Stavia niekto bungalov 333?

Zobraz úvodný príspevok
Stavia niekto bungalov 333, resp. variantu s terasou alebo s garažou?
Odpovedať
Bungalov 333XL+T stavia, prip. ma uz niekto postaveny z okolia BA,SC,DS?
Odpovedať
ahojte chcela by som sa spytat,ideme robit omietky len sa nevieme rozhodnut medzi roznymi firmami,nevedeli by ste mi poradit nejaku dobru firmu z okolia trencianskeho kraja? dakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Mne robil Papuča z PB. Oproti brachovi ktorý ma od fiorano je to neuveritelny rozdiel...a kto pride tak ich fakt chvali...ale aj ma preco lebo su fakt pekne. a bracho maloval 4x a ja iba 2x a mozno by aj stacilo keby som si dal viac zalezat, lebo oni robia omietku Profi a ta je od zaciatku biela a jemnejsia ako baumit
Odpovedať
Caute ako ste riesili privod vzduchu do krbu? resp. aky typ kominu ste pouzili? Mne sa moc nelubi to ze by som musel tahat privod vzduchu v podlahe. Ale dat zase 1300 euro+ za komin ktory uz ma vstavany privod z hora je moc nemyslite?
Odpovedať
Profilova fotka
@pecko84 My sme ho riesili v podlahe cez plechove obdlznikove potrubie. Urcite je to najlacnejsi sposob. Ale musis mat dostatocnu izolaciu v podlahe aby bolo nadokryte. Urcite by som za komin nedal taku palku
Odpovedať
@wondgo dakujem za odpoved a co je dostatocna izolacia? ja idem davat 5+7
Odpovedať
@pecko84 Nezabudni si dať na potrubie zvonku mriežku a zvnútra mriežku aj klapku aby si mohol prívod uzavrieť, keď nebudeš využívať krb. Izolácia by ti mala stačiť, aj keď ja dávam radšej 2 x 10 cm.
Odpovedať
Profilova fotka
sa mi zda ze na vysku ma max 7cm.....to len to aby si dal nad ten prívod izoélaciu aby ti neprechladzalo podlahovku
Odpovedať
Profilova fotka
@miroslav117 zvnutra nepotrebuje klapku pokial bude mat krb s klapkou na privode. My mame klapku na vlozke aj na primarnom a aj na sekunfdarnom vzduchu. My sme davali izolaciu 2x9 cm.
Odpovedať
Profilova fotka
@ivo333 Staviame ho, zatial mame zakladovu dosku....sme z okresu senec
Odpovedať
Caute budem byvat na juhu slovenska a vraj mi staci v podlahe 5+5 izolacia. Nie je to malo? Ide o to ze vyska podlahy, teda jej stavba sa preberala uz pri tahani murov. Neviem na co to bolo murarom ale chceli vediet vysku. Tak teraz neviem ci sa to da este zmenit.
Odpovedať
@pecko84 Ak sa nevmestí, tak sa nevmestí. Môžete akurát tak ešte zameniť biely za šedý EPS. Či to stačí - záleží, aká je plocha podlahy a čím sa bude kúriť = koľko ročne prekúrite. Nech zateplia sokel a základy asi 30-40 cm pod zem s hrubou izoláciou. Vykompenzuje tak slabšiu izoláciu v podlahe.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@pecko84 blacksr ma pravdu...stacit staci ale radsej daj styrodur po obvode stavby hlbsie. kedysi sa eps do podlahy nedavala a teraz riesime ci 10 cm staci.......
Odpovedať
Ahojte chcem stavať B 333 + T+G alebo B 333 XL + G chcel by som sa opýtať na vnútorné rozmery garáže a kotolne pri B 333 T+G či sú postačujúce pre peletkovú pec plus dáka zásoba peletiek a bojler + akumulačná nádrž a v garáži či je miesto okrem auta aj na bicykel,kosačka a podobne ... ? - lebo B 333 XL má väčšiu kotoleň o 3,40 m2 ale zasa sa my zdá obyvačka moc veľká :)
Odpovedať
@lucka1987 zrusili ste aj krb?nechyba vam druhe wc?
Odpovedať
@hoblinka13 mame liatinove kachle a aj druhe wc nakoniec
Odpovedať
Caute aku podlahu ste davali a preco ste zvolili taku aku mate? Ja rozmyslam nad dlazbou v kuchyni aj v obyvacke ale ked som pozeral fotky na nete viac ludi dava plavajucu.
Odpovedať
@pecko84 My máme rovnakú dlažbu v kuchyni aj v obývačke. Sme spokojní.
Odpovedať
Profilova fotka
Ludia potrebujem poradiť ohladne omietok. Včera nám dokončili omietky na celom dome a keď som vošla do kupelne tak tam zostali hole mury bez omietky. Oddovodnili to tym, že tam aj tak idu obklady. Mam ich vratiť a nech to robia alebo to tak možem nechať? Ale zase obkladač bude mať asi tažšiu robotu.
Odpovedať
Profilova fotka
@pecko84 my mame dlazbu a uz teraz nelutujem...pokial este nebyvame tak beham v topankach po nej a uplne pohoda...po plavacke by som nebehal. uvidime ako to bude ked budeme byvat ale zatial super
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzula80 ahoj a aké zelezo ste dali do venca a aký rozmer venca ste dávali
Odpovedať
Profilova fotka
@pecko84 plovoucí podlaha je levnější
Odpovedať
Profilova fotka
@esmeralda2 ano ale na 10 rokov a dlazba je navzdy takze v konecnom dosledku je plavajuca podlaha drahsia
Odpovedať
Profilova fotka
@wondgo to je pravda. Akorát člověk většinou počítá s tím, že v budoucnosti na tom bude finančně lépe. Většinou člověk řeší akutní nedostatek peněz teď, potřebu bydlet řeší teď, potřebu většího luxusu řeší následně
Odpovedať
@1joki Ahoj, mozem este otázku k plotu? aký je vnútorný rozmer výplne (šírka výška) a kolko majú tie kovové časti hrúbku? Odkial máte plot? Mozem sa opýtať aj aký je vysoký? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@lilac ahoj vyplne su z jokloveho profilu 50x30x2mm, a z predu domu maju vyplne rozmer 1650x600mm(Š x V) a z bocnej strany maju rozmer 1900x600mm. Plot nam robil moj kolega www.zvarame.sk a vysku ma roznu kedze mame svahovity pozemok.
Odpovedať
Profilova fotka
Pridavam update farieb nasho domu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, včera sme sa pridali medzi Vás, čo staviate Bungalov 333. Objednali sme 333L+vysunutá strecha. Plánujeme v obývačke "otvorený strop". Nemáte to už niekto takto? Celkom by ma potešili nejaké fotky :-)
Odpovedať
ahojte, vie mi niekto poradit ktory je lepsi zvisly radiatok do kupelky obly alebo rovny? :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj ideme stavať Bungalov 333+T+G (zrkadlo) pri Zvolene, je tu niekto z regiónu, čo to má postavené alebo stavia? :) A koľko m je vhodné dať z prednej časti od budúceho plotu po dom, tak aby tam mohli stáť pred garážou napr. 1/2 autá? viď plánik (čierne šípky)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?