Stavia niekto bungalov 333?

Zobraz úvodný príspevok
Stavia niekto bungalov 333, resp. variantu s terasou alebo s garažou?
Odpovedať
@katarinka2010 No Katka ja mám takú predstavu, že pod okno dáme WC (vedľa bude malá priečka - trošku súkromia) oproti v rohu bude rohová obdĺžniková vaňa. Vedľa WC priečky budú 2 umývadlá. No a ešte do väčšieho rohu ku dverám sprchový kút (ten tiež chcem aby bola jedna strana vymurovaná. Uvidíme ako to tam vôjde.
Odpovedať
@ivetbal no kuk na vizu..wc musi zostat ako je koli odpadu...s ostatnym sa da hybat
Odpovedať

Odpovedať
2
Odpovedať
@ivetbal Je to zatial moj uplne prvy navrh, uplne prva vizualzacia ..
Odpovedať
podla druheho obrazka:_my to mame miesto sprchy mame wc za dverami miesto vane mame velky sprchovy kut a umyvadla tam kde su to je vsetko co tam mame.
Odpovedať
@tensy a aky mate rozmer kupelky ..my mame 3400x2360 ... nerobim si plane nadeje že sa tam zmesti aj vana aj sprchovy kut?
Odpovedať
@katarinka2010 No predstavujem si to presne ako na tej druhej vizualizácii akurát som myslela, že tá vaňa bude mať iný tvar. Nebude to klasický obdĺžnik ale bude to taký "rohoobdĺžnik" a sprchový kút bude tá časť od dverí vymurovaná a časť od vane budú preskelné dvierka. V akom programe si to robila?
Odpovedať
@ivetbal No toto som tak uložila jak sa dalo..ešte nad tym popremyšlam...skusim poprehadzovat...Aj ked ma drži ta širka za dverami napravo..tam je 50cm ..tak na pravej strane budu asi len užšie skrinky..a na lavej vana a sprchovy...inak mi to nepasuje... Program sa vola SweetHome 3D..stiahla som ho z netu..lahko sa v nom robi..len si treba kreslenie preskušat troška, kliky a tak..
Odpovedať
2,5 +skoro 4 metre neviem presne .a dvere mam posunute hned ku stene cize ked vojdem nemam uz stenu na pravo.
Odpovedať
@tensy No tie dvere mna velmi hnevaju..chcela som ich inak..len mm zabudol upozornit majstrov...
Odpovedať
@katarinka2010 Presne som aj ja rozmýšľala nad tými dverami, že ich posunieme. My priečky nemáme, takže môžme ešte posúvať. Dokonca uvažujem, že ju aj o pár cm rozšírime a uberieme zo spálne.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@ivetbal my sme ubrali zo spalne myslim 20cm aj ked sa mi zda že som kazala ubrat viac..ale čo už.. Tie dvere som chcela ja takmer na stred...aby som mala za dverami na tej menšiej strane 60-70cm koli pračke...
Odpovedať
@katarinka2010 Práčku plánujeme dať do TM v kúpelni pre ňu priestor ani nepripravujeme ;-)
Odpovedať
@katarinka2010 nevojde vam pracka do tech. miestnosti? nam by mala vojst. neznasam pracku v kupelni :-D keby aspon vacsia bola... inak my budeme mat verziu kupelne ako ma norberts.
Odpovedať
@ivetbal Jaj no my tých veci musime troška viacej poschovavat..kedže sme bez IS...ale zasa chceli sme byt troška na samote a nie vo štvrti.. je to dan ..ale neva
Odpovedať
@mentolka28 idem mu kuknut do albumu ako to poriešil...z technickej sme urobili šatnik...Ešte uvažujem že si dam pračku do kuchyne v ramci kuch. linky..aj teraz to tak mam..uvidime/premerame..
Odpovedať
@katarinka2010 Aj my sme bez IS ale ináč videla som v nejakom albume (zdalo sa mi to ako dobrý nápad) bojler, ktotol a všetko, čo má byť v TM dali do podkrovia.
Odpovedať
@ivetbal No my to mame dat kam (kotolna alebo pivnica)..len ešte nevieme uplne že čim budeme kurit..zvažuju sa dve alternativy...uvidime..problem mam s umiestnenim pračky a boilera...Boiler dame ale asi do pivnice..uvidime čo na to kurenar
Odpovedať
@katarinka2010 Myslím, že tá kuchyňa pre umiestnenie práčky nie je až taký zlý nápad, len potom pozor pri výbere práčky treba sledovať hlučnosť. Alebo potom ešte urobiť v tej pivnici nejakú malú práčovňu a hotovo. Nad kúpeľňou by som vôbec nerozmýšľala keď máte toľko priestoru naviac. My sme bez pivnive aj bez kotolne :-(
Odpovedať
Chcela by som Vás poprosiť o radu ohľadom vstupu do domu. Máme tam stĺpy okolo ktorých chceme urobiť malú platňu a k nej schody. Treba tie stĺpy v miestach kde budú zaliate betónom nejako odizolovať (nalepiť IPU ale XPS)?
Odpovedať
ja mam pracku vo wc a nad tym bojler.mam zvadseny zachod
Odpovedať
ahojte. potrebovala by som poradit. staka sa nam taka vec. v zakladoch sa pozabudlo na zaklad pod komin. kedze sa to vsetko riadilo viac menej z dialky, a nie z miesta stavby, tak sa jednoducho tak stalo.. kotolnu budeme mat v technickej miestnosti za garazou, tam prichystal manzel teraz viac zeleza na spevnenie deky... a teraz k tej otazke. je mozne dat nerezovy komin ( citala som o nom, ze je lahky, a netreba nan zaklad ) aj k drevosplynovaciemu kotlu ? :-N dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Ak robíme drevený strop máme najskôr urobiť sadrokartón na strope, alebo najskôr priečky? Alebo najskôr priečky a potom SK stropy. Ďakujem za rady :-)
Odpovedať
@patrikasabi my postupujeme v takomto poradii priečky, voda, elektrika, omietky, podlaha, zateplenie stropu a potom SDK- nakoniec...teda najskor mokre procesy a potom suche..
Odpovedať
@lucka1987 Neviem ako to funguje s tým nerezovým komínom ale teraz ma napadlo, že by sa ten komín mohol dať aj do nosnej priečky a krb by musel byť tam. Ale vy budete mať asi dva komíny a ty myslíš na ten druhý, keď tam chceš pripájať kotol.
Odpovedať
@ivetbal my krb nebuedme mat..doteraz som zila s krbom, a akosi mi tu na byte nechyba... budeme mat len komin, z toho drevosplynovaka... ( kurenie bude na drevo )
Odpovedať
@lucka1987 Jááááj ták a kde by mala byť tá pec?
Odpovedať
@ivetbal kotol na drevo bude v technickej miestnosti za garazou.. teda tam by sme chceli ho mat, spolu s akumulacnou, a bojlerom
Odpovedať
@lucka1987 No a ten komín nemôže byť v tej priečke? Síce základ by mal byť väčší ako je DT-tvárnica ale treba sa opýtať skúsennejších či by to nemohlo byť reálne.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?