Projekt na dom do svahu s prevýšením 2m

Zobraz úvodný príspevok
nema niekto tip na dom podorys alebo vizualiziaciu rodinny dom do svahu s prevysenim 2m aby bola obyvacka s kuchynou dole, bez pivnice nieco take
Odpovedať
1
2
@ jusky mozem poprosit aj ja o podorys? dakujem vladowlad@gmail.com
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
dobry den aj my chceme kupit pozemok do svahu a velmi ma zaujal Vas dom. viete mi prosim napisat kontakt na projektanta? dakujem
Odpovedať
Dobrý deň @jusky, prosím Vás, mohla by som poprosiť pôdorys na e-mail adrika.hom@gmail.com , máme rovnaký typ pozemku, rada by som sa inšpirovala, ďakujem veľmi pekne
Odpovedať
Profilova fotka
@jusky Tento druhý variant sa mi páči viac.
Odpovedať
Profilova fotka
@visnickakv Páči sa mi Váš prístup. Všetci chcú rovno pôdorys - Vy kontakt na projektanta. Bol by zázrak, keby ste mali rovnaký pozemok alebo sa Vám podarilo kúpiť rovnaký pozemok. A ďalší zázrak by bol, keby ste mali rovnakú rodinnú situáciu čiže potrebu rovnakého pôdorysu. Už pri najmenšej zmene zase môže amatér aj dobre riešený dom viac či menej " po..ať ".
Odpovedať
@jusky prosím vás môžete mi poslať pôdorys a kontakt na architekta???Ďakujem
Odpovedať
@jusky môj email sonahlavacikova91@gmail.com
Odpovedať
@jusky dobry den, vedeli by ste mi povedat aka je odhadovana cena tohto projektu?
Odpovedať
@jusky zdravím,mohla by som poprosit pôdorys alebo rovno cely projekt. Kúpili sme totožný stavebný pozemok a sme v procese hľadania,vyberania,zvažovania a táto vitualizacia je krásna 👌 veronika.polomska839@gmail.com Dakujem.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
@jusky ahoj veľmi pekný projekt 👍 podľa našich predstáv, máme podobné podmienky. Bolo by možné poslať viac fotiek? Poprípade pôdorys. Výborná inšpirácia 👍 ďakujem. 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
@mesarosanton Ahoj, vedel by si povedať orientačne cenu? Je to zložitejšie na výstavbu? Ďakujem
Odpovedať
@david_blasko Zvažujeme kúpu pozemku - svah. Viem, že je to individuálne, ale asi o koľko vyjde drahšie výstavbu do svahu? Ak to je možné nejako vyčísliť... Zrealizovali ste aj bazén? Ďakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 1 roku
@jusky prosím, poslali by ste nám kontakt na projektanta, ďakujem veľmi pekne dkrissak(at)gmail.com
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, mohla by som vás poprosiť o pôdorys vášho krásneho domu? Prosím na mail mpotocanova@gmail.com. ďakujem veľmi pekne
Odpovedať
Zdravím , @jusky mozem o poprosit pôdorys a kontakt na architeta ? Úžasný dom , normálne že až dom snov. Poprosím na email : valvo01@azet.sk. Ďakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku

Odpoveď na príspevok od jusky:

Nie ešte nie je postavený.Na jar chceme začať s v…
@jusky mohla by som poprosiť poslať projekt domu na katarina.lusconova@gmail.com ďakujem
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?