Menu Forum

Stavia niekto Bungalov 1174 z Eurolinu?

(sk & cz)
5. máj 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
fialka82 (34 r.)
2
Registrovala sa 9. septembra 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 38 príspevkov. Má 2 priateľov. Senec, okres Senec.
fotoportrét
fotoportrét
fialka82 (34 r.)
2
Registrovala sa 9. septembra 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 38 príspevkov. Má 2 priateľov. Senec, okres Senec.
 Ahojte,
planujeme vystavbu Bungalovu 1174 z Euroline,a touto cestou by som rada oslovila ludí,ktorí sa chystaju,alebo chcu postavit tento domcek. emoticon
Ako prve by som rada vedela, ci uz ma niekto vycislene aspon predbezne naklady na hrubu stavbu.

http://www.eurolineslovakia.sk/sk/projekty/rodinne-domy/detail-domu/RD-Bungalov-1174/zrkadlo.html
19. mar 2011 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
janiiccka
Registrovala sa 29. júla 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz pridala 45 príspevkov a 3 albumy. Má 3 priateľov. Okres Louny.
fotoportrét
fotoportrét
janiiccka
Registrovala sa 29. júla 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz pridala 45 príspevkov a 3 albumy. Má 3 priateľov. Okres Louny.
 @fialka82 Jéé. to je super. my se také chystáme stavět tento bungalov, jak jste daleko?
Nám teprve přišel projekt minulý týden, tak teď zařizujeme podklady na stavební povolení emoticon Celkem na hlavu, ale blížíme se do zdárného konce a pak jenom čekat na povolení. Pozemek máme připravený na hrabání základů.
25. mar 2011 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fialka82 (34 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
fialka82 (34 r.)
2
 @janiiccka ahoj,no my sa práve len rozhoduejeme, či do tohto projektu isť emoticon
25. mar 2011 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janiiccka
fotoportrét
fotoportrét
janiiccka
 já myslím, že to není špatně řešený projekt jenom z mých nepochopitelných důvodu tam je pevný strop z tvárnic. Ale ten tam dělat nebudeme, pač je to zbytečné a ušetříme penízky emoticon
25. mar 2011 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucynka44
19
Registrovala sa 29. marca 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 36 príspevkov a 3 albumy. Má 61 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
lucynka44
19
Registrovala sa 29. marca 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 36 príspevkov a 3 albumy. Má 61 priateľov.
 ahojte.. ako ste na tom zo stavbou tohto bungalovu? idete presne podla projektu alebo idete aj nieco menit? trosku mivadi ta predna izba ale inak je dom super... rozmyslame ci ist do toho a pozerame este iné projekty len nam z toho uz trosku sibe emoticon tak prosím poradte...

poprípade neviete kde stoji takyto domček?
30. mar 2011 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janiiccka
fotoportrét
fotoportrét
janiiccka
 @lucynka44 myslím, že tento bungalov nikde stát nebude, neboť je to novinka 2011, my teda máme doma zrcadlový projekt, ale teprve oběháváme úřady. Budeme stavit sami a doufáme, že se vejdem do 1 600 000,- bez nábytku, pouze kuchyň, koupelna, podlahy. Uvidíme.
30. mar 2011 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucynka44
19
fotoportrét
fotoportrét
lucynka44
19
 @janiiccka dakujem za info nevsimla som si ze to je novinka... skoda radi by sme ho videli niekde... my tiez nad ním rozmyslame ale v zrkadlovej podobe...

janiccka a v miestnosti na kotol je aj prívod vzduchu? ake kurenie si davate?

a kde idete stavat domcek?
31. mar 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janiiccka
fotoportrét
fotoportrét
janiiccka
 topení budeme mít kombinaci plynového kotle a krbové vložky s podlahovým vytápění. Domeček stavíme v ústeckým kraji - okres Louny
31. mar 2011 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sarah_se
25
Registrovala sa 12. júla 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 133 príspevkov. Má 30 priateľov. Okres Senica.
  • Staviam dom
    okres Senica
fotoportrét
fotoportrét
sarah_se
25
Registrovala sa 12. júla 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 133 príspevkov. Má 30 priateľov. Okres Senica.
  • Staviam dom
    okres Senica
 tiez ideme stavat tento domcek... takze budem rada, ak sa ozve niekto,kto ho uz stavia...
13. júl 2011 o 08:38  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
im
Registrovala sa 28. septembra 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
im
Registrovala sa 28. septembra 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Nitra.
 my už staviame...máme základyemoticon. Pokračovať budeme až na jar.
28. sep 2011 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mkriz
181
Registroval sa 29. septembra 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 2 príspevky. Má 20 priateľov. Praha, Česká republika.
fotoportrét
fotoportrét
mkriz
181
Registroval sa 29. septembra 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 2 príspevky. Má 20 priateľov. Praha, Česká republika.
 Uz stavíme od 15.7 v Cr jako rekreační objekt na ohlášku provedeno pár dispozičních úprav nyní zastřešeno probíhají montáže rozvodů kompletace střechy a snad dorazí okna a pojede se fasáda a omítky. emoticon Zima se blíží emoticon
Přeji všem stavitelům pevné nervy a výdrž. emoticon
29. sep 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
im
fotoportrét
fotoportrét
im
 .... na jar pokracujeme emoticon .... uz sa tesime emoticon
3. okt 2011 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
silvia61
Registrovala sa 22. novembra 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 35 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Nové Zámky.
fotoportrét
fotoportrét
silvia61
Registrovala sa 22. novembra 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 35 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Nové Zámky.
 aj my by sme chceli radšej sadrokartonový strop len sú tam menšie problémy upozornovali nás na protipožiarnu ochranu a na statiku, ako si budete tie preklady umiestnovať na ktoré vám pôjde sadrokarton a tiež nám hovorili aj to že si to máme dať vypočítať statikom
24. nov 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michalsziraki
Michal Sziráki
PRO

Stavebné a montážne firmy - Okres Dunajská Streda
fotoportrét
fotoportrét
michalsziraki
Michal Sziráki
PRO

ja staviam z eurolainu a je to katastrofa staviam pre svagrinu bez deky so sadrokartonovym stropom su to katastroficke projekty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26. nov 2011 o 22:31  •  michalsziraki@gmail.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michalsziraki
Michal Sziráki
PRO

fotoportrét
fotoportrét
michalsziraki
Michal Sziráki
PRO

@janiiccka ahoj ja staviam svagrine takmer tam nik nebol iba ja a jeden vodar s ktorim robim spolu a vojdeme do tej sumi mozno aj o 100.000 menej! kdo vam to bude robit podla toho rad vam urobim ponuku ak by ste chceli!
26. nov 2011 o 22:40  •  michalsziraki@gmail.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
blacksr
Poradenstvo v oblasti energeticky a investične nenáročnej výstavby
Jarka Černá PRO

Plyn, voda, vykurovanie, klimatizácia - Okres Malacky
294

“Zasaď strom... http://www.energia.sk/tema/obnovitelne-zdroje/francuzsky-veterny-strom-vyuziva-aj-ten-najlahsi-vanok/15288/”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
blacksr
Jarka Černá PRO

294

“Zasaď strom... http://www.energia.sk/tema/obnovitelne-zdroje/francuzsky-veterny-strom-vyuziva-aj-ten-najlahsi-vanok/15288/”
(Pred 1 rokom)

@michalsziraki Asi si budete musieť zaplati fleka v sekcii reklama.
26. nov 2011 o 22:54  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michalsziraki
Michal Sziráki
PRO

fotoportrét
fotoportrét
michalsziraki
Michal Sziráki
PRO

@blacksr preco moja? tykajme si lepsie to znie nie? a inak u vas doma neni volny flek?
26. nov 2011 o 23:00  •  michalsziraki@gmail.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
blacksr
Jarka Černá PRO

294

(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
blacksr
Jarka Černá PRO

294

(Pred 1 rokom)

@michalsziraki Nie Vaša a ostaneme pri vykaní.
26. nov 2011 o 23:03  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michalsziraki
Michal Sziráki
PRO

fotoportrét
fotoportrét
michalsziraki
Michal Sziráki
PRO

wao! najvprv srandicky a teraz tvrdost?
26. nov 2011 o 23:21  •  michalsziraki@gmail.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
robertoba
133
Registroval sa 13. júna 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 472 príspevkov a 1 album. Má 38 priateľov. Okres Bratislava.
  • Už bývam v dome
    Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
robertoba
133
Registroval sa 13. júna 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 472 príspevkov a 1 album. Má 38 priateľov. Okres Bratislava.
  • Už bývam v dome
    Bratislava
 @michalsziraki si sa tu došiel odbavovať alebo čo?
27. nov 2011 o 18:34  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janiiccka
fotoportrét
fotoportrét
janiiccka
 @michalsziraki stavíme si sami, nemáme problém do toho dát tolik pěněz, když to bude naše. A hlavně kromě topení, elektřiny, oken a krovu si vše děláme sami. Jde to možná pomaleji, ale zato víme,že to je precizně uděláné a nespadne nám to na hlavu.
28. nov 2011 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bartovamarketa
Registrovala sa 14. januára 2012 na modrastrecha.cz. Pridala 1 príspevok a 2 albumy. Má 6 priateľov. Rožďalovice, okres Nymburk.
  • Staviam dom
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
bartovamarketa
Registrovala sa 14. januára 2012 na modrastrecha.cz. Pridala 1 príspevok a 2 albumy. Má 6 priateľov. Rožďalovice, okres Nymburk.
  • Staviam dom
    Česká republika
 Ahojky všichni, chystáme se na jaře stavět bungalov 1174 a podle komentářů už někdo z vás začal stavět... Mohu se zeptat na kolik vás tak vyšla stavba popřípedě poprosit o nějaké fotky z realizace?
Byla bychá vám všem moc vděčná... (o=
14. jan 2012 o 21:55  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rraduus
Registroval sa 8. októbra 2012 na modrastrecha.cz. Pridal 4 príspevky.
fotoportrét
fotoportrét
rraduus
Registroval sa 8. októbra 2012 na modrastrecha.cz. Pridal 4 príspevky.
 Vím že je to neslušné,ale hledám někoho kdo má již alespoň hrubou stavbu bungalovu 1174 a mohl by nás se ženou pozvat na tzv. čumendu.Dům se nám velice líbí ,ale nejsme schopni si představit jeho reálnou vnitřní velikost.
10. okt 2012 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ninka23
54
Registrovala sa 7. augusta 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 590 príspevkov. Má 2 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
ninka23
54
Registrovala sa 7. augusta 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 590 príspevkov. Má 2 priateľov.
 @rraduus Tak reálne sú izby veľké a priestranné emoticon ...My už sme návštevu z MS mali a tiež im to veľmi pomohlo emoticon
10. okt 2012 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vargon
Registroval sa 11. novembra 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 4 príspevky. Okres Dunajská Streda.
fotoportrét
fotoportrét
vargon
Registroval sa 11. novembra 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 4 príspevky. Okres Dunajská Streda.
 nevie mi niekto povedať koľko by ma vyšla hrubá stavba bungalovu 1174? samozrejme svojpomocne. a keby niekto bol taky dobrý a poslal by nejaké fotky zo stavby, poprípade by poradil. ďakujem.
11. nov 2012 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vargon
fotoportrét
fotoportrét
vargon
 @im Dobrý deň. Chcel by som sa opýtať, že koľko vás vyšli základy na tento dom? ďakujem.
11. nov 2012 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mrdos
29
Registroval sa 2. septembra 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 156 príspevkov. Má 11 priateľov. Okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
mrdos
29
Registroval sa 2. septembra 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 156 príspevkov. Má 11 priateľov. Okres Nitra.
 @vargon vykop 150 e, beton 28 M3 1800 e DT 390 ks , deka 21 m3 1200 e, bleskozvod 150 e
11. nov 2012 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nina1205
2
Registrovala sa 31. októbra 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 291 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Trnava.
fotoportrét
fotoportrét
nina1205
2
Registrovala sa 31. októbra 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 291 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Trnava.
 @vargon u nas plus este rozvod vody a kanalizacie pod platnu to bolo nejakych, neviem isto ale cca 400 eur material aj praca.
nasa hruba stavba s oknami - 37000 eur - svopomocne len platna (beton do platne a zakl. pasov z domiesavaca, DT rucne robeny).
11. nov 2012 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vargon
fotoportrét
fotoportrét
vargon
 @nina1205 Dobrý deň, ďakujem za info, a keby som vás ešte poprosil koľko vás vyšli len samotné základy a samostatná strecha? izby sú priestranné alebo sú naopak malé? ste robili všetko podľa projektu alebo ste aj niečo menili?ďakujem za odpoveď.
12. nov 2012 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nina1205
2
fotoportrét
fotoportrét
nina1205
2
 @vargon mozte/-es mi tykat. Zaklady s doskou nas vysli cca 6300 eur a strecha (strop dreveny- v projekte je miako, krov, skridla, odkvapovy system- material + vsetka robota od stropu az po odkvapy cca 15.000. Ale da sa to aj lacnejsie (ina krytina, lacnejsi zivnostnik a lacnejsie aj drevo by sa dalo.
Zmenili sme vela oproti projektu - strop na dreveny, garaz sme zmenili na izbu a ale inak len drobne zmeny. Priestrannost - nam to uplne postacuje, podla mna je to fajn akurat na zivot ani male ani velke. Zrusili sme krb - tym sa dost opticky zvacsila obyvacka. Tehlu sme zmenili z 38 na 30 plus 12 nobasil. A potom zemny typu dvihnutie okien, pridanie polystyrenu do podlahu - preto to dvihanie okien, ale nezmensili sme ich, nasledne z toho vyplynulo zvysenie venca, aby strecha nebola "nacapena" na oknach hned a pod. Taketo zmeny vyplynuli uz az pri stavbe, kedze nestaviame na kluc.
12. nov 2012 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nina1205
2
fotoportrét
fotoportrét
nina1205
2
 @vargon treba vsak mysliet na to, ze dom nema vela ulozneho priestoru. Ale nam sa velmi paci a sme spokojni s touto volbou, teraz sme vo faze voda a elektrika a zatial nic nelutujeme, ani by sme nemenili za iny.
12. nov 2012 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to