Menu Forum

Projekt LIKE105

20. mar 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
moznoraz
Registrovala sa 23. novembra 2014 na modrastrecha.sk. Pridala 2 príspevky. Má 1 priateľa. Okres Žilina.
  • Snívam o dome
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
moznoraz
Registrovala sa 23. novembra 2014 na modrastrecha.sk. Pridala 2 príspevky. Má 1 priateľa. Okres Žilina.
  • Snívam o dome
    okres Žilina
 Dobrý večer, chcela by som sa opýtať, či niekto z Vás stavia tento domček, alebo už v ňom býva, prípadne vaše názory na jeho pôdorys.. Ďakujem
16. mar 2015 o 19:57  •  sníva o dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
luck4
23
Registrovala sa 25. októbra 2014 na modrastrecha.sk. Pridala 302 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Bratislava.
  • Už bývam v dome
    Borinka, okres Malacky
fotoportrét
fotoportrét
luck4
23
Registrovala sa 25. októbra 2014 na modrastrecha.sk. Pridala 302 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Bratislava.
  • Už bývam v dome
    Borinka, okres Malacky
 @moznoraz pekne ciste riesenie, chyba mi len technicka miestnost, ani pracku nikde nevidim. mooozno by bolo celkom zaujimave riesenie spravit zo spajzy práčovňu, ci uz pristupnu z kuchyne alebo z kupelne
16. mar 2015 o 21:34  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
moznoraz
  • Snívam o dome
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
moznoraz
  • Snívam o dome
    okres Žilina
 @luck4
dakujem za nazor emoticon technicku miestnost isto nejak poriesime, zatial nas len ocaril, este sme ho neukazali nikomu, kto by nam s tym poradil emoticon pracku isto zmestime, lebo asi si nenechame aj vanu aj sprchovy kut. Este možno skoncime aj na inom projekte.. emoticon
20. mar 2015 o 19:34  •  sníva o dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to