Stavia niekto bungalov 333?

Zobraz úvodný príspevok
Stavia niekto bungalov 333, resp. variantu s terasou alebo s garažou?
Odpovedať
@jane1983 my tiez ho chceme ale s prejazdom to nevychadza a dokonca s tej strany kde chceme dom tak je nas stryko a tiez sa nemozeme nacapit ale meter od hranice mozme ale to uz nevychadza jedine dom dat uzsi na 12m zmenit projekt tak vychadza 2,5 m na auto
Odpovedať
@mato178 a co tak projekt na vo verzii R osadenie pozdl pozemku
Odpovedať
@kiski91 pozeral som uvazujem stale ale jedna verzia nie lebo detske izby by boli sever a vychod a druha verzia by sa dala teoreticky lenze by bol dom bez terasy lebo by vpredu na severe bola kuchyna a obyvacka a novy projekt sa mi hladat nechce lebo ma to uz nebavi radsej kupim asi hotovy dom alebo byt :D
Odpovedať
Ahojte,ako mate riesenu kuchynsku linku? Myslim tym drez a varnu dosku mate na ktorej strane? Mate aj barovy pult? Pripadne by ste mohli pridat podorys kuchyne,alebo fotku ak mate :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@adu80 pozri si album. Zrovna som včera videl B333 so zrkadlovou kuchynou ako mame my a vyzerala fantasticky a podla mna este lepsie riesenie ako je navrhnute v projekte
Odpovedať
Profilova fotka
Prosím Vás ake ste davali vonkajsie parapety? Mysli ci ste dávali 1mm alebo 2 mm hlinikový plech a aké ste dávali čielka, plastové kovove?????
Odpovedať
ahojte, pridávam sa k budúcim majiteľom B333 :-) Všimla som si, že väčšina z vás má terasu so strechou. Tiež plánujem verziu s prestrešenou terasou ale manžel ma odhovára, že v obývačke nebudeme mať dostatok svetla. Vaše skúsenosti?
Odpovedať
@lucide kde budete stavať?
Odpovedať
@pecko84 obec blízko Žiliny
Odpovedať
Ahojte, chystáme sa stavať 333 + T + G blízko Žiliny, poradíte prosím šikovnú partiu živnostníkov alebo firmu z okolia Žiliny (žilinský kraj) na hrubú stavbu...kvalitne a za rozumnú cenu..ďakujem
Odpovedať
ahojte mate niekto tento dom uz aj postaveny? mozte hodit fotky?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Caute mate niekto cisto iba elektrifikovany bungalov 333? Ak ano prosim viete mi sem hodit naklady mesacne, popripade rocne na celkovu elek.energiu? Pretoze ja tam este ani nebyvam iba temperujem a tie naklady su vysoke ze mi z toho ide hlava prasknut. Kotol mam raju 12kW. Sice este nemam dom zatepleny ale nerozumiem tomu ved ten kotol sa niekedy za cely den ani nezapne a pritom mam naklady ako by som tam uz byval.
Odpovedať
@pecko84 tak 12kw je asi 1euro, jestli se Vám to zdá moc...
Odpovedať
@jaroslav1987 Nerozumiem komentaru. 12kW je menovity vykon kotla znacky Raja Protherm.
Odpovedať
@pecko84 omlouvám se trochu jajazyková bariera:D a jaké tam tedy máte naklady? Jestli tam dělají řemeslníci, tak ty nástroje mají také velky odběr a to temperovani je nekdy z počátku náročné, protože ta stavba vysycha a akumuluje, jestli je tedy zděná
Odpovedať
@jaroslav1987 temperujem dom na 15 stupnov a kotol sa niekedy za cely den ani nezapne a niekedy tak 3 -4 krat za den na par minut. A elektrarne chcu 200 euro mesacne. Je to sice za 3 mesiace pocas ktorych je najvacsia zima ale aj tak sa mi to zda privela ked by som mal k tomu priratat este ohrev TUV a bezne spotrebice ved to sa nedoplatim.....
Odpovedať
@pecko84 A není to jenom záloha? Nebo k tomu už máte vyúčtování? Jakou máte spotřebu na elektroměru?
Odpovedať
@jaroslav1987 nie to je uz faktura. Elektromer je digitalny a tam je len jedno cislo a to celkova spotreba. Teraz som sledoval 10 dni po sebe a vysledok: 10 dni - spotreba 462 kWh co je za jeden den 46,2 kWh co je strasne vela ak beriem do uvahy ze sa v dome len temperuje a nie je tam ani jeden elektricky spotrebic.
Odpovedať
@pecko84 A stavba je teď v jakém stavu? Jaká je tam obvodová zeď bez zateplení? A řemeslníci tam nedělají? Jaké u Vás bylo počasí? Určitě to klesne protože ta stavba je vlhká a akumuluje se...
Odpovedať
Profilova fotka
@jaroslav1987 A maš aspon strop zatepleny alebo to mas hole miako alebo beton, lebo to je tiez velky rozdiel. je pravdda ze denne 46,2 kWh je vela na to ze tam mas 15 stupnov. Aku tarifu mas v elektrárnach? kolko ta stoji 1 kwh aj so vsetkymi poplatkoami ako su distribucia, hodiny, straty.......???
Odpovedať
Profilova fotka
@lucide Keď pôjdete okolo LM zastavte sa u nás :) svetla podľa mna až až :)
Odpovedať
@wondgo to asi nemělo být pro mě, že?
Odpovedať
@jiri_m perfektne vyriešená kuchyňa :-). To je klasický rozmer kuchyne z projektu aj so špajzou? Vyzerá priestranná. Môžem poprosiť aj fotku obývačky?
Odpovedať
Profilova fotka
@jaroslav1987 prepac to malo byt pre pecko84:-)))
Odpovedať
@pecko84 Podla mna to je uplne normalna spotreba, nakolko tam este nebyvate a je to novostavba a dokonca nezateplena. Ked si to prepocitam na plyn, denna spotreba okolo 4,5 m3 plynu. To mam aj ja pri podobnom bungalove. Akurat, ze plyn je 3-krat lacnejsi. Ale potrebu energie neoklames... Proste si ten dom pyta 46kWh na den a hotovo.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, mate niekto sklon strechy iny ako 22 stupňový ? Napriklad 25 stupňov ? Je to alternativa v projekte.
Odpovedať
Profilova fotka
@predatorzv my mame 31
Odpovedať
Zdravim. Je tu niekto z okolia PO alebo KE..PP co ma postaveny bungalov 333 T+G ?
Odpovedať
ahojte chceli by sme stavat prave tento bungalov 333 chcel by som sa opytat orientacne ked chcem stavat svojpomocne ci sa vmestime do 60000 ja viem ze sa nato tazko da odpovedat kedze ide o svojpomoc ale ak ma dakto takyto domcek potesilo by ma keby sa ozval ..dakujem vam :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?