Staval niekto Trend 270 od Prodomu?

Zobraz úvodný príspevok
máte niekto skúsenosti so stavbou katalogoveho domu Trend 270 od firmy Prodom. privítala by som každú vašu vychytávku poprípade zlú skúsenosť. ja chcem začat na jesen :-)
Odpovedať
1
4
5
Ahojte na jar ideme stavať tento domček a chcem sa opýtať aké boli celkovo náklady do štádia ze ste už bývali a aké sú náklady na bývanie ďakujem
Odpovedať
@adrianass ahoj chcem sa opýtať že či ste robili drevený strop ? A ako to je počuť potom dole ? Dik
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte, aj my sa chystame postavit tento domcek :D Resp. sme sa nim hlavne inspirovali a upravili si ho podla seba. Hlavnym rozdielom je, ze namiesto zvyseneho stropu sme sa rozhodli si hore spravit dalsie dve izby :D Kedze nemame velky pozemok, aby sme mali kde odkladat veci :) Dom sme o meter natiahli do sirky a schody otocili, aby bola obyvacka nepriechodna...Dufam, ze to bude fajn, o mesiac davame platnu :)
Odpovedať
Dobry den !prave sme kupili tento dom😉Mozem sa spytat ako mate vyriesene zavesy na oknach na poschodi?ak mate hodte prosim foto dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@socinka písala som Vám správu 😊
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Čaute trendaaaci!☺chcem sa spytat ako mate riesenu terasu za domom?ak by sa dalo ak foto poprosim dakujeeem
Odpovedať
@palkoveronko prikladám foto, rozmer 6x4m
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Ahojte, :-) s priateľom sa chystáme stavať tento domček.. momentálne sme v štádiu drobných úprav projektu a chceli by sme vás poprosiť o radu.. Akú variantu kúrenia ste zvolili.. ? prípadne..aké sú orientačne vaše mesačné náklady? Ďakujem 😊
Odpovedať
@jana1305 Mame podlahove kurenie, kotol GEMINOX. Na zatepleni sme nesetrili. Vonkajsie zateplenie 10cm polystyren, zateplenie od zeme 15cm polystyren, pod strechou 30cm sklenenej vaty okna trojsklo. Mame obyvatelne aj horne poschodie (vid. fotky). Toto je siedma zima, naklady na kurenie a teplu uzitkovu vodu 60,- eur mesacne. Podlahovka je velmi prijemna, nemenil by som.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Zdravim, staval niekto tento domcek podla projektu z tehly 38? Rozhodujem sa medzi tehlami TermoBRIK alebo Leier. Aku ste mali realnu spotrebu tehal, kolko ks? Sedi pocet podla vypoctu v projekte? Dik... 🙂
Odpovedať
1
4
5
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?