Stavia niekto bungalov 72 od Prodomu?

Profilova fotka
je tu niekto kto má skúsenost s týmto domom?Stavia ho niekto?Bola by som rada keby sa niekto podeli o skusenosti.sa mi pači tento domček.Myslite že je realne ho svojpomocne postavit za 1,5mil? :-N
Odpovedať
ahoj my staviame bungalow 71 od prodomu a tiez zhanam niekoho kto ho uz stavial,tak Ti prajem pevne nervy aby sa niketo ozval
Odpovedať
Profilova fotka
mausy tak teda ta poteším my sme ho už postavili začali sme minulý rok a teraz akurát ideme malovat!!!!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
no či za taku cenu ho postavíš,neviem to zhodnotit všetko sa odvýja od toho akú maš predstavu o materiale,strechu možeš aj lacnejšiu ale aj drahšiu akvalitnejšiu krytinu kupit a to iste aj okná,a proste všetko my volíme kvalitu a tak nás to dost stojí a boli sme v jame atk ho máme aj podpivničený,len pozor na okná su dost velke a dost sa zane dopláca je to atyp a mali sme dost problemov vyrábali sa na 2x a ta cena sa nám hlava toči ešte dnes neviem ak ten dom atk by som ti poradila klasické kockovane okienka,fakt,ale aj my sme ten dom vybrali pre tie okná,tak príjemnu volbu,v prípade otázok napíš aj do internej pošty rada odpoviem ak budem vediet,papa
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?