Stavia niekto bungalov 964?

Profilova fotka
ahojte stavia niekto bungalov 964 ,my uz mame pod strechou,okna ,elektriku a zaciname vo du akurenie
Odpovedať
@mysiak21 Ahoj, nam tiez 964ka pekne rastie, v pondelok zaciname s krytinou:)))
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to je super a mas niekde aj fotky ,ja ti mozem zopar poslat,mi ho mame ako montovany dom a trochu je upraveny,garaz sme dali ako pristresok tam kde mala byt spalna a spalnu sme dali tam kde bola garaz,dufam ze som to napisala zrozumitelne poslem nejake fotky.pridala som si aj v obyvacke preskleny roh domu a trochu sme upravili chodby a prehodili zachod so spajzou na druhu stranu oproti kuchyni,tak zatial pa
Odpovedať
@mysiak21 ahoj,my sme stavali z ytongu,tych zmien bolo tiez vela. Rozsirili sme dom o 1m, garaz predlzili o 0,5m,jedalen je vysunuta,male Wc vymenene so spajzou,zvacsena kupelna, no a o prieckach nejdem pisat.A este pridane okno v garazi a miesto trojdveri su dvojdvere na terasu.:)))))Fotky som zatial nepridavala,este nebol cas.aj to bude,zatial pa
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Profilova fotka
mysiak21 super to vyzera, robila vam to nejaka spolahliva firma , a kolko vas to vyslo cele na kluc , alebo svojpomocne ste to dostavovali ? velmi dobre to vyzera s tym pristreskom
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
@mysiak21 @rebeka1 ahojte, prosím Vás aj my by sme chceli tento domček, len rozmýšľame či stavať sami, alebo nejakú firmu...dajte nejaké rady prosím, ak ste si aj svojpomocne, nejaký orientačný cenový rozpočet. Veľká vďaka :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Ahojte všetci ,kto stavia alebo má postavený bungalov964 chcem vás poprosiť o informáciu o tomto dome.Zaroven vás prosím ak by to bolo možné opradnu prehliadku domu.Byvam PN ,a rad sa svami skontaktujem.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
Profilova fotka
velmi dobra firma SC - top na vystavbu takychto domcekov. telefón: 0948 522 522
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?