Projektant

Viem, ze sa o tejto teme popisalo uz vela, ale nasla som len starsie diskusie. Hladam sikovneho projektanta ny vychodnom Slovensku. Dakujem velmi pekne za odpovede a skusenosti
Odpovedať
@moneyy SIMPLpro, s.r.o Ing. Peter Šimco 👌
Odpovedať
@moneyy mozem sa spytat? nasli ste niekoho?? tiez hladame a tazko sa rozhodnut ...dakujem krasne za odpoved 🙂
Odpovedať
@moneyy tiez sa pridam aj mna by to zaujimalo...
Odpovedať
z Popradu archstudio.. top 👍
Odpovedať
@ivakriss Ivka bola ste spokojná? Môžte trošku viac napísať...dost by to pomohlo. Ďakujem krásne vopred za vašu reakciu.
Odpovedať
@monig86 ano bola som veľmi spokojná .. stačí im povedať, nakresliť ako z hruba chcete projekt čo všetko tam chcete m2 a spravia projekt.ja som z mojim nadmieru spokojná.. každý projektant myslí na veci na ktoré my zabúdame.. spravili mi veľmi pekný, praktický a moderný projekt podľa našich predstáv.. odporúčam..
Odpovedať
@ivakriss trocha by som ho ezte upravila.hlavne to vychadzanie z garaze do pracovne a nasledne do chodby .
Odpovedať
@aduska344 to sa prechadza cez tech miestnost nie pracovnu ci sa mylim? 😊
Odpovedať
@zdenka091085 myslela som pračovnu teda technicku. 😄
Odpovedať
@ivakriss môžem sa spytat koľko stoji taký domček?? A tiez približna cena projektu a čo zahŕňa?
Odpovedať
@aduska344 z práčovňe do chodby pôjdu posuvné dvere takže neviem či kôli tomu???
Odpovedať
@ivakriss ja osobne by som si takyto prechod rovno do chodby nedala ,kedze je to s garazou,koli smradu z auta . Ale to je moj nazor. Niekto vravi,ze to necitit ,ale viem,ze znsmi co tak maju vzdy citit z auta ked pride chlap donov.jednoducho tie spaliny tam citit
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?