Projekt na dočasné dopravné značenie

Ahojte, viete mi prosím dat info o tom, koľko by asi mal stať taky projekt na dočasné dopravné značenie počas prác pri prekopavke obecnej komunikácie? Ďakujem
Odpovedať
ahojky :) Vela :) ale ty nepotrebuješ projekt pri obecnej komunikacií iba pri rozkopovaní statnej cesty :)
Odpovedať
@ecuk Tak ako vyššie napísané nepotrebuješ stačí mať pri rozkopávke dočasné značky pre označenie prác na ceste. Mali sme rýchlosť 30, zúžená cesta a ohraničenie rozkopaného úseku. Boli aj zo SÚ mesta pozrieť a všetko OK.
Odpovedať
Profilova fotka
senec 150e :-( ak SU požaduje projekt na dočasné dopravné značenie,tak ho potrebuješ aj na obecnú komunikáciu :-p
Odpovedať
Bohužiaľ, starosta si povedal, že to potrebujem. Aj projektant sa chytal za hlavu, zbytočne vyhodenych 160 eur za projekt a ďalších 150 eur za povolenie z obecného úradu 😔 chcela som len vedieť, či je ok 160 eur za strany niečoho, čo ten projektant ani nevidel v reále a ešte k tomu mam pocit, že sú tam hovadiny popísané. Uvidíme v utorok na dopravnom Inšpektoráte, čo povie inžinier.
Odpovedať
@ecuk ja by som písomne požiadal o rozkopávkové povolenie na SÚ a tam sa píšu podmienky udelenia. A nech napíšu na základe čoho hú projekt.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Mozete mi niekto poradit rychleho a lacneho projektanta docasneho dopravneho znacenia. Dakujem
Odpovedať
@sonym aj tak ti to musia schvalit policajti/DI/ zajdi za tým polišom čo to má na starosti , on ti za 20-50 eur dá typovu situáciu a máš to.. inak ja som to raz nemal , udali ma a urad mi dal pokutu 5000 korun ...čo bol vtedy dobrý peniaz...
Odpovedať
Dobrý deň, mohla by som poprosiť o radu. Potrebujeme príjazdovú cestu k domu, ktorá sa bude napájať na cestu II. triedy, projekty všetko máme, aj povolenie z kraja, ale dali podmienku že musíme min 5 dní pred realizáciou kontaktovať jednu osobu na úrade a musíme mať dočasné dopravné značenie. Okrem príjazdovej cesty budeme aj pretláčať elektrinu popod cestu. Poradil by mi niekto prosím ako požiadať o to dočasné dopravné značenie? Našla som na internete nejaké vzory žiadostí, ale je tam písané kto je zodpovedný za to značenie a aj číslo značenia. Vôbec tomu nerozumieme. Vopred ďakujem za každú radu.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
zdravím vás, viete mi niekto poradiť projektanta na dočasné dopravne značenie? momentálne mám projekt na stavebnom a žiadajú ešte tento projekt, vďaka
Odpovedať
@matko101112 dobry den, vedeli by sme mi dať kontakt na projektanta pre dočasne dopravne znacenie, potrebujem to na SU momentalne, ďakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@matko101112 zdravim, prosim vas nahodou neviete posunut kontakt v okoli Senca kto nam moze taky projekt vypracovat? Budem velmi vdacna.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?