Stavia niekto bungalov 333?

Zobraz úvodný príspevok
Stavia niekto bungalov 333, resp. variantu s terasou alebo s garažou?
Odpovedať
@patrikasabi A už bývate?
Odpovedať
Profilova fotka
@ivetbal Fúúú, ale kdeže. Práve robíme strechu.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak dnes sme zaliali prvú vrstvu poteru a zajtra druhú, teda aspoň dúfam, že nezasiahne vyššia moc.
Odpovedať
@patrikasabi tak sme na tom rovnako ;-) aj nám dnes doviezli väzníky na krov, teraz to rýchlo zmontovať, ešte krytinu a potom môže už aj snežiť :-D
Odpovedať
@patrikasabi Jáj táááák, ja som sa pýtala preto na tie okná, lebo my to už máme zakryté a teraz mi tam to svetlo chýba :-) Ale možno je to len teraz tak, uvidíme neskôr.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak dnes sme dokončili potery a keď sa podarí tak ešte spustiť kúrenie a potom už môže prísť zima.
Odpovedať
Profilova fotka
@barcaman A môžete bývať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivetbal Áno, je to tak, že keď tam nebola strecha, tak tam bolo oveľa viac svetla :-) Máme tam fóliu a skoro aj latovanie dokončené a je pravda, že toho svetla sa zdá byť málo, ale veď tie izby nebudú veľké, tak to hádam bude stačiť?! Či?
Odpovedať
@barcaman ešte nech nejde zima, my ešte nemáme hotovú strechu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No bývať ešte nie predsa je to surové
Odpovedať
Vedel by mi niekto povedať akú sumu si treba pripraviť na podlahové kúrenie? Možno by poradili tí čo už majú urobené alebo kto si dával robiť nejaké cenové kalkulácie. Budem rada, ak niekto poradí :-)
Odpovedať
@ivetbal 1800eur
Odpovedať
Článok sa načítava...
@rstupka A máš elektrické alebo teplovodné?
Odpovedať
Profilova fotka
@ivetbal nás to vyšlo na 1750 éčiek, ale nie je v tom tepelné čerpadlo. To kúrenie je teplovodné
Odpovedať
@barcaman A čo všetko je v tom? Systémové dosky, hadice, 2 rozdelovače aj poter?
Odpovedať
Profilova fotka
nie poter nie len dosky, rozdeľovače a nie hadice ale trubky plasto-hliník, samotný poter nás vyšiel na 22 éčiek za štvorák
Odpovedať
@barcaman Ďakujééééém :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivetbal Nemáš začo, ak som pomohol som rád.
Odpovedať
Ahoj. Bungalov 333 se mi i manželovi velmi líbí. Jsme z Frýdku-Místku a tak se chci zeptat, zda jej nestaví někdo blízko československých hranic, nejlépe okolí Čadca. Děkuji za info. Lenka
Odpovedať
Chcem sa spytat ked si objednam projekt tohoto katalogoveho domceku teda aj kazdeho ineho budem musiet ist s nim este k architektovy?Som pocula ze tieto katalogove projekty su neni kompletne.Nevyznam sa v tom.
Odpovedať
@stanuska3105 my sme si, ale len koli tomu, ze sme si dorabali studnu, menili zdroj tepla, potrebovali sme zumpu dorobit. a novy osadzovaci sme potrebovali, lebo ten od pana fasangu, bol vraj nepresny... :-N ale inak netreba.... ved naco ? jedine ak by si nejake zmeny chcela v projekte robit, a to tiez len vacie,. mensie sa daju dodatocne pred kolaudaciuo dopisat
Odpovedať
@stanuska3105 akurat kukam ze si hned od vedla ;-) kde presne byvate ? my v pružine
Odpovedať
@lucka1987 Ahoj no my mame kupeny pozemok na Lednickych Rovniach.Tiez potrebujeme zumpu a niekto nam navrhol precerpavacku ci co to tiez este namame sajnu co k tomu treba a chceme tiez studnu.Vy staviate tento bungalov?
Odpovedať
@stanuska3105 ano my ho staviame. tento rok sme zacali. mame zatial len deku zaliatu. sak kukni album.. heh v lednickych som pracovala :-D :-D :-D :-D 8-( v slavnej yure, ale to este za cias, ked tam vyplaty boli cosi vyssie ako teraz ;-)
Odpovedať
@stanuska3105 ak chces, mozte sa potom prist ku nam kuknut. to mate 30 km, ak pojdete niekedy do povazskej alebo do ziliny cez rajec ;-)
Odpovedať
@stanuska3105 premyslate o kupe ? alebo uz ste rozhodnutí s manzelom ? a aku verziu by si chcela ?
Odpovedať
@lucka1987 Ja som tiez pracovala v jure aj pracujem no vidis mozno sme boli kolegine. :-) :-) Moja teta ma stavebnu firmu urobila nam navrh projektu ale pacia sa mi aj tieto katalogove domceky tak sme tak rozmyslali ze naco dame za projekt 1700e ked tu ho mozeme objednat lacnejsie.
Odpovedať
@stanuska3105 a kde presne si robila ? ja som robila viac ako dva roky dozadu pod monikou kratkou ;-) ja som tento projekt zahliadla len strasne uplnou nahodou tu v blogoch na modrej streche a zamilovala som sa don :-D uplne podla nasich predstav. jedine, co mi tu chybalo bol nejaky kumbal na zehlenie a pranie, ale to je uz nepodstatne.. a k tomu aj pivnicu mame, takze vsetko ako ma byt ;-) stale som hladala nieco co nebude mat obyvacku 3 X 3m a ten vysoky strop sa nam tiez zapacil.. lebo nakolko tam das izolacie veela, tak ti teplo neunika ;-)
Odpovedať
@lucka1987 No ja som pred 6 rokmi robila na pase a teraz na komaxe 33 na smene Jany Prenosilovej.Takto som to este podrobne az nekukala ale je podla predstav.No aj ten co nam navrhla je super ked teraz ich je tolko ze si clovek nemoze ani vybrat.Chcela som len nieco obycajne nenarocne a 4 izbove.Neznasam priechodne izby.To je asi jednine co som si zelala.Aky mate pozemok velky?My mame malicky sak ludia uz ani na tych rovniach nevedia co za to pytat.
Odpovedať
@stanuska3105 my mame 1812 m. takze az az.. http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/l... , ale cast z toho chceme ako uzitkovu zahradku a nejake ovocne stromy nasadit a cast pre deti na hranie. a tak .... no mne sa tu paci, ze male chodby su tu.. a je to obycajny obdlznik, ziadne vyklendy zbytocne a osemuholnikove steny a ani obliny.. akurat koli rozpoctu sme kedysi chceli obycajnu ackovu strechu, ale teraz je to uz fuk..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?