Stavia niekto bungalov 333?

Zobraz úvodný príspevok
Stavia niekto bungalov 333, resp. variantu s terasou alebo s garažou?
Odpovedať
@wondgo to je aj s materialom?
Odpovedať
Za karton beru cca 10_13€m2 za podhlady 15€za bezny meter. Bez hodinovky
Odpovedať
Profilova fotka
bez matrosu, Za material som platil cca 600€
Odpovedať
Profilova fotka
@monikapt prosim ta akej farby mate fasadu? dakujem pekne
Odpovedať
Caute mam este otazku ohladne digestoru.Aky ste pouzili pretoze tych variant je viac a ja teraz neviem co mam riesit aj ten ktory bude odsavat vzduch do podkrovia pripadne az von. Alebo mam zvolit iba variantu bez odsvania? teda iba filtraciou?
Odpovedať
Profilova fotka
@pecko84 jednoznačne si daj aby ti odsaval von, len pozor ked budes kurit krbom musis mat vypnuty digestor ked budes otvarat krb
Odpovedať
@wondgo Pomoze exterierove nasavanie pre krb, potom nemusis nic. @pecko84 Samozrejme von, tam nie je co riesit.
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam aj vonkajšie nasavanie krbu ale digestor je silnejsi.
Odpovedať
@wondgo Potom je to asi o tesnosti dvierok.. ;-)
Odpovedať
Do krbu mám externý prívod. Ešte uvidím ako sa rozhodnem pretože sa mi moc nechce robiť diera do stropu. Už som jednu robil na to malé wc kvôli ventilátora a bol to horor.
Odpovedať
Zdravim stava alebo postavil niekto tento domcek okolie humenneho alebo aj dalej na vychode?dikes
Odpovedať
Profilova fotka
@matorado ked mam dvierka zavrete ziaden dym neunika ale ked otvorim a prikladam tak tah ventiltora je vacsi ako tah komina a ide dym dnu
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@pecko84 ja som digestor prerazil cez obvodovu stenu priamo von, len som musel klapku vyhodit lebo mi vietor s nou bucha....ked mas moznost daj si dlhsiu ruru na digestor a potom ti klapku nebude otvarat vietor
Odpovedať
@wondgo aha, pardon, mal som to hned cele docitat, ze vravis o otvarani, potom jasne..
Odpovedať
@wondgo ja som chcel dat vyvod od digestora do podkrovia? Aj tak nie je obývané. Ale neviem ci to v poriadku.
Odpovedať
Profilova fotka
@pecko84. My tak mame do podkrovia a na streche original taky kryt
Odpovedať
Profilova fotka
@pecko84 ja mam wc do podkrovia ale ktohovie ako by to bolo s digestorom. predsa odsava aj nejake maasnoty, že co by to casom spravilo s foliou
Odpovedať
Profilova fotka
@monikapt prosim vas ake rozmery okien mate?
Odpovedať
Zdravím. Staval niekto Bungalov 333? V okolí LV, NR, ZM?? Ste spokojní? Dalo by sa prísť pozrieť? Ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@predatorzv Ahoj. Ked berieš do úvahy že hociaké kombi auto ma dĺžku 5m tak potrebuješ aspoň 6m. Predpokladám, že budete mať posuvnú bránu takže na jej otváranie nebude treba navyše priestor. Ono tá vzdialenosť domu od cesty je aj záležitosť vlastného komfortu po stránke diskrétnosti. Či už kvôli hlučnosti ale aj aby mi tam všetci okoloidúci nehľadeli do okien.
Odpovedať
Profilova fotka
@1joki 6m mam vynechane. Od cesty bude dom cca +- 20m.
Odpovedať
@luky29 prosim ta poslal ti niekto rozpocet na projekt 333tg ?aj mna by to zaujimalo.dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@margaret96 Neviem ci ti ten rozpocet nieco pomoze, ja som mal problem sa v nom vysomarit. Aj tak velmi zalezi na tom ci si to budete stavat svojpomocne alebo firmou a kolko si dokazete spravit sami a za ake ceny nakupite material
Odpovedať
@margaret96 nie
Odpovedať
Ma niekto na 333 ke tepelne cerpadlo?
Odpovedať
Zdravim môžem sa spýtať ti čo máte postavený alebo staviate 333 akú máte šírku pozemku?
Odpovedať
ja som chcel a zil v tom ze mame sirsi pozemok prisiel geodet a teraz sirka 15.5m :/ a chcem mat aj prejazd na auto no neviem co robit
Odpovedať
Profilova fotka
@jane1983 mi mame 21m
Odpovedať
Ahojte mate niekto postaveny tento bungalov v okolo Martina?
Odpovedať
@mato178 no aj my mame moznost kupit 16m tak ci to neni malo inac tento projekt domceka je nas vysnivany takze rada by som to tam nejak vtesnala s tym ze tiez by sme chceli prejazd na auto jedine sa asi dohodnut so susedom a nacapit sa na plot z jednej strany
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?