Stavia niekto bungalov 333?

Zobraz úvodný príspevok
Stavia niekto bungalov 333, resp. variantu s terasou alebo s garažou?
Odpovedať
@petovar @ivetbal @zuzula80 @lucka1987 @pepi71 a dalsi
Odpovedať
@hitra dakujem za odpoved :-) aj by sme tak planovali dat ten prechod z garaze cez TM, vela toho na projekte menit nechceme, asi len trosku zvacsit tu malu miestnost vedla detskej, tam by som chcela dat pracku a susicku, uvidime, inak nam projekt vyhovuje tak ako je :-)
Odpovedať
@monikapt tak by som to chcela aj ja. Pracka so susickou, alebo pracka so susickou 2v1 a vnutorna jednotka tep. cerpadla. Pojde to na ukor spalne. Pozor na dvere do garaze, ja ich musim trosku posunut. Date dom po sirke alebo dlzke pozemku?
Odpovedať
Profilova fotka
@hitra ja do wc
Odpovedať
Profilova fotka
@hitra my sme mali okna od Rakystav. Maju vyrobu v Raslaviciach.
Odpovedať
Profilova fotka
@hitra my mame smerom do wc
Odpovedať
@hitra my do vecka
Odpovedať
@hitra my máme dvierka vo wc
Odpovedať
@pepi71 @petovar @lucka1987 @zuzula80 Dakujem. Uz aj moj "kominar" dostal odpoved. Do WC. ;-)
Odpovedať
@hitra My máme vo wc. Vidieť, to aj na fotkách :-)
Odpovedať
@monikapt V domčeku bývame rok a sme maximálne spokojní. Priestor je úplne postačujúci, najviac sa zdržujeme v obývačke a kuchyni, a to je vlastne polovica celého domu. Dispozične je tento dom absolútne 100%-ntný. Nemenila by som vôbec nič. Práčku máme v TM, ktorej veľkosť ostala nezmenená :-) :-) :-)
Odpovedať
@ivetbal nasla som to dodatocne. Dakujem.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No a ked sa posnazime tak hadam v sobotu aj zalievame.. :) KONECNE!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Mili stavitelia, konecne BYVAME!!! Uz je to mesiac a je to fakt iny level. Byvame sice este vo viac menej provizornych podmienkach ale CHVALIME! Sme spokojni a hlavne su spokojne nase deti. Maju konecne vela miesta na vsetko ;) OKolo domu je sice ovela ovela viac prace ale stoji to za to! Takze odporucam, nebojte sa ist do toho, ta namaha a obmedzovanie sa vam vyplati ;) Drzim palce vsetkym co sa rozdhodli ist do 333. x-)
Odpovedať
@fibca ahoj aj my uz 8 dni byvame.. tiez v bojovych podmienkach, nie vsetky vdere interierove mame, na linku cakame / v pondelok by mala prist / rovnako ako aj skrina do maleho izby.. vonok nam vyzera stale ako hruba stavba.. no uplne super.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucka1987 Lucka toje dobre ze nemame vsetko hned hotove, lebo by sme sa uz nemali na co tesit. Takto sa postupne budeme tesit z novych veci a na bojove podmienky raz budeme s usmevom spominat ;) Tak si to uzivajte!
Odpovedať
Profilova fotka
@jiri_m ked zalejete hned budete mat pocit ze mate hotovy dom na 50% :)
Odpovedať
Profilova fotka
@scharny Aj mi to tak pripada lebo sa v tej zemi hrabeme uz 3 mesiace... :-)
Odpovedať
tak pevne verim, ze po dlllhom rozhodovani sa onedlho staneme aj my stavitelmi B333,ale chceli by sme verziu XL s terasou a garazou, ma ju niekto? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
suseda.. dobra volba ;-)
Odpovedať
@moonshine1 to patrilo mne? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@monikapt jj :-)
Odpovedať
@moonshine1 my sme susedy? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@jiri_m potom to uz pojde rychlo 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sayana12 ahoj,aj my chceme stavať 333,kúrenie tuhé palivo,tu striesku tam asi vôbec nedáme,chceme garáž a terasu,ale striesku chceme inú nad tou terasou,tak že by išla Z pod strechy....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,chceme stavať tento domček,našiel by sa niekto,ku komu by sme mohli prísť ho pozrieť,radi by sme ho videli naživo ako vyzerá V reali.ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@milo666 Ahoj. Zistil si kolko stoji hruba stavba B333 so zakladmi u p. Ing. Fasanga? Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak sa to predsa podarilo :)
Odpovedať
@jiri_m gratulujem aj my už mame zaliate neopisatelna radost po takom dazdivom mesiaci
Odpovedať
Profilova fotka
@19miro no vsak to.. keby neprsalo uz je hadam aj pod strechou...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?