Stavia niekto bungalov 1471 od euroline?

26. jan 201550

Caute, chcem sa opytat na dom 1471 od euroline, stavia jo niekto? ci ho tu niekto ma a ako je s ním spokojny. dakujem 🙂
http://www.eurolineslovakia.sk/sk/projekty/rodinne-domy/detail-domu/RD-Bungalov-1471/zrkadlo.html

• ahoj, my ideme tiež začať stavať bungalov 1471 a veľmi sa tešíme

• Ahojte, my si nan tiez robime zalusk 🙂 Este si nechavame poslednych par dni na premyslenie, kym projekt objedname.
    @juliazs
    @bambulka69  Staviate ho uz niektora? 🙂

• @zuzana1291  ahoj práve chystáme podklady pre stavebné povolenie, projekt máme objednaný a už sa tešíme na realizáciu

• Sponzor fóra
  • @bambulka69  Super, dufam ze ostaneme v kontakte tu na fore 🙂 Jedina vec ktora ma odradza je, ze bungalov nema satnik. Riesite to nejako?

• @zuzana1291
    Ja ho mám medzi favoritmy a zvažujeme viaceré projekty a ten šatník možno bude z tej technickej miestnosti ak sa preň rozhodneme

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ak vás oslovili moje vizualizácie a návrhy, neváhajte ma kontaktovať. Spolu pre vás vytvoríme jedinečné miesto zvané DOMOV.
    INTERIÉROVÝ DIZAJN A REALIZÁCIE INTERIÉROV NA MIERU
    Vizuálne návrhy záhrad, fasád rodinných domov a interiérov podľa Vašich požiadaviek. Vypracovanie projektovej dokumentácie pre potreby realizácie.
    Články od našich partnerov
    HELUZ ocení víťaznú fotografiu tabletom Apple iPad
    Podľa čoho si vybrať schody na povalu?
    Spoznajte účinné riešenia pre teplo a teplú vodu
    Archív článkov od partnerov