Menu Forum

Stavba BUNGALOV 1681(EUROLINE)

31. okt 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
karol449 (26 r.)
1
Registroval sa 3. júna 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 22 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Púchov.
  • Snívam o dome
    Horný Lieskov, okres Považská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
karol449 (26 r.)
1
Registroval sa 3. júna 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 22 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Púchov.
  • Snívam o dome
 Zdravím,
s priateľkou plánujeme o rok začať stavať tento domček s drobnými úpravami a tak hľadám niekoho kto postavil, stava alebo ide stavať tento bungalov. Ak sa niekto nájde budem rád, rád by som o tom projekte pokecal emoticon .

http://www.eurolineslovakia.sk/sk/projekty/rodinne-domy/detail-domu/RD-Bungalov-1681.html#
7. jún o 18:04  •  sníva o dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
8. jún o 00:04 • mario282
fotoportrét
fotoportrét
luca321
Registrovala sa 12. júna 2016 na modrastrecha.cz. Pridala 10 príspevkov. Má 8 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
luca321
Registrovala sa 12. júna 2016 na modrastrecha.cz. Pridala 10 príspevkov. Má 8 priateľov.
 Ahoj, stavíme podobný -1579. V listopadu by jsme měli začít. Favoritem byl i ten váš, ale přítel chtěl krytou terasu emoticon
30. okt o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
karol449 (26 r.)
1
  • Snívam o dome
fotoportrét
fotoportrét
karol449 (26 r.)
1
  • Snívam o dome
 @luca321 Ahoj, tak nakoniec sme sa rozhodli pre úplne iný :D . Projektant nám poslal návrhy a vybrali sme favorita. Ale bude to zhruba podobné. Mne hlavne išlo oto nájsť podobný domček kvôli predbežným nákladom emoticon
31. okt o 06:38  •  sníva o dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to