Staval niekto Trend 270 od Prodomu?

Zobraz úvodný príspevok
máte niekto skúsenosti so stavbou katalogoveho domu Trend 270 od firmy Prodom. privítala by som každú vašu vychytávku poprípade zlú skúsenosť. ja chcem začat na jesen :-)
Odpovedať
tak ja si pisem vsetko (naradie,kolky,drobnosti,) ,okrem benzinu tel. jedla ,robim svojpomocne,iba murarom za vytiahnutie prizemia 1000 eur. a doteraz ma to stalo 28 000 eur ( prizemie so zaliatym stropom) ale to som robil aj pivnicu co ratam asi 4 000 eur naviac
Odpovedať
Ďakujem robitusi. Čiže cca 1,2 mil ak sa ráta aj strecha, však?
Odpovedať
trend270, no do 1,2 sa da zmestit aj so strechou,ja pocitam drevo,natery,folie,krytina ,praca 250 000.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute, kto uz ma hrubu stavbu?
Odpovedať
tate Lubosh,velmi by sme chceli vidiet tvoj domcek sme z vychodu mozes mi prosim povedat ,kde presne pri Kosiciach ho stavias?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Tate, nachadza sa 19 km juzne od KE, pozri internu postu ;)
Odpovedať
Ahojte, v hromade projektov, ktoré sú momentálne na internete nám do očka padol práve Trend 270. Našla som vašu diskusiu o tomto krásnom domčeku. Chcela by som sa opýtať ako to vidíte finančne. Za kú sumu je možné v dnešnej dobe tento dom postaviť. Nechceme stavať na klúč keďže sme s rodiny stavbárov (otca mám stavebného inžiniera, a nejaký ten stavebný dozor nám snáď ponúkne s nejakou tou 99% zľavou:) Materiál chceme zháňať sami, nejaké tie práce urobiť svojpomocne a kamáratopomocne:), zvyšok dodávateľsky majstrami v danom obore. ďakujem pekne za všetky odpovede a postrehy.
Odpovedať
Ahojte. Napíšte prosím za akú cenu zvládate postaviť tento dom. Haloooo. ďakujem Nestavia niekto v okolí Žiliny, veľmi by som ho chcela vidieť.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Natali, podla toho co pises,ze budes stavat svojpomocne, tak sa mozno zmestis do 50000 eur (1,5mil.skk),vela zalezi od materialu,kde,aky a za kolko ho zozenies. Tiez ak chces pivnicu + 13000 eur (400000skk) dufam,ze som pomohol :)
Odpovedať
Cauko Natali Tak my staviame v Turanoch pri Martine,prave sme dokoncili strechu.Velmi nam pomohol Lubosh,poslal dake fotky a podla nich som sa spraval aj ja.A idem si dat asi stamprla a pocitat kolko nas to zatial stalo.
Odpovedať
Dakujem za vase postrehy. Robitusi, som zvedavá koľko napočítaš. A kedy ste začali? My už sme na 99,999% rozhodnutý pre Trend270. Zimne obdobie si necháme na vybavovačky, a nákup materiálu, a na jar začiname
Odpovedať
Cauko Natali,tak musel som si dat viac stamprlov ,ked som zbadal na kolko euracov sa to vysplhalo,mame pod strechov bez okien- 40 tis. e uf,...zacali sme v aprili a teraz rozmyslam ake okna objednat.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Čau lidi .Chystám se stavět TREND 270 mám objednaný projekt od G servisu v Čechách za 32 000,- do dnešního dne jsem foto tohoto domu nikde nenašel..Proto jsem se přihlásil do této diskuse.Chtěl bych někoho z Vás poprosit o foto rozestavěného nebo hotového domu. Jako protihodnotu Vám mohu navrhnout ve 3D kuch.linku. děkuji.Fazer emal: info@adamecinterier.com
Odpovedať
Ahojte ľudkovia! Viem, ze ste tu uz pisali kolko Vas stala stavba domu, ale este nikto nepisal kolko vyjdu zaklady "bez pivnice". Mozte mi dat niekto info- dost by nam to pomohlo. Zhaname firmu na zaklady a prisla nam ponuka na 400000. Neviem ci je to vela, alebo malo... Pozemok je skoro rovinaty... Dakujem pekne za odpoved. :-)
Odpovedať
Zdravím, nechal jsem se také inspirovat tímto domem, ale vcelku dost jsem si ho upravil. Můžete mi prosím sdělit, jak jsou ukotveny krokve té nižší střechy? Na obvodové stěně jsou předpokládám na pozednici, ale jak jsou ukotveny na tu středovou stěnu? Nebo jsou opřeny o vaznici, která vede v šikmině a k té středové stěně je jen konzola? Předem děkuji. Jinak pokud by byl někdo ochoten mi poslat nějaké foto z interiéru bude velmi vděčen. Děkuji ( jadtom@centrum.cz )
Odpovedať
Ahojte, blíži sa jar a my začíname. Chcem poprosiť Trenďakov, keby boli taký zlatí a hodili mi do mailu nejaké fotky exteriéru a interiéru. Ďakujem, natali@orangemail.sk
Odpovedať
natali ktorá firma má v katalogu tento domček? som naň zvedavá.. dakujem :-)
Odpovedať
prodom :-)
Odpovedať
Viem doporučiť stavebniny, ktoré Vám dajú na stavebný materiál veľkú zľavu do vzdialenosti cca 30 km od Bratislavy .Napíšte mi do IP a dám kontakt.
Odpovedať
Zahajili sme stavbu podla projektu Trend270. Mame hotovu zakladovu dosku. Museli sme spustit o 60cm garaz lebo pozemok je vyssie od prijazdovej cesty a najazd do garaze by bol strmy. Dalej mame v plane vypustit dve male okna pri vstunych dverach a ciastocne vyuzit aj povalu cast ako obytnu.
Odpovedať
Mohol by tu niekto hodit nejke fotky zo stavby? Chystame stavat tento dom svojpomocne. Prave riesime projekt, ci kupime priamo z katalogu alebo dame urobit soloprojekt. Tiez by mi vyhovovalo spustit garaz o trochu nizsie.
Odpovedať
nejake fotky som hodil sem: http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/p...
Odpovedať
@robitusi Dobry den, chceme sa pustit do stavby v Kostanoch, rad by som videl dom v skutocnosti pripadne dal rec o skusenostiach so stavbou. Viem ze projekt nie je dokonaly, preto by som privital radu niekoho, kto uz ma so stavbou nejake susenosti, aby sme mohli stavebnikov pripravit na pripadne zmeny... :-) Dalo by sa niekedy dohodnut stretnutie - nechcem otravovat, mozno ste robili fotodokumentaciu to by potesilo tiez.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Zdravím, tak sme sa rozhodli aj my pre Trend 270, len si nevieme predstaviť určité veci, ako napríklad schodisko, a ten otvorený strop nad obývačou. Preto by som vás chcela poprosiť nejaké fotky. Ak sa vám dá na e-mail monna94@azet.sk
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte trenďáci, tak my sme sa tiež rozhodli pre tento dom a so stavbou sme začali 03.09.2010, budúci týždeň snáď bude hotová strecha a tento rok by sme ešte chceli osadiť okná. Hrubá stavba + okná a garážové dvere nás výjde do 33 000 eur, svojpomocná drina :-) . Chcem vás tiež poprosiť o nejaké fotky a ja pridávam tieto... mona270 ak by si chcela ešte niečo konkrétne, rada ti pošlem fotky.
Odpovedať
Profilova fotka
Adrianass dakujem za fotky, postupujete naozaj rýchlo.No my ešte len vybavujeme papiere, ale chceme začať hneď na jar.
Odpovedať
Chcem si postavit tento domcek . budem potrebovat nejake rady ,mozem sa na Vas obratit? Dakujem :)
Odpovedať
@lubosh55 Pozdravujem Vas - mozem vediet v akej casti Kosic staviate rad by som sa tam siel pozriet pripadne poradil. som s Presova a planujem si postavit na druhy rok Trenda 270 . co sa tyka projektu ste si objednali s Prodomu ,alebo ste si ho nechali navrhnut vlastnym projektantom ? Dakujem
Odpovedať
Poskytujem aj vykopove prace s minibagrom rad pomozem
Odpovedať
Profilova fotka
Na ziadost ludi ,nech sa paci :) http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/l...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?