Staval niekto poschodový dom 1607?

Staval niekto projekt poschodový 1607? resp. čo by ste vytkli tomuto projektu. ĎAkujem. http://www.idealnedomy.sk/projekt/201...
Odpovedať
Profilova fotka
@sana2005 Pekný, čistý, imidžový... Ale budeš si musieť postaviť ešte 1 búdu na opačnom konci pozemku, kam dáš všetky haraburdy, lebo toto je prakticky iba BYT... Takú "šopku"... Alebo to napraceš do garáže.....(?) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sana2005 Moderný, krásny. Ale nezdá sa mi celkom praktický. Je to všetko na jednej kope alebo akoby som to povedala. Kopa vecí, by sa nám osobne do neho nezmestila. Mám pocit, že tam chýba či už nejaký ten šatník, nejaká tá technická miestnosť.
Odpovedať
Moderny to je, ale na pohlad je podla mna chladny a ked sa to tak vezme, tak v takej velkosti bude v tomto tvare podla mna vyzerat no nie smiesne, ale hodilo by sa mu podla mna este zopar metrov na kazdu stranu navyse. Neviem si pomoct, no podla mna to na taku malu metraz nie je moc vhodne riesenie.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
Ahoj, my tiež uvažujeme nad týmto domom, nám práveže vyhovuje, že je taký malý (už sme bývali v podobnom dome, mal 70 m2 a 4 izby a úplne nám to stačilo, málo upratovania a izby sa rýchlo vykúrili). Akurát, že my by sme chceli namiesto hornej kúpeľne izbu (nepotrebujeme 2 kúpelky). Aj si ich už kontaktovala? Mne povedali, že to drevené vonkajšie obloženie je v cene.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?