Rodinny dom Jantar 74/103 , kuchyna

Ma niekto tento projekt , potrebovali by sme poradit ako ste riesili barovy pult v takejto kuchyni ?
Odpovedať
nemôžeš sem pridať pôdorys? bolo by to tak omnoho jednoduchšie
Odpovedať
Sice neviem ako ta kuchyna vyzera, ale nijak. Barove pulty sa povacsine zmenia na ulozisko zbytocnosti, neda sa pri tom ani pohodlne najes, ani rozlozit sa tam s jedlom, nie to este kava a noviny... Ked uz chcete nejake sedenie pre prisediacich co kibicuju do varenia, tak dajte siroku pracovnu dosku a k nej barove stolicky zo strany obyvacky.
Odpovedať
pozerala som pôdorys a barový pult by som tam nedala. Ako je to tam nakreslené, tak je to dobré :-)
Odpovedať
@zita19 dakujem za radu , ano aspon tak nejak otvorene odelit obyvacku od kuchyne tym pultikom alebo ako vravite . Barove stolicky by tam nemuseli byt, hadam niekde zmestime aj mensi stolik so stolickami 😂😁😁.zatial mame len hrubu stavbu tak si to tak nejak este neviem dat dokopy. Vzdy som po pultiku tuzila :)
Odpovedať
Pridavam podorys kuchyne :) umyvadlo by som si predstavovala pod prvym oknom z prava od rohu, linka by pokracova iba spodnymi skrinkami a ten pultik , otvorenu priecku alebo ako to nazvat , by sla na ten mur medzi oknami napr. Tak nejak si to predstavujem , no ci to pojde netusim :) 😊🤔😐
Odpovedať
Je to zbytocnost
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?