Realizujete Bungalow 113 od Prodomu?

Zdravím všetkých, najde sa tu niekto kto realizuje projekt bungalow 113 od prodomu? Tento projekt ma v celku zaujal a rád by som o nom vedel viac.
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
ahoj my uz mame ten projekt kupeny,takze realizacia bude na jar :-)
Odpovedať
Ahoj, robite na nom aj nejake zmeny? inac ja to iste,kupeny a na jar do toho
Odpovedať
Profilova fotka
Ano mame prespekulovane aj nejake zmeny. napriklad,trochu poposuvame priecky,aby vznikla pri kotly vacsia miestnost na odlozenie nejakeho vedra a prac. veciii,stropy nad izbami budu mat normalne stropy,lebo uplne zbytocne by to bolo take vysoke ako je to povodne v projekte. vy ake zmeny chystate?
Odpovedať
Presne nad tymto sme uvazovali aj my, a mozno este zvysene okna v kuchyni
Odpovedať
Profilova fotka
ano aj tie okna- predne kuchinske zostane take nizke vo vizsej polohe,aby cezen bolo vidiet von,pod nim bude drez a bocne kuchinske bude rozmerovo take ako bude na obyvacke. a to druhe co je v rohu obyvycky pri terase zrusim,aby sa mi neodrazalo svetlo na telke. este uvazujeme aj nad tym,ze aj stresne zrusime,podla mna by to nemalo velmi znizit presvetlenie vnutra..................dufam.......
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Ahojte pani,neuvazujete nad vecsim sklonom strechy,tiez ho chcem stavat a ze vraj ju jednoznacne teba spravit strmsiu,lebo by mohla casom robit problemy.
Odpovedať
@cinito V akom zmysle problemy.. pis konkretnejsie, ake problemy su eventualitou?
Odpovedať
@martinab74 Zalezi na tom cim budes prikryvat,ja chcem skrydlu,a ked strecha nema dostatocny sklon tak sa voda dostava pod skrydlu a dalej uz asi pisat netreba co moze sposobit ci? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja budem davat skridlu. nad tym sklonom strechy stale uvazujem,ze ci spravim strmsiu strechu...... =-)
Odpovedať
@baratom27 klobúk dole, precízna vymakaná práca :-) ja rozmýšľam ešte nad jedným bočným oknom v tej prednej izbe, lebo spredu moc slnka nebude a tiez je najďalej od krbu, čiže bude asi dosť studená. A tiež že záchod vpredu uplne zruším, tým pádom zväčším priestor špajze aby tam bola aj chladnička, a WC by sa spravilo zmenšením tej prednej izby, vedľa kupelne a bolo by iba jedno ale mimo kupelne. zatiaľ na tomto sme sa aj s mužom zhodli, ale hádame sa naa ďalších veciach, ktoré si ja viem predstaviť aon radšej nie :-) Stropy v nočnej časti by som dala normálne ako vravíš Ty, nech sa zbytočne nevytápa, ale nad obývačkou si viem predstaviť pekné trámy a takú mini galeriu, z ktorej by sa dalo vstúpiť do úložneho priestoru pod strechou nad nočnou časťou, len to nejako technicky vyšpekulovať, v očiach to mám :-) Budete vytápať len krbom, či aj plynom príp. inak? Baratom27 a koľko m3 betónu Ti vydalo do základov spolu? Teším sa na spoluprácu, každá rada nad zlato!
Odpovedať
caute, ja som si tiez zmyslel postavit bungalow 113 lebo zdal sa mi byt dokonaly ze nepotrebuje ziadne zmeny okrem tych kuchynskych okien, vidim ako vam to krasne rastie cim dalej sa mi vyjasnuje ze sranda to nebude a chcem si vsetko premysliet hlavne financne ak by ste mi mohli napisat kolko priblizne stali zaklady a murovanie aby som sa vedel na to pripravit dakujem
Odpovedať
my presne tento projekt predávame, kvôli rodinným dôvodom. Ostali sme doma u rodičov a prerobili sme si ho. Tak projekt predávame za 600 ak by mal niekto záujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
baratom27: ahoj ako ste na tom ?? jar uz je tu takze by si mal byt uz v plnom prude. Aj ja zvazujem stavbu tohoto domu a rad by som sa dozvedel nejake rady a postrehy od skusenejsich popr. pozitiva a negativa domceku. Dakujem
Odpovedať
Ahojte, mne sa tiez paci tento bungalov. Nieste niekdo kdo homa rozostavaný z okolia bratislavy poprípade este lepsie na zahori?k nahliadnutiu Dakujem
Odpovedať
@ondrik28 ano my sme zacali stavat na jar bungalov 113.zaklady su hotove,ide sa murovat
Odpovedať
@roman2256 ahoj, je ešte aktuálny ten predaj, mali by sme vážny záujem,alebo je už neskoro? :-)
Odpovedať
@koral kolko vas vysli zaklad<?aky mate priblizny rozpocet na cely dom cca??staviate svojpomocne alebo firma?
Odpovedať
cca 5000 e
Odpovedať
ťažko je rozprávať sa o cenách, lebo napr. okolie Trnavy kubík betonu 46 e , a u nás Prešov , obvolali sme všetky betonárky a najlacnejsi stoji 76 za kubík a postupne su ceny vyssie vyssie az po 83 , a to uz bola rovno ponuka na nami pozadovane mnozstvo :( a to iste štrk, kamene atd...
Odpovedať
Profilova fotka
fuuu to mate v Presove jake horibilne sumy betonu?!?!?!? my sme dali 52E/m3
Odpovedať
veď viem, som si vyratala ked si mi napisal kolko vas čo stalo :/ akože nemám slov, najnižšie platy a taký rozdiel v cenách a potom sa divia že ideme radšej poliakom odniesť peniaze......a to ešte len beton.....všetko tu preplatíme niekoľkonásobne
Odpovedať
v Ladcoch 53 e,za kubik plus doprava,zelezo sme mali.My sme si to robili svojpomocne.Keby sme to dali firme tak platime tak o 2 tis.viac.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak ako pokracujete? my tiez zvazujeme tento domcek, chceli by sme zacat na jar, ak sa vsetko podari vybavit....ja zatial rozmyslam nad zrusenim toho predneho WC, aby sa mi zvacsila spajza, potom chcem samostatne WC vedla kupelky, takze tiez asi odkrojime z tej prednej izby ako alcapalca....pri tom kotli by sa mi tiez pacila vacsia miestnost na odkladanie..baratom ty si to ako nakoniec vyriesil? tie dvere vedla terasy co idu zo zadnej izby by som tiez zrusila, taktiez krb...a kuchynske predne okno chcem take ako ma vedlajsia izba, taktiez aj bocne, kuchynske a obyvackove budu rovnake...a do spalne zabudovat satnik...no som zvedava co ma este napadne :-) kolko vas vysiel projekt aj s upravami?
Odpovedať
Chcem sa opýtať aké sú reálne náklady na stavbu tohto domu na kľúč s DPH.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aj my ideme stavat tento domcek a tiez sme rozmyslali nad zvacsenim miesta pri tom kotly, v predu si chceme nechat WC pretoze si myslim ze dve je uplne super. Teraz mame na dome iba jedno a je to zle a hlavne rano, ked kazdy chce ist na WC pred tym ako ide do prace... Chcem sa spytat kolko betonu ste potrebovali na zaklad ?? a kolko vam to trvalo, dakujem :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
ahojte,my sme na jeseň dokončili základy na bungalow 113 a na jar 2012 chceme začať ťahať múry a dať pod strechu.Predné WC ideme zrušiť a budeme tam mať kotolňu,všetky okná na dennej časti necháme pôvodné,páčia sa nám aj z dôvodu udržania tepla.WC bude samostatné vedľa kúpelne,tam pri kúpelni bude špajza,na terase nebude krb ani komín nebude v tej časti ale bude tam pri vchode ako malo byť wc a tam z druhej strany bude sporák alebo kachlová pec,chceme mať kúrenie na pevné pelivo alebo elektriku(ešte uvidíme).Ani my nechceme tie dvere pri terase čo je izba.Veľmi sa na to teším aj na to že som vás našla a každého napadá niečo nové.Aj ja vám prajem úspešné realizovanie domčeka a uvidíme a prečítame sa pa pa
Odpovedať
Profilova fotka
@sashqua drzime palceky ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
ahojte stavbári bungalovu 113 :-) chcela by som sa spýtať aké sú vaše doterajšie náklady na stavbu? samoyrejme každý po fázu, v ktorej sa nachádzate. My máme zatiaľ kúpený pozemok a tento domček na ňom snáď časom taktiež vyrastie :-)
Odpovedať
caute dakujem za vase prispevky my s priatelkou chceme stavat bungalov 113 a sme radi ze sme sa dostali na tuto stranku a dozvieme sa nieco noveho boli by sme radi keby sme si mohli pozriet nejake fotecky dakujeme a rad by som vedel kolko kubikov betonu ide do zakladov dik
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
ahojte, po roku "hrania sa " so základmi začíname ťahať múry :) . Menili ste sklon strechy?
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?