Menu Forum

Stavia niekto dom Kappa 105 od firmy Wranders?

21. jan 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
oveckajanka (31 r.)
8
Registrovala sa 21. januára 2011 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 6 príspevkov. Má 8 priateľov. Okres Žiar nad Hronom.
fotoportrét
fotoportrét
oveckajanka (31 r.)
8
Registrovala sa 21. januára 2011 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 6 príspevkov. Má 8 priateľov. Okres Žiar nad Hronom.
 Prosím Vás, staviate nietko dom Kappa 105 od firmy Wradners? my by sme si chceli kúpiť projekt, ale s nejakýmy zmenami, tak ak by ste niekto mali nejaké skúsenosti emoticon Ďakujem.
23. dec 2012 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
oveckajanka (31 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
oveckajanka (31 r.)
8
 Prosim o rady, kedze este len zaciname...dolnu pracovnu miesnost by sme chceli zrusit a zvacsit kupelnu a samostatny zachod. Horny zachod v spalni chceme zrusit, zvacsit miesnost a urobit tam satnik. Mate este nejake napady? dakujem krasne za kazdu radu emoticon
9. jan 2013 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
antonmesaros (46 r.)
Anton Mesároš
Anton Mesároš PRO

Služby - ostatní majstri a remeselnici - Okres Topoľčany
42
fotoportrét
fotoportrét
antonmesaros (46 r.)
Anton Mesároš
Anton Mesároš PRO

Služby - ostatní majstri a remeselnici - Okres Topoľčany
42
 Na to čo chcete urobiť nepotrebujete žiadne zmeny v projekte ,ani prekreslovať projekt.Idete len "nedať" priečky.Pri stavbe nezabudnúť na to upozorniť stavbebnú firmu .nech zbytočne neťahajú siete na miesta kde ich netreba,(odpad a voda do zrušeného WC)
9. jan 2013 o 10:35  •  stavia dom  •  www.amstavby.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
oveckajanka (31 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
oveckajanka (31 r.)
8
 @antonmesaros dakujem, ale zabudla som napisat, ze najvacsia zmena je, ze prizemie nechceme dvojurovnove, ale len v jednej rovine.
21. jan 2013 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to