Stavia niekto bungalov 333?

Zobraz úvodný príspevok
Stavia niekto bungalov 333, resp. variantu s terasou alebo s garažou?
Odpovedať
@dunnyus furt lepše jak elektrika alebo plyn...a ked sa dobre zatepli tak neni o čom
Odpovedať
Ahojte...staviame B 333, a davame infra žiarice, kedze by sme museli tahat plyn cca. 80m, po prepocitaní kurenie na plyn by nas vyslo asi raz tak viac ako elektrika...mame este aj krb, takze doplnkove kurenie aj na drevo...
Odpovedať
@renmat a presne ake davate? do poteru? od akeho výrobca?
Odpovedať
zatial mame CP od Rogicomu a chceli by sme ich dat do stropu. Boli sme sa pozriet asi v dvoch rodinnych domoch a zatial sa nam to pozdavalo a aj tí ludia co to doma maju si to len vychvalovali
Odpovedať
Ahojte, kolko vas stali cca rozvody vody a elektriky? Dakujem
Odpovedať
@vlado2412 cca 700e material elektrka a voda 180e ...ale to nam ešte poostavalo materialu z vody...pracu sme neplatili..robili sme si sami
Odpovedať
@katarinka2010 Super, material sa bude u kazdeho lisit, skor ma zaujma cena prace. Elektriku mi bude robit kamarat a chcel som mat priblizny prehlad o cenach, ci sa mi to v konecnom dosledku oplati...Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@katarinka2010 ahoj cenu HS 30000 az 35000 myslis aj s oknami?
Odpovedať
@rado_rado čauko...nie bez okien...len mury, komin, strecha, ryny, izolacie zakladov..
Odpovedať
Profilova fotka
@katarinka2010 ďakujem za rýchlu odpoveď. V akom ste teraz štádiu? Aký plánujete rozpočet bez vnútorného vybavenia?
Odpovedať
@rado_rado teraz mame hotove omietky, krb, žumpu osadenu pripojenu...dnes sa dokončuje zateplenie stropu..dava sa posledna vrstva (dokopy 39cm)+ folia sa dnes da...potom si začneme chystat podlahu..hydroizolacia, polystyren (18cm), kurenie nam budu robit svokrovi kurenari... no a cena...tažko to nejako predpokladat...ale ak bude všetko robit MM tak ako doteraz (okrem niektorych prac) tak snad 70-80 000eur ... pridu položky ako kuchyna, kotol, akumulačka...tam mame predstavy o cenach...avšak možu sa navyšit...tak jak pri všetkom
Odpovedať
Profilova fotka
@katarinka2010 jasné chápem že sa to nedá vypočítať dopredu. Bolo by možné že by si sa kuk na rozpočet ktorý mám spravený od jedného chlapíka na HS? Poslal by som ti ho. Zaujímalo by ma či to je reálne. Dík.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@rado_rado daj..u nas doma mam ceny v hlave ja...možno pomožem
Odpovedať
prosim vas ake cenove ponuky ste mali na krytinu mediteran danubia.. mne priam prisla, teda aj ked som neziadala. lebo som si davala robit ponuku na tehly a porobeton, a poslali aj krytinu cena je 3100 € s DPH komplet od zakladnej skridle, cez vsetky doplnky az po stresnu foliu . co sa mi zda akoze celkom malo.. ci ?
Odpovedať
@lucka1987 ja som mala cenu 3700 alebo 3900e na danubiu tušim...plocha strechy 266m2...možno predvianočna akcia... :)
Odpovedať
@katarinka2010 dik za odpoved. viem, ze mas trosku inak urobenu strechu. neviem presne nasu plochu, ale bude to mozno trosku viac.. hmm. celkom fajn cena.. skoda, ze ju zatial nejdeme brat :-| kedze peniaze odkladame na mury
Odpovedať
@lucka1987 no len si to treba nechat dobre preratat...lebo je vela odrezkov a s tym akosi neratali u nas (tiež sme mali cenu 3400e)...a dokupovali sme ešte 2 palety zakladnej a hrebenače...čo hned urobilo skoro 300e navyše...hlavne dalšiu dopravu platit a tak..
Odpovedať
@katarinka2010 aha dik. co sa tyka dopravy, to moc neriesime... tu mame podchytenu ;-)
Odpovedať
@lucka1987 To je dobrá cena, len tak ako píše Katka môže sa to navýšiť. My sme tiež dokupovali škridlu. Komplet nás to vyšlo 2800€.
Odpovedať
@ivetbal aha, no tak uvidime.. v toto sa nevyznam. ved v projekte by malo byt vzdy viac nie ? teda myslela som ze skor sa stane, ze par kusov ostane.. =-)
Odpovedať
@lucka1987 No napríklad ak budete robiť striešku nad vchodom, tak tá vo výkaze nie je. Tam idú válovce, polovičky aj celé škridle. My keď sme objednávali škridlu, tak ten pán v stavebninách si sám zadával údaje do svojho programu podľa projektu. Objednávali sme iný počet kusov ako bol v našom projekte :-)
Odpovedať
@ivetbal ahaa. vidis a to som nevedela. =-) dik za info.. striesku chceme.. aj krov sme rezali a na striesku sme zabudli, takze tam budeme musiet dokupit..
Odpovedať
@lucka1987 Áno aj vo výkaze krovu chýbala strieška. Ináč práca na nej bola najväčšia. Ale som maximálne spokojná, že sme ju tam dali. Nebude mi pršať a snežiť rovno pred vchod, takže sa budem môcť pohodlne vyzuť bez toho aby mi tieklo na chrbát :-) A v neposlednom rade budem si môcť tam dávať kvetináče a výzdoby podľa aktuálnosti. Na to sa teším najviac :-) :-) :-)
Odpovedať
@ivetbal my sme ani neuvazovali, zeby sme ju tam nedali. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Kto dával okná a dvere vo farbe mahagón? Díky ;-)
Odpovedať
@lucka1987 ja som do stavebnin poslala komplet projekt aj so strieškou nad vstupom, terasou aj pristavbou...a aj tak chybalo :)
Odpovedať
@barcaman @rstupka Páni, mohla by som vas poprosit o ceny a množstva k podlahovemu kureniu? Mam CP: Mam tam nacenene: 900m rurok pre podlahove kurenie Rehau Raubasic 16x2mm rurka Pex .. a noše dalšich udajov prichytky, folia, rozdelovač, dilatačne pasky...atd atd na celu stranu... ak mate nejake ceny a k nemu metre/ks ...možem vas poprosit do IP? potrebujem si to porovnat...lebo z tej ceny ma skoro prekotilo....dakujem
Odpovedať
CP som cvakla s fotakom v mojom fotoblogu..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ľudia. aké mate okna a aké by ste odporučili? My rozmýšľame nad troj sklom, len teraz ci aneko, fenestra alebo slovaktual .
Odpovedať
@patrikasabi my mame fenestra... myslim si že dobre a lacne okna nejde dokopy...takže okna určite kvalitne... slovaktual som si všimla bol tiež celkom vychvalovany, ale CP sme si nedavali robit.... aneko nepoznam ... My sme sa rozhodovali medzi Fenestra a Hesta...vyhrali referencie a zlava aku dali
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?