Stavia niekto bungalov 333?

Zobraz úvodný príspevok
Stavia niekto bungalov 333, resp. variantu s terasou alebo s garažou?
Odpovedať
Profilova fotka
@wondgo ten na rohu.ano podpisali,riesime priamo s predajcom.Aj vy tam budete byvat?
Odpovedať
Profilova fotka
@wondgo resp. kde stavias?
Odpovedať
@babucika Ďakujem za ujasnenie. Takže do stavby môžete zasahovať?
Odpovedať
Profilova fotka
@ivetbal ano drobne upravy su mozne. Preto som sa pytala na kupelku a hostovske wc ze ako sa to da riesit inak ako podla projektu. A je moznost vyberu farieb okien,fasady atd.
Odpovedať
Profilova fotka
@ivetbal mali sme ist za p. Fasangom v januari, len neviem presne ako bude orientovany pozemok tak asi ked to bude kupene tak budeme skor vediet ci bude k svetovym stranam otoceny tak ako ten vas, alebo otoceny o 90 stupnov. Problem je ze kde potom bude terasa. Ci na juh alebo na zapad. Inak interier mame "porieseny" a uz vieme co kde a ako bude. :) aj na zaklade tejto diskusie. Je tu vela fajn napadov.. :) Takze vdaka vsetkym ze sem prispievate...
Odpovedať
@jiri_m A prečo chcete ísť za ním osobne?
Odpovedať
Profilova fotka
@ivetbal no lebo sme chceli poposuvat priecky, ale skor sa poradit ci by to bolo dobre tak ako to zamyslame a ci nie su dovody aby to tak ako chceme nebolo usporiadane. a este som chcel vidiet verziu 333ky v pasivnom prevedeni. Vraj to maju pripravene.. A mame cestu do BA tak pri jednom... :)
Odpovedať
@jiri_m Jáj tááák. V dome je len jediná nosná priečka, ostatné sa dajú posúvať. Samozrejme odborná konzultácia je vždy dobrá :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivetbal Ano viem ze je len jedna nosna, ale skor asi vie architekt povedat toto si takto nedavajte lebo... :) Aby sme potom nelutovali..
Odpovedať
@jiri_m na FB je stranka o 333 a tam ju jeden pan stavia v pasivnom prevedeni, ma tam aj par fotiek zo zakladov .
Odpovedať
Profilova fotka
@lucka1987 dakujem, no nech hladam ako chcem, o bungalove 333 som nasiel stranku ale ziadne take fotky :)
Odpovedať
@jiri_m pisala som o tejto stranke http://www.facebook.com/pages/Bungalo... ale pozeram, ze fotografie, ktore tam boli, uz tam nie su... jeden pan tam mal par fotiek zaizolovanych zakladov, pisal, ze z neho chce mat pasivny dom
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@lucka1987 ano sledujem tu stranku, ale nic tam uz nie je. Nevadi, budeme cerpat inspiraciu na MS :)
Odpovedať
Profilova fotka
@jiri_m ono aj tak neviem ci ti p. Fasanga poradi co a ako si dat. Nic proti nemu je to odbornik ale najlepsie ti poradi budu vediet tí ludia ktorí to maju posatvene a ziju v tomto domceku. Oni by ti najlepsie povedali co by riesili inak a preco...kde spravili chybu a kde nie...preto je taketo forum na nezaplatenie a zalezi len o ludoch na tomto fore ako dokazu svojimi postrehy napadmi a najma skusenostami pomoct tým co su v stadiu planovania vystavby 333-ky....veľka vďaka týmto ľuďom
Odpovedať
Profilova fotka
@wondgo nejde o to co a ako si dat.. Skor som mal na mysli ze ak to nedavat nejako tak preto lebo to bude mat nejake technicke uskalia alebo obmedzenia... Nie to ako si dat priecky a alebo ine veci v dome. V tom by malo byt asi jasno kazdemu kto chce stavat. :) Myslel som skor na tie technicke veci co a ako.. A jasne ze vdaka tymto ludom som ziskal aky taky prehlad a pojem co sa ako robi co je lepsie a preco.. Za co VSETKYM DAKUJEM!!! :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, chystate sa niekto umiestnit pracku v kuchyni? Vcera sme si robili navrhy kupelne, a nejak nam nepasuje ta pracka do kupelne. V kuchyni by sme chceli posunut priecku na ukor wc, a dat tam spotrebice. A ak by tam vosla aj chladnicka, ukoncili by sme kuchynu barovym pultom (sen mm). Len neviem ci sa to tam vsetko zmesti, a viem ze v kuchyni nikdy nie je miesta dost (aspon u nas to tak je). Nejake tipy od vas, mate s tym skusenosti?
Odpovedať
@babucika my sme pracku do kupelne nedali, dali sme ju do technickej ;-) Tu sme ale zvacsili o priestor vstavanej skrine na ukor jednej detskej izby. A chvalabohu, ze sme to tak spravili, ta technicka by bola dost malicka (aj ked samozrejme, zalezi na tom, co tam chce clovek mat ;-) ) Teraz som rada, ez mi pracka "nespati" kupelnu :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja rozmyslam nad umiestnenim pracky bud do technickej pod kotol alebo trosku zvacsit samostatne WC a dat tam pracku aj kotol. Videla som to na jednej foto... V kuchyni by mi to asi vadilo.
Odpovedať
Profilova fotka
@fibca a ako by si zvacsila ten priestor. Na ukor inej miestnosti?
Odpovedať
@fibca @babucika Pri zväčšovaní malého WC treba brať do úvahy, že už pri základoch sa robí základ pod komín a ten susedí hneď so spomínaným WC. Takže to nie je len o posunutí priečky.
Odpovedať
Profilova fotka
@ivetbal ja by som skor premyslala nad posunutim tej druhej priecky, na ukor chodby a komory.
Odpovedať
@fibca Osobne by som to nerobila, nakoľko ten priestor nie je až taký veľký, že by som z neho mohla ešte ukrajovať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivetbal na foto ktore mala tensy som to videla a nepripadalo mi to az take male... naviac na chodbe neplanujem ziadny velky satnik. Ale nie je to moja posledna verzia, takze ak ma niekto lepsi typ kam umiestnit pracku a kotol budem rada ;-)
Odpovedať
aj my mame pracku v technickej, super nam tam vojde. ono fakt zalezi aky kotol resp. zasobnik tam budete mat.
Odpovedať
@fibca Neviem aký kotol myslíš ale plynový aj elektrický kotol je naprojektovaný do TM. Určite tam vôjde aj práčka, ak tam nič objemnejšie neplánuješ dávať.
Odpovedať
Profilova fotka
@ivetbal Ano, viem, ale neviem ci chcem mat pracku a kotol vedla spalne ;) Kvoli zvukom... Preto som rozmyslala nad tym bud vymenit miestnosti - technicku s WC alebo to WCko zvacsit a dat tam aj kotol a pracku....
Odpovedať
Profilova fotka
@mentolka28 ak mate el. kotol, nie je ho "pocut" do spalne?
Odpovedať
@fibca tiez som sa bala ze bude kotol hucat, ale je fakt tichy. mame plynovy geminox. zatial nemame dvere, tak je ho obcas pocut, ale dvere to vyriesia. pracku v noci nikdy nezapinam, takze tam problem nevidim. ale inak mne pracka nikdy nevadi, mna to upokojuje :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@mentolka28 My budeme mat elektricky. Teraz mame na byte plynovy a je to teda riadny rachot, hlavne v noci to je pocut. Ale ten kotol uz ma 20 rokov. Pracku ani ja neplanujem pustat v noci... Ide mi hlavne o ten kotol.
Odpovedať
@fibca svokrovci maju stary kotol a veru ze je hlucny. ale tento nas fakt nie je. uvidime ked tam uz budeme byvat, ci ma neporazi :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?