Stavia niekto bungalov 333?

Zobraz úvodný príspevok
Stavia niekto bungalov 333, resp. variantu s terasou alebo s garažou?
Odpovedať
Profilova fotka
Nooo takze po roku čítania tohoto fóra sa môžme pochváliť že projekt 333 + t mame doma, pozemok je nachystany, uz "len" stavebné povolenie a postaviť. :) :-D
Odpovedať
@fibca ahoj,dakujem za inspiraciu,skusim sa popytat doma,mozno by bolo lepsie ,keby sme rozsirili iba tam,kde je sprchac a zvysok nechali a aspon zostane v spalni vyklenok na skrinu..:-) idem na to..:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mam otazocku... Ked ste dali dole z okien tie pasky od vyroby a folie z parapetov, dali ste na ne nieco ine, ci ste to nechali len tak?
Odpovedať
@fibca Pásky sme dávali hneď dole len z vonkajšej strany okien, ostatné vnútorné až po maľovaní :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím všetkých čo stavajú bungalov 333 aj tých čo len plánujú.Pridal som nové fotky do blogu a už je aj hotová elektroinštalácia len som to ešte ne nafotil.
Odpovedať
pozrel som foto ,bol si nútený stavať tak blízo cesty?
Odpovedať
Profilova fotka
@ivetbal dik. my sme mali na paskach napisane ze do 20 dni sa maju odlepit. a malovat budeme az buduci rok tak dovtedy to mame nechranene... Sused ich nechal 3 mesiace a potom dal 10000 Kč za opravu =-)
Odpovedať
Ahojte,tak sa nam zadarilo...:-) dnes sme boli poliat zakl.dosku a pozeram,ze priatel zabudol urobit ten vyvod/ruru(neviem ako sa to vola) na vanu...A pozeram zasa na ten vyvod maleho wc a zistim,ze ho spravil podla pov.projektu a nie posunuty o ten vyklenok v kuchyni...No nic,budeme prerabat dodatocne...ale kedze robi uplne vsetko sam,ma odpustene...ved v podstate zatial o nic nejde...:-)
Odpovedať
Ahoj všetci, hľadám tu už dva dni, ale nepodarilo sa mi to nájsť. Chcem poprosiť niekoho, kto už realizoval bungalow 333 či by mi neposkytol výkaz-výmer, alebo pôdorys s kótami. Chceme stavať svojpomocne preto si počítame aj náklady a neviem sa k ničomu dopátrať ohľadom tohto projektu. Ak mi niekto môže pomôcť poprosím do IP. Ďakujem veľmi pekne strašne nám to pomôže.
Odpovedať
@majo41 Výkaz výmer má niekoľko strán, neviem, či ti ho niekto bude prefocovať. Pôdorys ti môžem poslať. Napíš do IP.
Odpovedať
@fibca To čo sú za okná, keď nemôžete nechať pásky na vnútornej strane okien?
Odpovedať
@jasmiinka7 Vývod na vaňu netreba robiť samostatne. Potom ho napojíte, tak ako bude treba :-) No a čo sa týka malého WC a výklenku, ten sme tiež dodatočne posúvali aj my ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@ivetbal juuj ,tak mi odlahlo...:-) tak aspon niesme sami...:-)
Odpovedať
@jasmiinka7 :-) :-) :-)
Odpovedať
@jasmiinka7 aj my sme prispôsobili vývod v malom wc až ked sa robili odpady a voda vo vnútri domu. Tiež sme robili podla pôvodného projektu lenže potom sme sa rozhodli pre ten výklenok. Dá sa to spraviť neboj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@duzu Ahoj, ako sa to vezme neboli už žiadne volné pozemky ,ale nie je to žiadna tragédia tie autá nie je až tak počuť a stoja aj vedľa mňa aj oproti už domy.
Odpovedať
Profilova fotka
@ivetbal NOrmalne okna Gealan. Kazda paska ti posobenim velkeho tepla alebo zimy moze uvolnit lepidlo na okno a potom mas problem. Aj maliarske pasky sa vyrabaju na pouzitie 24 hodin - 7 dni. Neviem co je na tom take cudne...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den...mozem sa opytat, kolko vas stala elektroinstalacia v dome (bez garaze)? Dakujem velmi pekne
Odpovedať
@fibca Len mi je na tom čudné to, že pri oknách sa vždy hovorí len o vonkajších páskach, neviem čo majú spoločné s pôsobením tepla vnútorné pásky ale nechajme to už tak.
Odpovedať
Profilova fotka
@ivetbal Stacila mi skusenost suseda co som spominala vyssie... tam islo o oba druhy pasok co narobili dost velku skodu...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte chcem sa spýtať aká je šírka vstavanej skrine v spálni. Pýtam sa kvoli kúpelke, chceli by sme ju zväčšiť. dik
Odpovedať
@veronika159 My máme kúpeľňu zväčšenú na šírku 240cm. Hĺbku šatníka v spálni máme 65cm.
Odpovedať
Profilova fotka
Takto nejako si predstavujeme kúpelnu, čo vy na to? Ten výklenok (sprchový kút) bude smerom do spálne a z jednej a druhej strany budä vstavané skrine. A na tom výklenku v spálni može byť zavesená telka. :-) http://www.siko-kupelne.sk/konfigurat...
Odpovedať
Profilova fotka
@ivetbal ďakujem
Odpovedať
@veronika159 nedá sa otvoriť tvoj obrázok, skús ho vložiť do diskusie, ale pozri si tu na str. 69 je obrázok od fibca - ona tiež rieši kúpelnu s výklenkom na sprchák, ktorý zasahuje do spálne a o to bude na dlžku menšia skrina. My sme inak tiež zväčšili kúpelnu posunutím priečky, rozmer je 3640x2130 a bude tam aj sprchák, dvojumývadlo, vana - pozri v mojom albume mám vizualizácie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pred tým som si robila návrh cez SIKO kúpelne ale nešlo to tu otvoriť tak so to len tak bez merania spravila v programe Kreslenie. Myslíte že sa my to tam takto všetko pomestí? teraz sa mi zdá taká priestrannejšia.. Diki za postrehy
Odpovedať
@veronika159 malo by sa ti to tam zmestiť, my sme ani nespravili ten výklenok na sprchák, sprchák je za dverami, tam kde máš ty práčku, dvere sú posunuté úplne na kraj steny. Práčka bude v technickej. Nebude ti vadiť potom rozdelená skrina v spálni? Pokiaľ by si to riešila takto tak ani nemusíš moc zväčšovať kúpelnu, tým že sprchový bude zasahovať do spálne tak miesta v kúpelni bude dosť.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzula80 Ak by sme dali takto ten sprchový tak kúpelnu by sme nezväčšovali. to že bude rozdelená skrina to mi nebude vadiť jedna bude mužova a jedna moja. :-) ale páči sa mi aj to tvoje, no ešte uvidíme.
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika159 Mne sa to celkom paci, ale sprchac by som dala len 90x90cm...
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika159 ahoj. My uz mame skoro hotovu kupelnu..dispozicia je nasledovna...dvere posunute napravo nalavo je hned sprchac. 80x100. Na pravej strane dvojumyvadlo oproti wc a pozdlzne pod oknom vana. Aj ked sa to nezda priestoru je tam dost. Pracku sme posunuli do technickej ale zmestila by sa medzi sprchac a wc. Rozhodne by som spalnu o sprchac nezmensovala. Uz tam mame rolldoor aj postel a miesta tam je akurat. Ak chces kuk moj album...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?