Stavia niekto bungalov 333?

Zobraz úvodný príspevok
Stavia niekto bungalov 333, resp. variantu s terasou alebo s garažou?
Odpovedať
tensy: nenapisali ste cez ktoru firmu, ak to nie je tajomstvo
Odpovedať
Ak chcete niekto stavať montový - treba osloviť p. Wittnera - je aj tu na modrej strechce WITTNER - veľký odborník, komunikácia na najvyššej úrovni s aku som sa v rámci takýchto firiem stretla a navyše od ľudí s ktorými spolupracuje a stavia, je počuť stále len chvály, spokojnosť a úroveň. Firma sídli v Nitre .. naozaj sa oplatí nadviazať kontakt, je veľmi ústretový a rád poradí. - Mám ho aj v priateľoch, ak by ste ho nevedeli nájsť.
Odpovedať
@rstupka tak zatiaľ sa vám darí veľmi pekne aj cenovo aj my sme naklonený práve pre tento typ 333+t - garáž a technickú miestnosť chceme vedľa domu mimo . .
Odpovedať
@wiwka tak cenove sa to zatial da , ale este nam treba strop keramicky a strechu dnes som kupil komin ten ma vysiel na 1000eur 6,30m a to mi dali zlavu nan 27 percent
Odpovedať
@rstupka prečo nepoužijete väzníkový krov? Potom nepotrebujete vôbec keramický a ani iný strop
Odpovedať
@pr väzníkový krov nie je riešením pre všetkých... ak človek chce úložné podkrovie alebo otvorený strop, čo je v projekte B333 aj jedno aj druhé, väzníkový krov je nepoužiteľný...
Odpovedať
@norberts ahoj pridal som fotky od zaciatku stavby
Odpovedať
@wiwka ahoj pridal som fotky
Odpovedať
@rstupka Super - aj veľmi pekné miesto vyzerá že máte . .
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ak budete niekto stavať z tehál, tak mám pár navyše ktoré chcem predať. Ak ste z okolia BA,TT,PK,SC,DS tak píšte, množstvo potom upresním ak niekto bude mať záujem.
Odpovedať
Chcel by som sa spytat ci niekto staval tento domcek v okoli ziliny. by sme sa nan radi prisli pozriet v reale.dakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
@rstupka ahoj stupka držim palce so stavbou, a ako si na tom so strechármi? a čo krytina? dám ti dobrý kontakt na jedneho chalana , super ceny má na materíal. určite sa dohodnete.
Odpovedať
krytina bramac ,mozes poslat mi kontakt ao odkial je
Odpovedať
@miro7 ahoj ak sa ho rozhodnes stavat a zacnes so stavbou tak by sme kukli my tvoj :-D my sa ho stavat chystame ale tento rok len pozemok ideme prepisat a na rok pripojky riesit a stavebne povolenia, a upravy na pozemku.. a az o dva roky zaciname realne.... sa neponahlame... a financie tiez toho vela nedovoluju
Odpovedať
lucka1987 no my podobne ale s tym ze by sme chceli zacat uz asi buduci rok.vsak potom ma tu kontaktuj a mozte sa prist pozriet..
Odpovedať
@lucka1987 no my podobne ale s tym ze by sme chceli zacat uz asi buduci rok.vsak potom ma tu kontaktuj a mozte sa prist pozriet..
Odpovedať
@miro7 aj my sme chceli zacat buduci rok . myslela som ze deka by uz bola zaliata tak na jesen... ale sme si to tak pocitali kolko nas asi budu stat pripojky a veci okolo pozemku... a kupa projektu a vsetko okolo toho... tak neviem ci to vyda... ale mozno aj hej.. uvidime . ved ked tak tak sem napisem.. inak len tak ockom sem vzdy zajden ze ak to komu pokracuje.... v zime by sme chceli kupit projekt a zacat vybavovat stavebne povolenie....mozno aj pred vianocami este,
Odpovedať
no my to mame uplne podobne ako vy :) najprv treba toho vela povybavovat.ale bodaj by to bolo cim skor
Odpovedať
Profilova fotka
caute stavitelia..:-) no konecne sa mi uz riesi pozemok..:-) uz cakam na list vlastnictva...juchuuu..:-) inak neviete kolko asi trva tym uradnikom kym to vybavia? dik...
Odpovedať
Profilova fotka
@khalle ahoj, prosím ťa koľko vás vyšla vodoinštalácia + kúrenie? Ďakujem
Odpovedať
Ahoj Norberts: Cenu na vodoinštaláciu ti neviem povedať , lebo to robil jeden známi a on má všelijaké zľavy na mátroš a za robotu vzal len tak ako od rodiny takže ťa nechcem zavádzať . A na podlahovku nastupuje firma budúci utorok , tak keď skončia tak dom vedieť , ale odhadol to chlapec na 3500-4000 Euro.
Odpovedať
Profilova fotka
@khalle ok ďakujem, nám to teraz vyrátali že komplet vodoinštalacia + podlahové kúrenie cca 7 000 € spolu. A budete dávať aj tie systemové dosky? V tej našej cene sú systemove dosky, geberity, 2x rozdelovač na podlahovku a prepinač na mestkú vodu alebo studňovú. Nechcem sa moc pýtať ohľadne cien tak ale predstavu treba mať, nevadí? Teraz nám robia väznikový krov, budem dávať postupne fotky.
Odpovedať
@norberts kto vam robi ten krov? Vy tusim neotvarate strop v priestore kuchyne-jedalne-obyvacky, ze? pozrela som uz fotky, pekne to ide x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bundad už máme viacej fotiek len to sem musím dať.
Odpovedať
Profilova fotka
Predam projekt bungalov 333. Kto by mal zaujem napiste.
Odpovedať
Ahojte vsetci s diagnozou 333, pridala som nejake fotecky.
Odpovedať
Aké kúrenie ste si dali do tohto bungalovu?
Odpovedať
ahojte.. chcem sa spytat ci si niekto z vas dava kurenie tepelnym cerpadlom. viem ze je to nakladnejsia zalezitost, no my mame len dve moznosti a to kurenie na tuhe palivo alebo tepelne cerpadlo, kedze v dedine ,kde mame pozemok nie je zavedeny plyn. ak si aj nedavate.. nemate niekto o tom trochu prehlad, ale su asi pociatocne naklady ? vdaka
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Som tu nový a chcem sa spítať či stavia niekto bungalov 333 v okolí Nitry?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?