Stavia niekto bungalov 333?

Zobraz úvodný príspevok
Stavia niekto bungalov 333, resp. variantu s terasou alebo s garažou?
Odpovedať
Profilova fotka
@adriana591 my staviame b333 a vstup na pozemok je z juhu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@pecko84 my mame juho-vychod ;-)
Odpovedať
@1joki Ahoj, prosím ta aké máte okná? Myslím farbu a škrídla je čierna? Dakujem, inak velmi pekná fasáda :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte...v technickej miestnosti je treba aj nejake vetranie?
Odpovedať
Profilova fotka
@lilac Ahoj okna mame z Fenestry a farba je bahenný dub. Škridla je Mediteran Danubia Evo Carbon (čierna)
Odpovedať
@1joki Dakujem, velmi pekná fasáda a taktiež aj plot : ) Nechces dať viac fotiek? : )
Odpovedať
Ahojte Je tu nejaká dobrá duša čo by mi prerátala TS ? 333S - teda 12x10 Zloženie : 300 Ytong, vata 200mm, strop 40cm, podlaha 20cm polystyren, okna 3 sklo...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,staví někdo bungalov 333 s terasou a garážou na Znojemsku? Znáte spolehlivé stavební firmy v tomto okrese?
Odpovedať
Profilova fotka
@lusia30 no pokial tam mas plynovy kotol tak urcite.....min vetracie listy nad podlahou a pod stropom
Odpovedať
@wondgo prosim ta a naco by tam boli, nic netreba.
Odpovedať
Profilova fotka
kvoli odvetraniu viem ze kondenzacny všetko riesi cez komin ale pre bezpecnost
Odpovedať
Profilova fotka
da sa tu niekde zavesit aj video????
Odpovedať
Článok sa načítava...
Aké rozmery okien ste dávali do bungalowu 333. Dosť mi to súri, ďakujem za odpovede... pripadne kto ma album s týmto domom dajte vedieť . Vďaka
Odpovedať
Caute ak dam 30 Heluz a na to 20 EPS (mozno iba 15 este uvidim) ako je to s rosnym bodom? bude vychadzat priamo v murive? Alebo ako ste to riesili? ak to vobec niekto riesil. Dakujem za odpovede.
Odpovedať
Ahojte Viete mi tu niekto napísať koľko Vás vyšli nosné múry práce ? dom bude 12x10 porfix biely ... Pri streche ma najviacej trápi trámový strop ktorí je vraj dosť ťažký..... Doporučujú mi vaznikovú verziu.... strechu máme ale sedlovu so stredovou vaznicou presne ako je to v projekte Laguna 22 Tiež ak mi môžete napísať ceny tu už na kompletné zhotovenie ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
MA niekto dlažbu v obyvacke a v kuchyi alebo ste vsetci davali plavajucu podlahu? nie je ta dlažba studena???
Odpovedať
@wondgo my máme plávačku, dlažba je iba v chodbe, kúpelni, wc a technickej. Keď sa kúri tak je pravda že dlažbu napr. v kúpelni máme teplejšiu ako podlahu. Ja osobne by som dlažbu nedala, mimo vykurovacej sezóny je to studené a máme aj malé decká, oni sa furt hrajú na zemi.
Odpovedať
@wladivostok my máme okná podľa projektu, nemenili sme ich rozmery, sme spokojní
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzula80 mne ide len o to ze ked mate 21-23 stupnov ci je fsakt velky rozdiel medzi laminatom a dlazbou
Odpovedať
@wondgo na dotyk holou nohou je rozdiel velky. Ked mas ponozky a papuce rozdiel nepocitis.
Odpovedať
Profilova fotka
to hej a urcite je to aj ekonomickejsie co sa tryka vykurovania aj ked pociuatocne naklady su podstatne vyssie
Odpovedať
ahojte...chcela by som sa spytat,ideme objednavat okna,len sa neviem rozhodnut medzi slovaktualom,inconom a salamader ?Viac sa priklaname skor k slovaktualom,ma niekto nejake skusenosti s tymito firmami?dakujem
Odpovedať
zdravím. chcela by som sa spýtať aké hlboke ste dávali základy a kolko železa do nich? podla projektu je tam vraj velmi vela železa. dakujem za reakcie.
Odpovedať
Profilova fotka
@marinnah my sme robili zaklady podla projektu a vsetci sa pytali ci staviame bytovku :-D ale na druhej strane som si povedala ze budem kludnejsie spavat ;-)
Odpovedať
@marinnah @eviiiku.18 my sme mali nesikovneho bagristu, vysli nam zaklady dokonca sirsie ahlbsie :-D nebolo vsak kedy salovat a upravovat, hned prisiel domiesavac a lial . ale tiez sa kazdy pytal ci staviame bytovku . dokonca nasa stavba isty cas dostala pomenovanie " Tesco v Trstennej " :-D ale inak na toto mam nazor... na dome sa da opravit vela veci, no zaklady robis len raz :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marinnah @lucka1987 tak tak, radsej usetrim niekde inde ale zaklad je zaklad :-)
Odpovedať
@eviiiku.18 @lucka1987 Vďaka ešte raz, tiež sa každý nad tým pozastavuje že načo tak veľa, tak sme z toho zmätení :o) a mali ste tiež v projekte rozmer základov 60 š a 40 hĺbka?
Odpovedať
@marinnah to si nepamatam, kupovali sme projekt 5 rokov dozadu . ale poviem ti tak ze v niektorych miestach kde boli " krizovatky" zakladov sme mali zaklady siroke 90 a hlboke 120 cm :-D ako vravim, sikovny bagrista ( kopec kamenov v zemi a akos a zakopalo tak sli sutre aj s dalsiu castou zeme prec ) . ale hlbku sme mali isto vaciu ako 40. aj v projekte.. stavali sme na horniakoch , dke je ina zem ako u vas
Odpovedať
Profilova fotka
@marinnah široke mame určite 60cm a hlboke cca 90cm. len akurat pod stredovou priečko mame o niečo menšiu hlbku.
Odpovedať
@monik165 my sme sa tiež rozhodovali medzi slovaktualom a inconom, rozdiel v cene minimálny, vybrali sme slovaktual, spokojnosť už 3 roky. Okná máme plastové, zvnútra biele, zvonku tmavý dub a vchodové dvere hliníkové.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?