roku začali stavať...
1. nov 2012 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
torkan
1
fotoportrét
fotoportrét
torkan
1
 @bartokami vyzera to slubne ukoncili sme poschodie teaz nas uz caka len doobkladat kupelne a este drobne upravy ale snad do vianoc sa nastahujeme emoticon kde staviate?
4. nov 2012 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bartokami
1
fotoportrét
fotoportrét
bartokami
1
 @torkan super,za rok ste to pekne stihli,my v blizkosti PO...
4. nov 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
torkan
1
fotoportrét
fotoportrét
torkan
1
 emoticon
8. nov 2012 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
torkan
1
fotoportrét
fotoportrét
torkan
1
 @bartokami ak budes mat nejake foto mozes poslat ja nieco mam tak na vymenu cez ip
8. nov 2012 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzvel
1
Registrovala sa 11. novembra 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 10 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Michalovce.
fotoportrét
fotoportrét
zuzvel
1
Registrovala sa 11. novembra 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 10 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Michalovce.
 @starek ahoj my sa chceme pustit do tohto domu v jari. avsak nepasuju nam tie predne okna, najma v kupelni, menil si to. mozem poprosit nejake foto dakujem
24. okt 2013 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzvel
1
fotoportrét
fotoportrét
zuzvel
1
 @torkan ahoj my sa chystame v jari na tento dom. menili ste nieco, napr. mne nepasuju tie predne okna najma v kupelni. mozem poprosit nejake foto cez ip dakujem
24. okt 2013 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
betuska22
4
Registrovala sa 22. februára 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 54 príspevkov. Má 35 priateľov. Dolná breznica, okres Púchov.
fotoportrét
fotoportrét
betuska22
4
Registrovala sa 22. februára 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 54 príspevkov. Má 35 priateľov. Dolná breznica, okres Púchov.
 @torkan dobrý den už máte domček postavený:? máte ho aj podpivničený?
12. nov 2013 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
yuyu218
1
Registrovala sa 10. marca 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 13 príspevkov. Má 3 priateľov. Kráľová pri Senci, okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
yuyu218
1
Registrovala sa 10. marca 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 13 príspevkov. Má 3 priateľov. Kráľová pri Senci, okres Bratislava.
 @zuzvel dobrý večer, môžete sem hodiť, prosím, aj fotky, my by sme tiež chceli zmeniť horné predné okná..dakujem pekne...želám všetko dobré
16. feb 2015 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzvel
1
fotoportrét
fotoportrét
zuzvel
1
 ak chcete mozem vam poslat foto na mail☺
17. feb 2015 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
yuyu218
1
fotoportrét
fotoportrét
yuyu218
1
 @zuzvel to by bolo super emoticon ďakujem vam velni pekne emoticon)) mail: zuzakoisova@gmail.com ešte raz ďakujem emoticon
18. feb 2015 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucia_257 (27 r.)
Registrovala sa 30. júla 2014 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1 príspevok. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
lucia_257 (27 r.)
Registrovala sa 30. júla 2014 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1 príspevok. Okres Žilina.
 ahojte, staviate teda niekto štandart 110 od promiprojekt? my sme si tiež vybrali tento projekt od nich emoticon boli by ste niekto ochotný poslať zopár foto zo stavby ak máte? a ako ste spokojní s projektom? robili ste aj nejaké zmenyt? ako to prebiehalo? bola by som Vám vďačná, ak by ste odpísali, poslali fotky, každá skúsenosť sa nám zíde emoticon emoticon
ďakujem emoticon môj mail je: l.nemethova89@gmail.com
5. aug 2015 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pok
Registroval sa 29. septembra 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 2 príspevky. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
pok
Registroval sa 29. septembra 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 2 príspevky. Okres Bratislava.
 Dobry den ako ste prosim poriesili predne okna? Ak mare kotolnu na tuhe palivo kde ste ju umiestnili? Dakujem
23. jan o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kazo1213
Registroval sa 26. novembra 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Ilava.
fotoportrét
fotoportrét
kazo1213
Registroval sa 26. novembra 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Ilava.
 Ahoj, vedel by mi niekto poslať fotky ako ste vyriešili tie predné okná a okná v kuchyni a obývačke? a krb? Ďakujem za odpoveď.
9. mar o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikolakapusticka
Registrovala sa 3. februára 2013 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1 príspevok. Má 2 priateľov. Okres Nitra.
  • Staviam dom
    Rumanová , okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
nikolakapusticka
Registrovala sa 3. februára 2013 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1 príspevok. Má 2 priateľov. Okres Nitra.
  • Staviam dom
    Rumanová , okres Nitra
 Ahojte prosím vás ako ste riešili strom dávali ste keramický alebo zelezo-betón? M americký nezrovnalosti v tomto lebo na plánoch píšu železné stĺpi. Môžte mi prosím poradiť ako ste to vy riešili a neake fotky zo stavby by potešili a pomohli. Ďakujem. nikola.kapustova@gmail.com
15. mar o 01:52  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dany1005
Registrovala sa 4. novembra 2012 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 6 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Spišská Nová Ves.
fotoportrét
fotoportrét
dany1005
Registrovala sa 4. novembra 2012 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 6 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Spišská Nová Ves.
 Pozeram ze uz dost ludi stavia tento dom je tu niekto kto menil hlavny vchod do domu tak ze potiahol kupelnu dopredu a tym zmensil terasku v predu?
1. aug o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to