Stavia niekto bungalov 333?

Zobraz úvodný príspevok
Stavia niekto bungalov 333, resp. variantu s terasou alebo s garažou?
Odpovedať
@lucka1987 Pôjdeme asi hneď v pondelok, takže dám vedieť ako sme pochodili :-)
Odpovedať
@ivetbal my sme ytong brali z baumaxu,. ytong lambda 30-tka nas vysla 4100€, mame verziu bez garaze. ostatne stavebniny nam nacenili na 4500€ a vyssie. ;-) to len pre info. .
Odpovedať
@ivetbal skus priamo nech ti naceni vyrobca ytong tam bude rozdiel dost
Odpovedať
@mentolka28 @rstupka Ďakujem za info, myslíš tým na web. stránke ytong?
Odpovedať
@lucka1987 Prišla mi ďalšia ponuka TERMALICA ale nejdem to tu rozpisovať, lebo skoro ma piclo. Uvediem len výslednú sumu 5160,47€ :-D :-D :-D Ešte drahšia ako ytong. A to ten chlap mi sľuboval, že akú výhodnú ponuku mi spraví. No myslel si, že "hlúpa blondína" mu naletí :-p Neviem ako chcú predávať, keď chcú zákazníka zodrať aj z kože ]-( Takže do Poľska odchádzame zajtra cez Suchú Horu. Prajem príjemný deň :-)
Odpovedať
najdi si predajcu vola sa Ing . Binas,posles mu plany prefotene a vyrata ti cenu ja som to mal aj z dopravou a neviem ci to bolo viac ako 4500 eur
Odpovedať
@rstupka Ďakujem za radu, už som mu aj napísala. Treba brať ale do úvahy, že materiál išiel o niečo hore.
Odpovedať
ale on ti urobi cenu a stevebniny ju musia dodrzat ,mi sme dali za 375 lambdu 4,3 eura
Odpovedať
Prosim vas, kolko ste dali za okna a aky profil? dakujem, pomože nam to pri vybere
Odpovedať
Profilova fotka
@katarinka2010 Nám dali cenu 4980 éčiek, profil oblý a je to trojsklo vo farbe zlatý dub, je v tom 4x sieťka proti hmyzu, žalúzie podľa vlastného výberu, jeden fix a dvojo dverí, jedny vchodové a druhé vnútorné biele , obe sú so svetlíkom naboku a aj na vrchu.
Odpovedať
@barcaman Diky.. Ešte jedna otazočka ...zlaty dub mate obojstranne ?
Odpovedať
@lucka1987 Informácia z Poľska, netreba tam ani chodiť naše stavebniny dajú vyššie zľavy.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
for katarinka 2010 nie len z vonku ,z dnu sú okná biele
Odpovedať
@barcaman dakujem
Odpovedať
@ivetbal dik. takze vobec nic ? tu na fore som citala od viacerych, ze im dali o 30 % viac z ceny dolu ako na sk stavebninach .... =-)
Odpovedať
Ja by som tiez nekupoval v polsku nam dali na ytong priamo vyrobca28%a stavebniny este daco dole
Odpovedať
@lucka1987 Ale cena materiálu je dosť vysoká, takže aj po zľavách nám neurobili také ceny ako sme dostali tu, a to ešte nehovorím o doprave :-( Čakáme ešte jednu ponuku na solbet z jednych našich stavebnín a uvidíme. Ináč teraz sme ho boli pozrieť na jednej stavbe a vyzeral super :-) Tvárnice presné a robotníci si ho pochvalovali.
Odpovedať
Takže oznamujem vyhrala cenová ponuka na Solbet 3700€ (neviem či je v tom už aj lepidlo a doprava, v utorok sa máme prísť dohodnúť, potom budem múdrejšia) :-) Ešte ďalšia otázočka na Vás - koľko vás vyšiel komín a koľko strešná krytina+doplnky? Dávame si robiť cenové kalkulácie aby som si to vedela porovnať. Ďakujem
Odpovedať
@ivetbal a kolko to mate kubikov resp.m2?
Odpovedať
@kuracinarez Malo by to byť 44 paliet. 42,241 m3 + 14,252 m3 + 11,680 m2 + 91,922 m2
Odpovedať
Zdravim vsetkych velmi nas s priatelom zaujal projekt bungalovu 333 a chceli by sme sa pustit do jeho vystavby. Po precitani fora ma potesila sprava, ze svojpomocne sa da vtesnat do peknych sum. Ale zaujima ma 1 "banalna" vec, aku velksot pozemkov mate. Pretoze sa bjoim, ze na pozemok 600m2 bude dom vyzerat stiesneno. Chceme aj s terasou aj s garazou a ceny v okolo BA pozemkov su zavratne, preto sa chcem opytat na velkosti Vasich pozemkov. Dakujem za odpovede
Odpovedať
@ivanka217 My máme 1000m2 ale do L-ka. Ja si myslím, že tých 600m2 je postačujúcich. Treba brať do úvahy, že od hranice pozemku podľa zákona musíte mať 2m vzdialenosť. Je povolená jedna výnimka.
Odpovedať
ivetbal: ja si tiez myslim, ze tych 600-700m2 bude stacit, lebo dat v okoli BA za 1000m2 100.000-130.000e je ina palka, ked domcek stoji okolo 70.-80.tisic e.
Odpovedať
My mame stav .pozemok 630m stvorcovych a dom je s terasou a staci to ,aj v predu je dost a este aj zadomom
Odpovedať
@ivanka217 My mame 1200m2..a veru keby bola len polovica z našho pozemku bolo by to akurat.. 12a je na obrabanie pre nas vela..ale my sme si nemohli vyberat, pozemok mame po babke..
Odpovedať
Profilova fotka
@ivanka217 ahoj..:-) my mame 1000m2 a stači to i ked ja by som prijal aj viac..:-) hlavne záleží aké ma ten váš pozemok rozmeri a aký tvar...no myslim že by vám to malo bohate stačiť..:-)
Odpovedať
@ivanka217 my mame obdlznik 1812 m budeme mat verziu aj s garazou a terasou ..
Odpovedať
@rstupka @lilej @barcaman Prosím Vás do akej hĺbky ste robili základové pásy?
Odpovedať
@ivetbal hlboke 1m ..60cm široke.. všetko nam určil stavebny dozor počas vykopu
Odpovedať
@katarinka2010 Ďakujem, takže musíme volať stavebný dozor, na neho sme aj zabudli :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?