Stavia niekto bungalov 333?

Zobraz úvodný príspevok
Stavia niekto bungalov 333, resp. variantu s terasou alebo s garažou?
Odpovedať
@mia. @ivetbal @zuzula80 @norberts ahojte :) chcem sa vas opytat aku ste mali cenu elektriky do toho bungalovu..nam nacenili elektriku plus bleskozvod (material a praca) za 2200. dakujem velmi pekne za pomoc
Odpovedať
@ivetbal nie ta firma nam nerobila, ale @zuzula80 mi napisal svoju cenu od tej firmy a nebola o tolko menej. A ktomu ešte doprava na Západ ;-)
Odpovedať
@dunnyus my sme brali krov z kontraktingu, ale cenová ponuka bola tiež cca 6500€, vrátane montáže.
Odpovedať
@wondgo presne ako písala ivetbal - cenové ponuky boli viac-menej rovnaké, my sme rozhodovali iba medzi Inconom, Slovaktualom a Fenestrou, cenové rozpätie tiež od 4500-5200€, tých 5200€ nám dala fenestra. Všade sme si dali naceniť trojsklo, zvonku tmavé a potom som prečítala "milionpäť" diskusií :-D s ktorými oknami ľudia sú spokojní a s ktorými nie a aj tak som z toho nebola múdrejšia, lebo každý si chválil to svoje.
Odpovedať
@hexina na toto ti neodpoviem, elektriku sme ešte moc neriešili, zatial máme iba hrubú stavbu a z elektriky máme poriešené iba prípojku a hodiny na stavbe
Odpovedať
Profilova fotka
Ale ako vidim tak jednoznacne vyhrava troojsklo. a neriesili ste ze z juznej strany date dvojsklo aby to v zime (resp. cez jar a jesen) prehrialo slniecko a nemuselo sa tolko kurit?
Odpovedať
Profilova fotka
@wondgo presne o tom sme premyslali ;) Preto sme dali nacenit aj to aj to.. uvidime ake budu rozdiely v cene...
Odpovedať
@wondgo Nie nerozmýšľali, keď budete mať dobre zateplený dom nebudete musieť toľko kúriť. Straty budú minimálne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, dnes manzel doniesol projekt B333 tak sa k vam oficialne hlasim ;-)
Odpovedať
@babucika vitaj medzi nami ;-)
Odpovedať
@wondgo ani my sme nad tým nerozmýšlali, do celého domu sme dávali trojsklo.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzula80 dakujem pekne,uz vas dlhsie sledujem...len som to nechcela zakriknut kym nemame zmluvy podpisane ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@wondgo Neries dvojsklo. Sleduj g koeficient prestupu svetla. Existuju trojskla aj s g=0,3 aj s g=0,5 (prestup 30%, resp. 50%) Ak bude velke francuzske, tak ci onak ho musis v lete tienit. Aj ja mam vazniky, odporucam. Suhlasim s tehlou, daj co najtensiu.
Odpovedať
@babucika tak vitaj.. pozeram, ze TN kraj sa tu zacina objavovat uz castejsie. super ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@matorado a ako ta to vyslo...v akom stadiu uz ste? ci este len projekt? mozes aj IP
Odpovedať
Profilova fotka
@babucika vitaj medzi nami...kke v TN blizsie planujete? a zacinate uz na jar?
Odpovedať
Profilova fotka
@matorado tiez som bol za trojsklo, len som chel vediet ake mate nyzory vy. Ide o to ze som nazuru ze uspora na vykurovani ri trojskle je vacsia a teplo ktoré zo slnka prejde cez dvojsklo do vnutra. A v lete trojsklo lepsie izoluje od tepla....len som sa chcel uistit v mojom nazore...:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivetbal vydrzala strecha "zatazovy test" :-)
Odpovedať
@jiri_m Neboli sme pozrieť ale snáď áno :-) Už ste kúpili pozemok?
Odpovedať
Profilova fotka
@wondgo ahoj,dakujem za privitanie. My kupujeme postaveny dom vo velkych bierovciach
Odpovedať
Profilova fotka
@babucika vitaj, tie domy planujeme ist pozriet ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@babucika Ahojte!Kupuje tu niekto hotovu 333ku?Pochopila som spravne?
Odpovedať
Profilova fotka
@ivetbal este nie, este stale cakame na drazbu.. malo by to byt februar alebo marec.. uz sa modlim nech uz mame po tom... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@patrikasabi ano.my. @fibca chodte. vyzeraju super :-) . Ja som ich dlho obkukovala na nete, projekt sa mi vzdy pacil,nejak tak som si predstavovala nas domcek. Maly sikovny. Rozhodnutie bolo skoro okamzite po osobnej prehliadke ;-) Ze by tu bol nejaky sused ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@babucika My uz ich tiez mame okuknute ;) Boli sme kuk v Nemsovej ;) Ale viem ze aj v tych Bierovciach ich stavia jeden pan a jedna moja dobra znama tiez po nom pozera, tak mozno ze budete susedia. My budeme o kusok dalej - v Zlatovciach ;)
Odpovedať
@babucika @fibca Ak tomu dobre rozumiem nejaká firma stavia 333-ojky veľkoplošne? Ak sá dá, hoďte sem link, nech si to obzriem. V akom stave sa tie domy preberajú? Je to holodom?
Odpovedať
@jiri_m Tak držím palce. Už máte projekt kúpený?
Odpovedať
Profilova fotka
@ivetbal jeden chalan z tej dediny ich stavia. Predava ich ako hotove bez kupelky a kuchyne. Je ich 5,dva su uz skoro vo finalnej verzii, dva su iba hruba stavba a nas ma zatial iba zaklady. Ak dobre viem,my sme kupili posledny volny.
Odpovedať
Profilova fotka
@fibca s tymi 333kami sa roztrhlo vcere v TN kraji :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@babucika a ktorý ? su tam tri. a uz ste podpisali zmluvu? cez koho to rieiste?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?