Stavia niekto dom Smaragd 92/100?

Ahojte, chcela by som sa spýtať či nahodou si niekto nevybral alebo nestavia dom smaragd 92/100.....tento dom sa nam velmi pači a tak na 80% sme si ho vybrali a už buduci rok by sme chceli stavať....chcem poprosiť nejaké info, ked môžete dať....alebo skúsenosti so stavaním tohto domu...vdaka
Odpovedať
Ahoj, tento projekt sme si vybrali a teda aj kúpili minulý rok 08, pobehali sme aj po Slovensku kde sa takého domy stavajú ... takže niečo by sme Vám mohli urcite poradit. Dali sme si k nemu doprojektovat garáž ako prístavbu k RD . Ale píšem ti preto, lebo tesne pred vydaním sp sme od stavby odstúpili ( zvolili sme si jednoduchšie riešenie teda kúpili sme hotový) a projekt nám doma v skrini . Ja som ho chela ponútnut na odpredaj ( erlis to umožnuje : na základe písomnej žiadosti s menom nových kupujúcich) Je jasné že URCITE by SME SA na cene dohodli a že by si tam určite hodne ušetrila. Až si to chces overit v Erlise tak v prípade záujmu ti napisem investora a miesto vystavby alebo ma môžes kontaktovat tel: 0918 568 110
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?