Stavia niekto bungalov 333?

Zobraz úvodný príspevok
Stavia niekto bungalov 333, resp. variantu s terasou alebo s garažou?
Odpovedať
@ivo333 ahoj ja sa chystám na jar začať stavať ty si na tom ako už stavaš ?
Odpovedať
Profilova fotka
niekto z PB kto stavia, pripadne ma postavene?! my sa chystame stavat 333l +t
Odpovedať
Ahojte. Mohla by som poprosit ludi kt uz maju fasadu, a nemaju vikier ale striesku so stlpikmi, aby sem hodili fotku pre inspiraciu? Moc by mi to pomohlo. Dakujem :)
Odpovedať
Ahojte,stavia niekto 333 v okoli Levíc? My by sme chceli začat na jar,len ešte nie sme rozhodnutý presne ktorý typ,ale bude to zrkadlové prevedenie.
Odpovedať
@adu80 Ja som isiel tiez do zrkadloveho prevedenia 333Z+T a som z okolia Nitry
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
prosim vas aka je velka ta zastresena terasa za domom? a riesili ste niekto v kupelni aj sprchovy aj vanu? dakujem za info.
Odpovedať
Profilova fotka
@jane1983 vanu aj sprchac mame v kupelni. kuk album
Odpovedať
@eviiiku.18 ďakujem veľmi pekne a posúvali ste dvere aby tam ten sprchách vliezol či v pohode práčku máte potom v technickej? A nevedeli by ste mi povedať aká je veľká cca ťa terasa zastrešená?
Odpovedať
Profilova fotka
@jane1983 My mame aj vanu aj sprchac (tiz v albume). Pracka a susicka samozrejme v technickej. Dvere sme posuvali aby sa tam v pohode 90-ka sprchac zmestil. Terasu my mame nadstresenu 7,5m x 4m.
Odpovedať
Profilova fotka
@jane1983 dvere sme mozno posunuli ale len trosicku. Terasu ak sa dobre pamatam mame 7x3m. Prácku máme vo zvlást vytvorenej nike na chodbe pri izbách.
Odpovedať
Profilova fotka
@eviiiku.18 ta pracka by ma zaujimala ako ste to vyriesili. Mas aj foto?
Odpovedať
Profilova fotka
@wondgo foto pridavam do albumu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@jane1983 máme vaňu aj sprchac
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Zdravim Vas, mate niekto 333ku vo verzii R? Osadenie pozdlz pozemku. Dik za odpoved.
Odpovedať
Ahojte chcem sa opýtať či má niekto vypracovaný rozpočet na bungalov 333 t+g ? ak by my to mohol poslať ďakujem
Odpovedať
@lilac
Odpovedať
Profilova fotka
@jane1983 mame sprchac aj vaňu.
Odpovedať
@monikapt jeeej dakujem. Mate to ale neako inak. Mate prehodenu kupelku a detsku ze?:)
Odpovedať
@lilac áno máme prehodene izby kvoli svetovým stranám, teda celkovo sme trošku dom upravili aj vnútri
Odpovedať
Zdravim , ma niekto tento projekt s garazou, z okolia Bratislavy, prosim dalo by sa prist pozret? spravu prosim na nikuska637@azet.sk, dakujem
Odpovedať
ahojte...nasla by sa tu velmi dobra dusa, ktora by umoznila nahliadnut do domceka ??? najlepsie trnavsky kraj...ale moze byt aj inde :-) ... bol by som velkym dlznikom...a uplne idealne s terasou aj garazou....dakujem
Odpovedať
@luky29 tie, by ma to zaujimalo
Odpovedať
Profilova fotka
@tommyvinne ak budeš pri LM kľudne príď. Sme síce bez garáže ale terasu mame ;)
Odpovedať
kludne pridem aj do LM :-) ... a mate klasicku verziu ci XL?? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tommyvinne klasika 10x13
Odpovedať
@jiri_m krásna vaňa. Ja po takej túžim už dlho a snáď si svoj sen tento rok splním. Veľmi sa mi páčia takéto typy vaní, ktoré stoja prakticky samostatne. Len neviem či u nás nebude problém v tom, že môj muž má skoro dva metre a tieto vane bývajú dosť krátke, tak neviem, či mi niečo také u neho prejde
Odpovedať
Profilova fotka
@lucciinkka ja mám 183. A keď ju napustím mám vodu po krk a je to pomerne veľká vaňa, dobre sa v nej lezi a oddychuje. ;) a je to freedom od Ravaku
Odpovedať
Caute chcem sa spytat tych co maju sadrokartonovy zavesny strop na kolko vas vysiel?
Odpovedať
Profilova fotka
@pecko84 za robotu si pytavaju cca 10-11€/m plus nejaka hodinovka ak mas rampu
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?