Stavia niekto bungalov 333?

Zobraz úvodný príspevok
Stavia niekto bungalov 333, resp. variantu s terasou alebo s garažou?
Odpovedať
Profilova fotka
@patkaaa Pekny deň. Mozem Vas poprosit o info ohladom okien? Zaujimala by ma firma alebo značka okien a asi aj cenu tych co mate v obyvacke tie posuvne. Za ochotu vopred dakujem kludne aj ip.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, prosim vas kto tu ma klasický drevený krov (stolica) s dreveným trámovým stropom? Ako ste to celé riešili zo statického hladiska? Mali ste dodatočnú dokumentáciu na to? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@eviiiku.18 my mame a dokumentaciu mame original od fasangu ale neriesili sme to podla projektu drevenneho trámoveho stropu
Odpovedať
Ahojte. Mám jednu otázku koľko vás vyšla približne stavba tohto domu ? Videl som milion projektov a vrátil som sa znova k 333ke. Len neviem či to finančne zvládnem. Chcel by som stavat cez živnosnikov. Sám toho asi moc nespravím. Mám rozpočet 75tis bez zariadenia. Je to reálne ? Nechcem žiadny extrem klasická stavba pozemok mam rovinatý. Dik za odpovede.
Odpovedať
@lukas2589 podla toho aká 333 ...s garazou a terasou?Ale s pomocou bozou by to hadam islo... :-D
Odpovedať
y2kba 333 klasika bez garaze a terasy.
Odpovedať
Profilova fotka
@lukas2589 je to velmi individualne a zalezi od vasšho štandardu. my sa hadam nejak realne do toho vašho rozpočtu zmestime bez zariadenia. Sú ale situacie kedy som uvolnil uzdu a štandard si zvyšili ale na druhej strane vela veci sme si porobili sami a zalezi aj od toho ake mate ceny v stavebninach
Odpovedať
Pracujem ako subdodavatel pre stavebne firmy tak ceny by mohli byt ok. Viem ze to je individualne ale niektore domy sa skratka za 75tis nepostavia. Ak to je realne mozne som rad. Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@lukas2589 Pokial si nedas napr. plastove okna len otvarave (my sme chceli terasove posuvne a aj sietky posuvne, vonkajsie klucky) cirkulacku na teplu vodu, budes stavat z tehly a nie ytong, das dreveny tramovy strop, das si krbovu vlozku nejaku z nizsiej rady, resp bez krbu, nedas si vylez na povalu, dvere do nocnej casti bez stavebneho puzdra, sanitu od jiky nejaku nizsiu triedu, podlahove vykurovanie z lacnejsiej trubky, kotol nizsej triedy s malym vstavanym zasobnikom.......(to som vypichol tie zakl. veci kde sme isli do vysej ceny resp. vyssej kvality) tak si v poho. Nikdy sa ale neuspokoj s prvou cenou ktrou dostanes a rob si protiponuky
Odpovedať
Profilova fotka
@lukas2589 A nezabudni ze je to len dom. k tomu musis este pripojky okolie a ploty.....:-(
Odpovedať
@wondgo Celkovo mám nachystaných 100tisic. Dom by som rád postavil do 75tis ostatné okolie a nejaká rezerva na nejaké problémy. Ale som rád, že je tu šanca to postaviť do 75tis. Aj keď som si vedomí toho že keď to človek stavia sa necha sem tam uniesť :-D
Odpovedať
@wondgo Krb neplánujem vôbec. Rodičia majú krb. A mať drevo prach v obyvačke nechcem. Tiež už v tom nekúria alebo len veľmi málo.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@lukas2589 určite sa to da ale urcite by si nechel v takom dome byvat, pretože by bol tak jednoduchy ze by si z neho nemal radost
Odpovedať
Ahojte ,kolko m2 omietky vam omietkari naratali pri bungalove 333+g
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj. Nepamatam si uplne presne ale zda sa mi ze to bolo tesne cez 300m2
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte som z Martina a rád by som si pozrel 333 l naživo niekto mi to už ponúkal ale neviem to nájsť kontaktk nenašla by sa tu nejaká dobrá duša čo mi umožní pozrieť tento bungalov naživo tak v okolí martina. Veľmi pekne ďakujem braňo
Odpovedať
Má niekto bungalov 333L aj s obytným podkrovým ??? Pripadne zmensenou obývackou a väščou terasou ???
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, prosim vas ake velke mate terasove dvere? My ich mame 2,35x2,00m. Oknár nam odporuca dat horny svetlik aspon 30cm kvoli váhe dverí. Zevraj by sa po čase pánty "vyhegali" a mohli by padnut dvere. Som zufala z toho ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
my mame asi take iste ale daval som posuvne. Vaha je teda riadne to ti poviem ale co urobia casom ti neviem povedat, ale urcite by som nechem otvarave, uz len kvoli prievanu ked budem chcem vetrtat a bude trochu veterno
Odpovedať
Profilova fotka
@wondgo my sme ani nejako neuvazovali nad posuvnymi. To že trojsklo je o dost tazsie ako 2sklo a neviem co to spravi. Asi tam dam viacej pantov nech to ma co drzat. Lebo svetlikom si zase nechceme pokazit pohlad na terasove dvere a okno. Nech su pekne v jednej linii. Jedno kridlo bude urcite na vetracku a stale mame este klasicke okno vedla toho.
Odpovedať
@eviiiku.18 ahoj,my tak mame b333 že vstup z juhu, terasa na sever a jedálenského okno na zapad, nechali sme ho také ako je v projekte,tusim že má šírku 2 m a troska ho ale zdvihli od zeme,nie je úplne dole ako zadne terasove
Odpovedať
Profilova fotka
@monikapt som rada, že nie som sama kto stavia b333 s terasou na sever :-) my sme jedálenské okno trosku zúžili.
Odpovedať
@wondgo Ahoj ak si dobre pamatam tak si staval z tehly (ytong) proste z profilu 30cm? Ak ano mal by som jednu otazocku. Vystuz do venca sa menila oproti projektu nevies mi povedat ake ste davali rozmery? a daval si aj zateplenie priamo do venca?
Odpovedať
@eviiiku.18 a prečo ste jedálenského okno zúžili? Som zvedavá ako bude tá terasa na severe, ale inak sa nedalo keď mame tak orientovaný pozemok a vpredu pred domov som dvor nechcela
Odpovedať
Profilova fotka
@pecko84 ahoj, staveli jsme bungalov - sice jiny, ale na tom nesejde, do vence jsme davali 5polystyren k vnejsi stene
Odpovedať
Profilova fotka
@monik165 mne v sobotu domoncili a platil som za 340 m2
Odpovedať
Profilova fotka
@lukas2589 cca 70k 333+t+g s teplnym cerpadlom bez zariadenia, pozemku,pripojok
Odpovedať
Profilova fotka
@monikapt nejako sme sa s priatelom zhodli ze je tam zbytocne take velke okno ked ho nebudeme otvarat a vlastne budeme mat pri nom jedalensky stol. Mam trosku aj pocit ze cez leto budeme vdacne za to ze mame terasu na sever a ze sa tam nebudeme piect :-D
Odpovedať
@eviiiku.18 áno,aj my budeme mat pri tom okne jedálenský stôl ale zasa my sme ho chceli také veľké,sto ľudí sto chutí :-) uff dufam ze teda bude ok tA terasa na severe,v lete určite oceníme :-) v akom ste štádiu? Kedy sa plánujete sťahovať? My dufam do konca roka pojdeme do domu, ale uvidime
Odpovedať
Profilova fotka
@pecko84 ahoj. mam 300 ytong. vystuz som daval ako bolo v projekte drevenneho stropu, pretoze ten veniec bol naplanovany na 375 ale bol tam 60 mm styrodur takze mne prierez venca tostal takmer rovnaky (co sa tyka dimenzie) ale urobil som ho vyssi o 5 cm
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?