Stavia niekto bungalov 333?

Zobraz úvodný príspevok
Stavia niekto bungalov 333, resp. variantu s terasou alebo s garažou?
Odpovedať
Profilova fotka
Najlepsie je keby ste mohli zobrat co nyjvysiu hypoteku, lebo vtedy viete vyjednat najlepsi urok. a ked prides do banky a povies jej ze mas v PSS uver a ze ho chces prefinancovat ich hypotekou, tak tomu ver ze najdu urcite lepsi urok ako ma PSS. a takto by ste mali naskok 25000€. pokuty pri jednorazovom vyplatení pss uveru je zevraj iba 90€. bezkonkurencne najnizsia pokuta
Odpovedať
Profilova fotka
Stavia niekto 333-ku v okoli TN alebo ma uz postavene? mozte aj do IP
Odpovedať
Profilova fotka
my chceme stavat okres TN
Odpovedať
@wondgo A možem sa spytat? Už mate kupeny projekt? Vybrali ste si verziu s terasou či garažou?
Odpovedať
Profilova fotka
mam dilemu.... Neviem ci mam dat do kupelne len sprchovy kut, alebo len vanu, alebo aj aj... :-p
Odpovedať
@silvia167 ked ti vojde aj to aj to tak daj obe nebudes lutovat :-)
Odpovedať
@silvia167 Plánujeme dať obidve veci, ale ak by bol problém s priestorom volila by som sprchový kút, poprípade sprchový kút a menšiu vaňu (kvôli deťom) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivetbal tebe sa vosieli aj aj? a nemas tam v kupelni potom velmi natesno vsetko?
Odpovedať
@silvia167 Napísala som, že plánujeme.... Máme to zatiaľ vymerané a popísané na stenách. Malo by to tam vôjsť, nakoľko sme posunuli dvere do kúpeľne úplne k stene, takže v jednom rohu je vytvorený priestor pre sprchový kút.
Odpovedať
@silvia167 A ešte jedna vec, stredovú priečku medzi spálňou a kúpeľňou sme trošku posunuli smerom do spálne. Tiež sa mi tá vaša kúpelnička podľa fotky zdá malá, uvažujúc, podľa okenného otvoru, ktorý máte zarovno s priečkou. My tú priečku máme viac ďalej od okna.
Odpovedať
@ivetbal aj my sme to tak urobili.. cca 30cm sme pridali kupelke a ubrali spalni
Odpovedať
@katarinka2010 Určite to bolo dobré riešenie, veď v spálni bude aj tak len posteľ a skriňa.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@ivetbal naš zamer bol aby sa vtesnal aj sprchovy kut aj vana...
Odpovedať
a ked ste zmenzovali spalnu zmesti sa tam vstavana skrina?
Odpovedať
Profilova fotka
@katarinka2010 my sme si zatil len vybrali ale kupovat este nejdeme . musime pockat este min. rok kvoli hypoteke. Ale vybrali sme si s terasou a bez garaže, lebo amme iba 18,5 m siroky pozemok
Odpovedať
Profilova fotka
S tou kupelkou sa to da pekne vyriesit. ale urcite by som si ja osobne chcel dat aj vanu aj sprchový kut. Kedže skoro stale sa sprchujeme tak bez kutu sme neuvazovali a vanu kvoli detom a aj ked sa clovek z casu na cas chce vyhriat vo vani, napr. ked ma nadchu....posunte bud stenu alebo vyhodte bidet a vsetkosa tam pekne zmesti:-)
Odpovedať
@katarinka2010 @wondgo @tensy @silvia167 @ivetbal len taka otazocka, kedze este nemame mury.. uvazovali ste niekto nad alternativou, kedy si uberiete zo satnikveho priestoru na dlzku ( teda satnik v spalni nebude po celej dlzke izby ale len napr do vacsej polovicky ) a o ten 1,2 m . napriklad posunuli priecku medzi kupelnuo a spalnou a tak vznikne novy priestor na murovany sprchac ? je to aj v alternative v projetke, len je to myslim 90 X 90 . my chceme 120 X 90 .. ten satnik zmenseny nam vadit nebude. ulzneho miesta je stale v dome dostatok..
Odpovedať
@lucka1987 My sme zvažovali túto alternatívu, ale nakoľko sme posunuli dvere do kúpeľne ku kraju, je tam za dverami dosť priestoru na sprchový kút. Neuberaj zo šatníka, ten budeš potrebovať. Hábov nikdy nie je dosť ;-)
Odpovedať
@ivetbal este uvidime. zatial sa nam to paci najviac... na sezonne handry chceme pouzit pdkrovie, inak mame aj pivnicu, aj garaz, mimo toho, pristavbu na pozemku.. miesta mame az az si myslim. a ja ani manzel zas nie sme maniaci na nakupovanie veci... celkovo vzdy mi stacilo par polic. teraz mame skrinu 1,80 m. siroku a bohato nam staci obom. musime to este pzriet, ale myslim, ze ten 1 - 1,20 by nerobil problem ubrat.. fakt nie som maniacka na handry. skor naopak. :-D
Odpovedať
@lucka1987 Veď uvidíš ako si to premyslíš, keď to budeš vidieť postavené. My sme tiež všetko riešili za pochodu.
Odpovedať
@tensy Nie skriňa zostáva taká istá ako v projekte. Akurát sa trošku zmenšil priestor medzi skriňou a zárubňou.
Odpovedať
my mame iba sprchovy kut bez vane
Odpovedať
Profilova fotka
pokial sa daju posunut dvere a zmesti sa tam aj kut aj vana aj zachod a dve umyvadla a pracka, tak nie je co riesit, kupelna je na umyvanie a nie na strestavanie sa celej rodiny, zriedka kedy sme tam celu dobu umyvania vsetci, je to priestor len an hygienu a trosku sa da uskromnit. ale to spalne by som moc neubereal,
Odpovedať
ta spalna nieje az tak velka ako sa zda neuberala by som z nej.ja nemam v kupelni pracku ale v malom wc.
Odpovedať
@tensy Ešte plánuješ dávať niečo do spálne okrem postele a skrine? Veď sa tam chodíš len vyspať, neviem načo iný priestor. My máme teraz spáleň takú, že tam máme len posteľ a skáčeme do nej skoro rovno od dverí :-) A môžem povedať, že je postačujúca a útulná. V dome budeme môcť ešte aj okolo postele tancovať ;-) a nejakých ubratých 20cm jej vôbec neuškodí. Ale samozrejme každý si urobí ako mu vyhovuje.
Odpovedať
susim tam pradlo aby som to nemusela mat v obyvacke stale.teda cez zimu.budem tam mat stolik z tv a nemusim sa vyhybat ked pojdem do postele a navyse ak by sme potrebovali zmesti sa tam vpohode aj postielka .ale dufam ,ze uz potrebovat nebudeme
Odpovedať
@tensy Jáááj tááák, no ja sušiak nemôžem mať v miestnosti kde spím a TV tiež nie. A postieľka sa tam určite zmestí :-) :-) :-)
Odpovedať
Prosím vas... ak ste chceli nejake zmeny v projekte ( nejake posunutie priecky, napr pivnicu pod terasou, lebo je prevysenie na pozemku.. nie betonovy ale tramovy strop.. ) a projektant vam dal autorsky suhlas k stavebnemu povoleniu. museli ste tieto zmeny este pred schvalenim stav. povolenia dat zakreslit aj do projektu ? ( ved realne neviem, ake zmeny naozaj urobim, kedze sa to bude riesit za pochodu myslela som, ze sa to dokresluje do PD az ku kolaudacii, vsetky zmeny , ktore sa porobili na projeke ) a teraz chce pani zo stavebneho uradu po 11 mes. vybavovania, vsetky zmeny, ktore chceme realizovat, mat zakreslene. @katarinka2010 vy ste toto ako riesili ??? ja sa z tohto asi uz psychicky zlozim... minuyl tyzden som bola na stavebny urad zaniest PD pripojok a technicku spravu k zemne kurenia. a dnes mi pise pani maila , ze potrebuje este PD pripojok a zmenu kurenia potrebuje tiez. nemozem sa jej dovolat tak neviem naco su jej 3 rovnake PD k tej istej veci...na jeden ucel =-) a teraz toto, ze chce tie zmeny mat zakreslene v projekte.. kuva ako aj mozem vediet, ci dam hajzel mensi ci vacsi, ked este neviem ani ak to bude vyzerat ked budu len obvodove... fakt nechapem a som nahnevana tak, ze lepsie pani urobila, ze uz nie je v praci a nedviha mi telefon ]-( ]-( ]-( podptykam, ze od prveho papier ak uzemnemu konaniu az po teraz ubehlo uz 11 mes, a minuyl tyzden nam hovorila, ze ma uz vsetko ze uz len poslaedna vec a to ten autorsky suhlas projektanta a ten mame... a ona... ze jej nie su zname tieto zmeny a nikde ich nevidela v projekte.. ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( pomooc.. dajte mi daku tabletku
Odpovedať
@lucka1987 pani povedz že nemaš čas na jej sprostosti... že ešte nevieš čo jak daš..lebo si straaašne vyberava a nerozhodna..... a ked ma problem tak može dojst na kavu a ty jej budeš svoje predstavy hodiny rozpravat a ona si ich može zapisovat... Nie, žiadne zmeny dopredu netreba...až ku kolavdacii...
Odpovedať
@wondgo aha... tak vela štastia...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?