Menu Forum

Stavia niekto bungalov 1374 od Euroline?

7. máj 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
plovas26
1
Registroval sa 16. januára 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 3 príspevky. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
plovas26
1
Registroval sa 16. januára 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 3 príspevky. Okres Bratislava.
 Chcem sa spýtať či už niekto riešil tento projekt domu a ako je s ním spokojný... emoticon
16. jan 2014 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
plovas26
1
fotoportrét
fotoportrét
plovas26
1
 Toto je on: http://www.eurolineslovakia.sk/sk/projekty/rodinne-domy/detail-domu/RD-Bungalov-1374.html
nikomu sa nepáči?
18. jan 2014 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
inrid
Registrovala sa 30. decembra 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 22 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Vranov nad Topľou.
fotoportrét
fotoportrét
inrid
Registrovala sa 30. decembra 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 22 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Vranov nad Topľou.
 @plovas26
no, nám sa páči a veľmi uvažujeme o stavbe tohto domu. Tiež som hľadala, či ho niekto už nestavia, hoci si s manželom myslíme, že by sa snáď ešte voľajako dala v projekte zmeniť kuchyňa. Zatiaľ sme projekt ešte nekúpili, ale ako hľadáme, tak hľadáme, stále sa vraciame k tomuto projektu.
21. jan 2014 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
plovas26
1
fotoportrét
fotoportrét
plovas26
1
 My sme sa už pre ten projekt rozhodli, tiež sme pozerali množstvo projektov a stále sme sa len vrátili späť ku tomuto. Už sme si ho aj objednali a teraz naň iba čakáme. Bude určite úžasný. Inrid: kde chcete vy stavať, my v Malinove. emoticon
22. jan 2014 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
inrid
fotoportrét
fotoportrét
inrid
 emoticon My sme z Východu, okolie Vranova nad Topľou. momentálne sme vo fáze, keď sa už chystáme kupovať projekt. Menili ste niečo v pôvodnom projekte? My by sme chceli klasický strop v obývačke a hore nechať úložný priestor. vzadu do podkrovia by sme chceli svetlík , aby pod strechou bolo denné svetlo. Nechali ste si aj v kuchyni to rohové okno? Aj všetky ostatné francúzke okná ako sú v pôvodnom projekte?
4. mar 2014 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
patusa01
4
Registrovala sa 15. novembra 2012 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 3 príspevky. Má 3 priateľov. Okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
patusa01
4
Registrovala sa 15. novembra 2012 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 3 príspevky. Má 3 priateľov. Okres Nitra.
 @inrid ahoj, nám s manželom sa tiež páči tento projekt, chcem sa spýtať či ste v projekte robili úpravy na kuchyni, pretože nie som úplne stotožnená s tou kuchyňou, prípadne ak by si mala nejaké návrhy, rada uvítam.
3. máj 2014 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
inrid
fotoportrét
fotoportrét
inrid
 @patusa01 Nakoniec sme nechali všetko tak, ako bolo naprojektované. Chceli sme zväčšiť kuchyňu o ten zárez- chceli sme posunúť tú presklennú časť dopredu zarovno s kuchynským oknom, ale povedali nám, že už by sa musela meniť aj kompozícia strechy. Takže by z toho vyšiel úplne iný projekt. Tam sme sa zmierili s týmto, v podstate v kuchyni asi nebudeme mať horné poličky a skrinky, ale nevadí... Projekt sme už kúpili, čakáme už len na stavebné povolenie.
7. máj 2014 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to