Stavia niekto bungalov 333?

Zobraz úvodný príspevok
Stavia niekto bungalov 333, resp. variantu s terasou alebo s garažou?
Odpovedať
@lucka1987 tu adresu si udala dobru..lebo ta dunajska streda je stara adresa..skus to poslat ešte raz
Odpovedať
@lucka1987 alebo skus poslat spoločnikom Spoločníci: Jozef Daňo Veľký Meder 932 01 (od: 25.08.2009) Viliam Košinár Na vyhliadke 4 Bratislava 841 07 (od: 25.08.2009) To je laicka rada..nemam s tymto skusenost...ale zasa len tak sa to nemože nechat
Odpovedať
@katarinka2010 dakujem
Odpovedať
@lucka1987 Luci, jak ste dopadli s tým železom?
Odpovedať
@katarinka2010 ahoj.. podala som trestne oznamenie, a posunuly to na okresnu prokuraturu do BA 1. a odtial sa mi maju do mesiaca ozvat... takze zatial nijako...
Odpovedať
@lucka1987 Dufam že to dobre dopadne..by ožebračili rodiny s malými detmi..jaj takýchto podvodnikov by som ..nebudem pisat čo
Odpovedať
@lucka1987 A začinate na jar stavat?
Odpovedať
@katarinka2010 no ved uvidime.. este mi vraveli ze ma asi zavolaju do BA na vypocutie... no ale mm stale prec.. 4,5 mesacne babo doma a k tomu sa mi pridruzili zdravotne problemy. takze ked tak och poziadam aby ma vypoculy u nas v PB. no na jar este nie.. este nemame povolenia.. cakame na rozhodnutie z pozemkoveho o vynati pody.. kazdu chvilku by malo dojst.. a este nam chyba par eciek.. chceme deku a obvodove postavit na jeden / ked svokrovci vyoru zemiaky :-D / a potom ist do uveru asi ....som pisala na zaciatku ze budeme mat sliomacie tempo... ale uz mame narezany krov.. takze zas o polozku menej.. sice zaciname z opacneho konca, no naskytla sa nam super cena za drevo a aj za porezanie.. uplny bagatel. tak nekup to :-N
Odpovedať
@lucka1987 no ved s takym krpcom sa nečudujem..aj ten naš je stale mama-mama a to už zachv. 2 roky bude mat..ani odbehnut od neho nemožem ...my sme tiež jak slimaci :) :) chystame sa už vyše roka .. :-D a stale mame holy pozemok :)..ostatní už bývaju.. :) ..a šak neuteče nam nič
Odpovedať
@lucka1987 Dúfam, že to dobre dopadne.
Odpovedať
Profilova fotka
zdarvím, ja by som sa tak celkom laicky chcela opýtať, čo cca stojí toto všetko, od prvotného povolenia, pozemku až po komplet stavbu?
Odpovedať
graceful9 a ja tiez som zvedavy..... uvazujem tiez aj bungalov 333
Odpovedať
Článok sa načítava...
@graceful9 @mazdicka Ja ti možem napisat len tolko že projekt +vybavenie stavebneho povolenia ta vyjde cca 1200e-1600e ..ostatne zavisi od toho či chcete stavat svojpomocne, dodavatelsky alebo cez firmu.. podla naročnosti, terenu apod.. takže velmi individualne...
Odpovedať
ahojte, tiez uvazujeme nad tymto projektom, cena je priazniva, super rieseny... poziadala som o rozpocet s garazou a poslali mi cenu 19600 eur, nie je to vela za garaz?
Odpovedať
Profilova fotka
@ikon ahoj, nerozumiem tomu, že za garáž 19 600 € alebo za komplet hrubú stavbu aj s garážou ? Alebo to môže byť, že rozdiel : ak si dáte dom bez garáže tak Vás to bude stáť o 19 600 € menej?
Odpovedať
@ikon rozpočet pre Bungalov 333 s terasou (bez garaže) je cca 106 000eur s DPH (bez DPH nejakych 85 000 tušim)..cenu garaže neviem..nam ked nacenovali firmy na kluč tak cena bola medzi 93-100 000 eur..takže svojpomocne sa to musi dat postavit za menej ..
Odpovedať
@ikon B333 - 81 489eur (bez DPH) B333+G - 101 090eur (bez DPH) B333+T - 89 805eur (bez DPH) Ceny za garaž a terasu by mali potom byt: G - 19 601 (bez DPH) T - 8316 (bez DPH) Ceny su zo stranky privileg.sk ...
Odpovedať
@norberts ikon asi chcela či je tato suma realna... a vypočitala si to z rozdielu..
Odpovedať
@katarinka2010 @norberts ano poslali mi rozpocet z privilegu, ze garaz 19601, mne sa to zda nejako vela, kedze napr. v euroline sa bezne za pristavanu garaz aj s tech. miestnostou rata so sumou 10-15 tis. navyse...
Odpovedať
@ikon no a tato suma je ešte bez DPH ..tak neviem..skus oslovit tuto niekoho kto ma veziu aj s garažou..a bez garaže ...ceny za hrube stavby a tak si to nejak vyhodnot...my mame pristavbu k B333+T - 3x3m a nie garaž...rozpočet ale na to nemam...
Odpovedať
a hodi sa nam vobec na pozemok sirka 20, dlzka 40, nebude to ako pes na oko?
Odpovedať
no ten bungalov s garažou ma širku 16,75...to by si mala z oboch stran neceleho 2 metra..ak by to susedom nevadilo a taketo osadenie by bolo osvojitelne..tak prečo nie.. ako mate orientovany pozemok na svetove strany? @ikon
Odpovedať
@katarinka2010 z jednej strany byva moj brat, tam by to nevadilo, len neviem, ci by to nebolo hlupe vpredu po celej sirke dom a vzadu nic len pozemok...mame vstup z vychodu....este uvazujeme aj s garazou postavenou vzadu vo dvore....
Odpovedať
@ikon takže terasu mate na zapad? v takom pripade by nebol zly ani L kovy dom...take prave "Lko"...mali by ste južne aj zapadne slnko... http://www.eurolineslovakia.sk/sk/pro... http://www.eurolineslovakia.sk/sk/pro... http://www.eurolineslovakia.sk/sk/pro... Su užšie a maš tam aj garaž ...pri vačšine je širka okolo 13-15m To som tak narychlo pozrela...ale myslim že takyto by sa vam viac hodil ...L ko vam zabezpeši sukromie z predu a povoli na šírku domy..pritom izby su orientovane na juh resp. zapad... Čisto moj nazor...
Odpovedať
@ikon Koukala jsem na projekty a opravdu se vstupem z východu jich mnoho není. Ale ten první od katarinka2010 je moc pěkný. Ty druhé také dobré, ale podle mě by musely být zrcadlově, aby garáž byla na severu. Ale ten první je fakt asi nejlepší :-)
Odpovedať
@katarinka2010 ten prvy je moooooc drahy....ale vdaka za snahu...nas limit je 110-120 tis.
Odpovedať
a co bungalov 20 od prodomu, hodil by sa nam?
Odpovedať
@ikon Ak ti nevadi, vyjadrim svoj nazor..mne sa nepači tam prechodna obyvačka..ja viem že vela chodieb tiež nie je bohviečo ale zasa určita miera sukromia nezaškodi...dalej by mi tam nevyhovovala terasa vedla domu..lebo by ste si museli zabezpečit sukromie vyšším plotm z predu...ja by som vyberala dom do L.. alebo obdlžnik na širku pozemku..nie dlžku
Odpovedať
@ikon http://www.katalogprojektov.sk/Detail... http://www.katalogprojektov.sk/Detail... http://www.eurolineslovakia.sk/sk/pro... skus tieto ako inšpiraciu ešte
Odpovedať
@katarinka2010 vdaka za tip..pozerala som ich, nie su zle...ale asi by sme brali radsej obldznik alebo kocku kvoli tepelnym stratam....(inak este sme sa stale nerozhodli a zmluvy sa uz tlacia :-S )
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?