Projektant/architekt - Piešťany a NMnV

28. sep 2021130

Ahojte, vedel by mi niekto odporucit dobreho architekta alebo projektanta, ktory robi projekty rodinnych domov na mieru z okolia Piestan alebo Noveho Mesta nad Vahom, s ktorym ste mali vy dobru skusenost. Niekoho kreativneho so skusenostami, rozpocet na projekt mam do 2500eur. Dakujem vopred.

• ak by ste mali záujem, môžem Vám spraviť cenovú ponuku

• @tomm0007  ...vlastná skúsenosť, je z PN, pošlem do IP?

• @astor73  ano mozete, dakujem pekne 🙂

• Sponzor fóra
  • @astor73  môžete aj mne poslať kontakt do IP?

• Neodporúčame Ing. Šoku 😞

• @astor73  dobry vecer, mozem vas poprosit aj ja kontakt na projektanta/architekta z PN, dakujem

• @astor73  dobrý den, môžem aj ja poprosiť o kontakt na architekta z Piešťan? Ďakujem veľmi pekne 🙂

• @astor73  dobrý večer, môžem pekne poprosiť kontakt na architekta z PN. Ďakujem pekne.

• Dobrý deň, tiež by som poprosil kontakt na architekta z PN alebo okolia.

• pekný deň prajem, mohla by som aj ja poprosit kontakt na architekta z PN? ďakujem

• Dobrý deň prajem, mohol by som aj ja poprosit kontakt na architekta z PN? ďakujem

• Dobrý deň, ak niekto z vás má kontakt a dobrú skúsenosť na projektanta/ architekta v okolí Piešťan, budem vďačná za kontakt.

• Dobrý deň ak ma niekto kontakt na projektant v okolí Pn bude vďačná, ďakujem.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Spracujeme Vám projektovú dokumentáciu podľa Vašich predstáv, vybavíme stavebné povolenie a postavíme Vám Váš dom
    Vizuálne návrhy záhrad, fasád rodinných domov a interiérov podľa Vašich požiadaviek. Vypracovanie projektovej dokumentácie pre potreby realizácie.
    Zabezpečujeme služby v oblasti záhradnej a krajinnej architektúry, grafického návrhu fasád, interiérového dizajnu a fotografie.
    Články od našich partnerov
    Ak okná netesnia, mali by ste ich vymeniť
    Hrubá stavba domu jednoduchá ako lego
    Viete, čo je dobré pre vás aj pre životné prostredie?
    Archív článkov od partnerov