Staval niekto montovaný Kompakt 600?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, chceme stavť Kompakt 600, ale v montovanej verzii. Nemáte niekto skúsenosť? Pomohla by nám dobrá rada aj z montovaného.
Odpovedať
1
2
a prećo nie je veľmi múdre el. kúrenie keď je to len holodom? a uź prećo nie na trvalé vakurovanie?Ako ste na to prišli?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Halo,je tu este niekto? Zacali sme stavat Kompakt 600,nie montovany ale z Ytongu,moze mi niekto poradit s par vecmi? Chceme zavriet tu priecku medzi obyvkou a kuchynou a namiesto dveri oproti krbu dat iba okno(koli terenu). Rad by som videl nejake foto ak mate hotoveho domu a kolko to priblizne vyslo.DIK:D Par foto zakladov September 2010.Koli vode vykopy do 2m,3rady DT,dnu do zakladov 8mm 15x15 kari,50t makadamu z Trstina.Deka z B20,takisto 8mm kari.Cakumprask 170000SK aj s betonpumpou a horalkami.A mozu aj tanky padat:D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@katarina104 ahoj, ozývam sa skoro po roku, ak sú tvoje otázky ešte aktuálne, ozvi sa mi.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte, tu sme zosumarizovali nejaké informácie o montovaných domoch. http://prirucka-montovanedomy.sk/ pozrite ;)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
ahojte vsetci,ktori ste stavali,staviate,alebo budete stavat tento dom. kedze my ho chceme stavat toho roku na jar, chcel by som vas poprosit o vase skusenosti, rady, postrehy alebo aj forky.dik
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?