Stavia niekto bungalov 333?

Zobraz úvodný príspevok
Stavia niekto bungalov 333, resp. variantu s terasou alebo s garažou?
Odpovedať
Profilova fotka
@kiksinka Martina7331@azet.sk... ;-) vdaka
Odpovedať
Profilova fotka
@kiksinka cakaaame ;) a vopred dik
Odpovedať
Profilova fotka
@kiksinka dakujem za fotky ;-) ...mate to pekne zariadene...a mam nejake otazocky samozrejme :-N : 1/ aky rozmer okna mate nad jedalenskym stolom? 2/ z akeho materialu ste stavali? my sa rozhodujeme medzi Ytong,porfix,solbet :-N 3/ vsimla som si v niektorych izbach radiator, mate aj podlahovku?....vdaka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj pozri si môj album
Odpovedať
@mata208 my máme postavené zo solbetu:-)
Odpovedať
@kiksinka pošleš prosim ťa aj mne fotky? diky tyutyesz@gmail.com
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzula80 tak sa asi predsa len rozhodneme pre Solbet, cena to jednoznačne prevalcovala, aj ked mam trochu obavy kedze su to Poliaci ]-( ...ale vidim tu vela domcekov z tohoto matrosu tak snad nebudeme lutovat neskor 8-)
Odpovedať
@mata208 skus si porovnat aj Termalicu. Su to tiez Poliaci. Rozmerovo su tvarnice ako Ytong, malo by to byt lacnejsie od Ytongu a drahsie od Solbetu. My sme sa rozhodli pre Thermalicu, lebo ju maju v stavebninach u nas v meste, .... a dostali sme dobru cenu.
Odpovedať
Ahojte.. pridávam sa do témy a ku fanúšikom bungalovu 333. Prosím Vás, staval alebo stavia ho niekto aj v Martine?=))
Odpovedať
@sharmey Ahoj, my staviame bungalov 333+G+T v Turanoch.
Odpovedať
@ivulka78 .. Ahoj, ďakujem za odpoved.. uz som si myslela, ze v Martine nik nestavia tento bungalov..=) Priateľova rodina je z Turian..=)).. Môžem sa na teba obratit s otazkami, ktore si chceme preriesit a aj s rozpoctom?
Odpovedať
@sharmey Ahoj. My zatiaľ máme postavenú len deku. Práve teraz riešime cenové ponuky na Ytong a na jar by sme chceli začať ťahať múry. Ak budem vedieť, rada Ti odpoviem. Ahoj
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte.. tak kurenie mame zaliate ;-) ked bude priat pocasie budeme pokracovat.. spalety a omietky / mame len niektore sten yomietnute a ostatne len osietkovane / Prosím vas , kolko vas vysli sadrose aj s konstrukciami, teda material.. otazka je najma na tych co maju vysoky strop . dakujem pekne
Odpovedať
@kiksinka Ahoj, mohla by som poprosit aj ja fotecky z domceka? Dakujem. j.smrekova26@gmail.com :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte prosím vás je tu niekto kto má foto domčeka??? a aj zariadené z vnutra ozvite sa prosím chceme stavat tento domček aj my a velmi by tie foto pomohli lepšie by som si to vedela predstavit Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@deniska1989 ahoj prosím ta nemáte nieake foto domceka??? Dakujem
Odpovedať
@ivulka78 Ďakujem, si zlatá. Momentálne riešime pozemok, snáď sa nám podarí začať stavať ešte tento rok..=)) Možeš mi, prosím Ťa napísať, z akej firmy ste si kupovali projekt? Robili ste aj nejaké úpravy?
Odpovedať
@pauloo ahoj zatiaľ máme len platňu spravenú.. viac sme minulý rok nestihli spraviť
Odpovedať
@sharmey Projekt sme zakúpili od p. Fašangu. V projekte je zopár alternatív riešenia tohto bungalovu. Ja som si jednu z nich vybrala a tie úpravy, ktoré momentálne ešte riešim sú už len také "kozmetické".
Odpovedať
@pauloo Foto domčeka má každý vo svojom fotoblogu. Treba si kliknúť na osoby, ktoré sú zapojené do tejto diskusie a nájdeš aj fotky. Príjemné listovanie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. otázka na tých čo máju väzníkový krov. Prosím vás , koľko vás vyšiel väzníkový krov. Mám na mysli výrobu a montáž väzníkov. ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@xmann86 ahoj mam cenovu ponuku na verziu bez garaze s terasou a bolo too cca 7020 EUR s DPH. :) Mna by skor zaujimala cena zakladovej platne... Ak mi mozete niekto napisat...
Odpovedať
Profilova fotka
@jiri_m u mna cena zakladov 5000 tak ako to vidis v albume ale vsetko sme robili sami beton bol z betonarky. Tak si daj necenit aj inde ja mam ponuky od 5000 do tych 7000 aj s dph verzia s terasou a strieskou je to cena ciste len za krov a jeho montaz bez latovania.
Odpovedať
Profilova fotka
@xmann86 mne prisla ponuka na komplet aj s materialom hromozvodom, kanalizaciou, sietami na 8700 bey DPH.. Zda sa mi to dost... Na to ze sme na uplnej rovine.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@jiri_m tak to je cena za zaklady na kluc to neviem posudit ale je to dost ak si to vies urobit sam a mas cas. Ja som to robil sam s panom Svokrom a v pohode. Robil som to po prvi krat v zivote. My to mame mierne do kopca keby to je do roviny tak by sa to dalo stamlcit nad 4000 ale zalezi aj od podlozia ako vies zohnat beton.
Odpovedať
Profilova fotka
@xmann86 teoriu ovladam ale prax je niekedy o inom :) myslim ze by som to zvladol ale... 4 tis a10 je dost rozdiel...
Odpovedať
Profilova fotka
@jiri_m tak je to rozdiel zato mas mury, preklady, veniec. Ono ked to robis sam tak to aj nieco potrva firma ti to zbucha za par dni ,ale myslim ze 5000 nezarobis nikde ak to porobis svojpomocne za mesiac
Odpovedať
Profilova fotka
@xmann86 jasne to si to radsej skusim sam... a za mesiac to hadam zmakneme..
Odpovedať
ahojte,tiež sme sa rozhodli pre stavbu 333ky,no nevieme sa rozhodnúť,či murovať,alebo montovaný.máte niekto súsenosť s montovaným?uvítam vaše rady,poznatky
Odpovedať
Profilova fotka
@jiri_m nám to trvalo dlhšie ako mesiac ale to zase stále lialo, keď prší každý tretí deň tak to sa tam potom nedá vôbec dostať a riešil som popri tom aj takú malú pivnicu... keď tak nájsť aspoň nejakého majstra čo ťa bude viesť
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?