Projekt euroline 1476

Ahojte máte niekto skúsenosť s projektom od Euroline bungalov 1476? My potrebujeme vstup do garaže , domu a aj dennu časť domu na západ. Prehodili by sme jedáleň a obývačku, terasu by som riešila ako východ z obývačky,ale nie do rohu ako je naznačená ale do pravej strany (tam sa točí slnko) a zasahovala by až pred dom(pred domom je západná strana) Aj garaž by som asi o meter až dva rada zváčšila na dĺžku. k nemu na porovnanie s anám paci dom medzi bergeniami z archonu - co by ste odporúčali? (tiež by sme vymenili obývačku s kuchynou aby bola viac západne) http://www.archon.sk/projekt-domu/md4... Velkosťou na pozemok 24x45m nám v pohode zapadne:) Ake mate skusenosti so zmenami projektov od euroline a archonu? http://www.eurolineslovakia.sk/sk/pro... Dakujem za nápady
Odpovedať
no po pravde sa človek nachodí keď pôjde z obývačky do spálne - túto trasu by sa mi večer čo večer podstupovať nechcelo.. Na vašom mieste by som asi išiel pri tak veľkom dome skôr do poschodového - kde využijete priestor efektívnejšie ako na chodby... Asi toľko
Odpovedať
@xr22 asi v tomto prípade by bol lepší projekt od archon (ten nefarebný) - tam je to viec pri ruke :)
Odpovedať
@xr22 a preto ja radsej vzdy zaspim v obyvacke pri telke naramne zaujimave reklamy v jednom kuse davaju =-) a mam to este hore schodmi. Ale cez terasu ked sa to strihne...
Odpovedať
@lucinabb no ten prvý projekt je ďaleko lepší až na tie všetky odskoky, tie by som nejakým spôsobom eliminoval, aby bol projekt a pôdorys kompaktný - ušetríte na energiách.
Odpovedať
koly comu chcete vychod na terasu z obyvacky ked na terasu s 9z10x ide z kuchyne?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 1 roku
ahoj lucinabb. ako si sa rozhodla, staviate bungalov 1476? Aj my nad nim uvazujeme. Ak mate niekto bungalov 1476 dajte vediet ake mate skusenosti a co by ste mozno zmenili. Dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda jste někdo nakonec realizovali stavbu bungalovu 1476? Děkuji
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?