Rodinny dom Jantar 74/103 , kuchyna

15. feb 201960

Ma niekto tento projekt , potrebovali by sme poradit ako ste riesili barovy pult v takejto kuchyni ?

• nemôžeš sem pridať pôdorys? bolo by to tak omnoho jednoduchšie

• Sice neviem ako ta kuchyna vyzera, ale nijak. Barove pulty sa povacsine zmenia na ulozisko zbytocnosti, neda sa pri tom ani pohodlne najes, ani rozlozit sa tam s jedlom, nie to este kava a noviny... Ked uz chcete nejake sedenie pre prisediacich co kibicuju do varenia, tak dajte siroku pracovnu dosku a k nej barove stolicky zo strany obyvacky.

• pozerala som pôdorys a barový pult by som tam nedala. Ako je to tam nakreslené, tak je to dobré 🙂

• Sponzor fóra
  • @zita19  dakujem za radu , ano aspon tak nejak otvorene odelit obyvacku od kuchyne tym pultikom alebo ako vravite . Barove stolicky by tam nemuseli byt, hadam niekde zmestime aj mensi stolik so stolickami 😂😁😁.zatial mame len hrubu stavbu tak si to tak nejak este neviem dat dokopy. Vzdy som po pultiku tuzila 🙂

• Pridavam podorys kuchyne 🙂 umyvadlo by som si predstavovala pod prvym oknom z prava od rohu, linka by pokracova iba spodnymi skrinkami a ten pultik , otvorenu priecku alebo ako to nazvat , by sla na ten mur medzi oknami napr. Tak nejak si to predstavujem , no ci to pojde netusim 🙂 😊🤔😐

• Je to zbytocnost

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Projekty, návrhy, vizualizácie, výroba a montáž nábytku na mieru pre moderné aj klasické interiéry rod. domov a bytov. Cenník na www.inovacio.sk 
    Vizuálne návrhy záhrad, fasád rodinných domov a interiérov podľa Vašich požiadaviek. Vypracovanie projektovej dokumentácie pre potreby realizácie.
    atelier of architecture & design
    - projekty rodinných domov a interiérov
    Články od našich partnerov
    Akú dlažbu vybrať k historickým objektom?
    Majte svoje energie pod kontrolou s novou zákazníckou eZónou SSE
    Plánujete stavbu domu? Pozrite si ukážky riešení pre domy A0
    Archív článkov od partnerov