Stavia niekto bungalov 333?

Zobraz úvodný príspevok
Stavia niekto bungalov 333, resp. variantu s terasou alebo s garažou?
Odpovedať
Profilova fotka
Ludia nema niekto nahodou original rozpočet? dakujem:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wondgo polozkovy rozpocet mam, ale ze by mi to na nieco bolo.... mam oscanovat?
Odpovedať
Profilova fotka
@bk007 AK ti to nezabije vela casu a budes taky dobry. RAd by som sa zorientoval.
Odpovedať
@bk007 to sa len mne zdalo ze tel polozkovy rozpocet je akosi divno popisany ? alebo ja ako zenska v nom neviem citat, lebo tie sumy sa mi tam zdaju akosi chaoticky popisane a pravdupovediac, nesedia mi vobec s realitou :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@lucka1987 ja som to s napatim zobral do ruk a s neporozumenim odlozil do krabice. Tam je to do teraz. Verim ze tie cisla tam maju logiku, ale pre mna niesu ani len orientacne. (dvovod - svojpomoc a nakup tovaru so zlavami) Ale oscanujem a poslem..
Odpovedať
Profilova fotka
@wondgo posli mail
Odpovedať
Profilova fotka
@bk007
Odpovedať
Prečo je tu tak mrtvo? všeci staviate? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dunnyus vstavame
Odpovedať
Profilova fotka
@dunnyus carujeme a vyvolavame jar ;) nech uz mozme konecne zacat!
Odpovedať
@dunnyus my chodime s fénom okolo stavby aby sa to blato vysusilo..... jaaj a dorabame pivnicu, tam blatko nie je :-p
Odpovedať
@fibca @lucka1987 no jar ani u nás neni, aj dneska snežilo ale čo už... aj blata je dosť ale už by to malo byť lepšie ževraj 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@dunnyus my už našťastie hrubú stavbu máme za sebou, už pokračujeme vo vnútri, takže sa dotuha pracuje. Akurát manžel robí vnútorné priečky , lebo vlani sme do zimy už nestihli vymúrať.
Odpovedať
Profilova fotka
@dunnyus aj nam zasa nakydalo, vidim ze bosorovanie nepomaha... =(
Odpovedať
@fibca podobne.. zas mame suvislu prikryvku na celkom pozemku.... esteze sme stihli tu pivnicu vykopat. jaaj a nasadilis me ovocne stromceky a kriky.. :-D sme to vzali z opacneho konca to stavanie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lucka1987 Vies co, ani sa ti necudujem ;) Ono niekedy sa to cakanie neda vydrzat tak clovek robi co sa da ;)
Odpovedať
@fibca no asi tak nejako.. ale zas sme cheli , ked uz sa budeme stahovat aby tam nejake stromceky a kriky uz boli a rastli.. urodu mozme uz na rok prvu zozbierat aspon :-p . rozdelili sme si totizto tym radom stromcekov pozemok na uzitkovu zahradku a okrasnu s domom.. ( kedze mame cez 1800 m ) a takto nejako to vyzera zatial.. teda samozrejme este su to mlade stromceky , ale sak oni narastuuu....a namiesto domu mame len velky kus betonu :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lucka1987 supeeer! ten pozemok mate fakt obrovsky! ja na zahradku budem potrebovat klud a cas, takze to nechame viac menej ako poslednu cast. Teraz mi davaju zabrat aj otazky typu pokial dame beton na terasu, alebo aky dame plot (ten chceme kvoli bezpecnosti co najskor)...
Odpovedať
@fibca no my mame pod terasou pivnicu a mame ju velku 3 X 6,8 ale z nej planujeme z oboch stran obsyp z jednej strany by sa malo vchadzat na rovinku, kde by bola taka neprekryta terasa orientovana na juh. a co sa tyka pozemku, tak toto je len cast mame o 20 metrov dalej dalsiu 600m2 parcelu, ale tu chceme vyuzivat na ine ucely :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zasnežený veľkonočný zajac nam priniesol včera stavebné povolenie :-)
Odpovedať
na základových pásoch stojí 15cm vody :-(
Odpovedať
Profilova fotka
v mojej jame (cili pivnici) zaplavilo zelezo a betonovanie v nedohladne ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@dunnyus @bk007 teda to nie dobre, ziadne bosorovanie nepomaha, jar nie a nie prist. My uz sme zaplatili material a tiez uz len cakame na to oteplenie.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte...tak už aj my máme projekt na 333ku :-) len bude drevenný - montovaný :-) Snáď čoskoro začneme aj stavať :-)
Odpovedať
@stanka409 Vitaj :-) Ale nás tu pekne pribúda. Ako tak pozerám tak väčšia časť staviteľov je z JZ.
Odpovedať
Profilova fotka
@ivetbal Ďakujem :-) Aspoň máme k sebe bližšie aj geograficky :-)
Odpovedať
@stanka409 Už máte aj stavebné povolenie? Ide vám to stavať firma?
Odpovedať
Profilova fotka
@ivetbal v podstate, stavebne povolenie mame :-) ide o developersky projekt (lokalita, kde mame pozemok), na ktory je vydane stavbene povolenie na urcite typy domov...kedze chceme drevostavbu, bude nam to stavat firma, ale cakame na cenove ponuky, aby sme si mohli vybrat.
Odpovedať
@stanka409 Tak šťastný výber, nedajte sa firmám oklamať a nezabudnite podpísať Zmluvu o diele. Teraz je toľko špekulantov, dohodnete si cenu a po práci pýtajú hodne viac. Majú kopu výhovoriek a argumentov. Toť vlastná skúsenosť. Pevné nervy dostavania :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivetbal Ďakujem :-) Toho sme si vedomí, že je veľa špekulantov, ktorí chcú len zarobiť a kvalita pre nich nie je dôležitá. Snáď budeme mať ako také šťastie :-) Čo sa týka hrubej stavby, tam veľa nevymyslíme, ale čo sa interiéru týka, bude tam väčšia flexibilita ohľadom dodávateľov. Troška sa začínam báť, či budeme mať dostatok úložného priestoru v domčeku. Budeme mať rovnú strechu, žiadny podkrovný priestor.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?