Stavia niekto bungalov 333?

Zobraz úvodný príspevok
Stavia niekto bungalov 333, resp. variantu s terasou alebo s garažou?
Odpovedať
@lucka1987 jaaaj tie navratky...no nam sa stalo že pracovnička na urade dala zlu adresu..a čakala na poslednu navratku...keby sa dotoho nevrtam tak čakame asi doteraz...potom sa to doriešilo... ale keby na to nepridem tak sa to tiež pretiahne...
Odpovedať
@katarinka2010 no nam vravela pracvnicka, ze niekedy sa navratka aj na poste strati a trva to vyse mesiaca kym sa jej vratia.. a ptom sa robi nejaka seansa na stavebnom urade a az potom od vtedy plyne doba na pravoplatnost ci ? som zvedava kedy budeme mat vytycene to stretko ci ako to mam nazvat :-|
Odpovedať
ahojte, tak vidim ze pribudli novi stavitelia :-) pravdupovediac nezavidiiiim :-D som rada ze uz to mame za sebou. my uz dva tyzdne byvame, sice je este co robit ale aj tak super. nemenila by som nic, uz sa mi nezda taky maly ako predtym, je akurat. :-)
Odpovedať
@mentolka28 super , z uz byvate. pridas aj nejake fotky ?n kazdy si musime tou fazou prejst. ja sa na to celkom aj tesim. uz som si raz presla prestavbu stareho 30 rocneh domu a namakala sa. toto bude zas o inom kedze je to novostavba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravim, piatok zacinam vykopove prace. Stavebne povolenie na B333+G+T+S je doma. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivetbal realizacne vsetky 3
Odpovedať
@bk007 vitaj, tak to sme blizko. sa to tu pekne rozrasta ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ze dakujem za privitanie. Kolko ste toho podpivnicili?
Odpovedať
@bk007 Ďakujem, no nám zostal jeden aj to nekompletný, tak sme museli zájsť na stavebný úrad a projekty vymeniť. Aspoň, že boli ochotní a vymenili nám to. Takže máme aspoň jeden kompletný. Ináč vitaj :-) Môžem vedieť čo je to to"S"?
Odpovedať
Profilova fotka
@ivetbal mozes specifikovat vykres? Kde mas to "S" smoenute?
Odpovedať
@bk007 Veď ty spomínaš, že idete stavať B333+G+T+S. Mňa zaujalo to S? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivetbal suteren :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@bk007 Jááááj tááák, teraz tomu rozumiem. Tak dostavania :-)
Odpovedať
pozerám že rad stavitelov sa rozrastá :-) my sme už pomaly po zime začali pokračovať, máme založené okná aj dvere, namontovanú vatu na krove. Teraz nám ešte treba vymúrať vnútorné priečky, tie sme do zimy nestihli :-) aj materiál na komín na krb je už doma. Roboty ako na kostole :-D
Odpovedať
@zuzula80 Aký komín a krb ste si vybrali?
Odpovedať
@ivetbal máme kúpený schiedel
Odpovedať
@zuzula80 Absolut?
Odpovedať
@ivetbal na bločku je napísané Schiedel KZ :-)
Odpovedať
@zuzula80 Napíš cenu podľa toho budem vedieť. Ďakujem
Odpovedať
@bk007 my len terasu.. ale mohli sme viac, len akosi sme to nedomysleli..
Odpovedať
@bk007 :-D :-D pozeram, ze si z borcic.. odtial som mala spoluziacky zo strednej :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vitam novych clenov! my uz len cakame na trochu lepsie pocasie a ideme do toho! @bk007 kde staviate? Borcice? My TN, tak to sme kusok od vas ;)
Odpovedať
@lucka1987 my sme tiez tak dlho cakali na stavebko..ale my sme si vsetkych susedov obehali sami aby nam podpisali, ze sa vzdavaju odvolania..tym padom sme nemuseli cakat na navratky...ale my sme boli tlaceni casom-bankou.
Odpovedať
@hexina no ved nam lezia tiez papaiere v banke na stole... ono pracovnicka na urade, nasa buduca suseda to urobila vsetko so spatnym datumom, cize ucastnici konania ( mimo dotknutych uradov ) su vsetko nasi susedia a rodina. vsetko v jednej malej obci, takze v jeden den to uz rozdala osobme .. ona caka na navratky z tych uradov teraz :-| ja som vynala podu v januari.. zacala som vybavovat uzemne konanie, zastavovaci plan.... v lete nam bolo vydane uzemne konanie , potom sme museli zacat riesit cestu a ziadost o stavebko sme davali v novembri :-|
Odpovedať
@lucka1987 AHA..tak to neostava nic len cakat no...je to hrozne s tymi uradmi a bankami... my sme si uz svoje uzili a este uzijeme :( nic ine neostava len mat pevne nervy
Odpovedať
Profilova fotka
@bk007 Vitaj:-.) Tak sa mi zda ze sa trenčania riadne rozrastaju.....z coho možme mat len a len radost:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Viete mi povedat ci v tej komore je dostatocne chladno, trebars na skladovanie zemiakov, jablk.... Lebo rozmyslame ze namiesto komory by sme dali roldor s polickami. Co vy na to?
Odpovedať
@lubilienka No, ak si tam dáš odvetrávanie, tak ako je to v projekte chladno tam určite bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@fibca Jo Borcice
Odpovedať
na koľko vam vyšli okna a dvere na 333 T+G? Len chcem informativne vedieť na čo mám chystať :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?