Projekt domu STYLE 222

Dobry den, chcem sa spytat, ci niekto ma postaveny dom podla projektu od MFpro STYLE 222 a ako ste s nim spokojny. Vsetkym diskutujucim vopred dakujem za odpoved :)
Odpovedať
Profilova fotka
@tatkosmolko123 my síce tento dom nemáme, ale ak môžem zopár postrehov. Na nete je ešte jeden projekt s rovnakým názvom a bez garáže. A teda ten mi príde logickejši. Mne osobne by nevyhovovalo, že každá izba je prístupná iba zo spoločenského priestoru, že dom nie je členeny na súkromnú spalnovu časť a tu spoločensku. V tom druhom projekte je v spálni aj priestranný šatník. A detské izby sú bokom a dajú sa úplne oddeliť od spoločenskeho priestoru. Ako je to v projekte čo sem dávam, tak vchod do tej detskej izby od ulice by som dala priamo do tej chodbičky. Takže by boli vchody do izieb presne oproti. Tým pádom vieš uzatvoriť ten zbytočný prechod okolo jedálenského stola a zväčšiť technickú miestnost. Aj spálňa mi príde lepšie orientovaná do ulice ako záhrady. A čo by sme osobne veľmi prekážalo a čoho by som sa bála je tmavá jedáleň. Tu by som jednoznačne volila buď svetlovody priamo nad stôl alebo otvorený strop s veluxami. A garáž by som nelepila na dom, ten je pekný tými čistými tvarmi a symetriou a tá garáž mi príde ako prilepenec
Odpovedať
Profilova fotka
Príde mi celkom divné, že sa do izieb ide z jedálne... Neviem asi by bolo fajn to nejak oddeliť.. Celý projekt mi príde tak trocha chaotický a neusporiadaný. Garáž je celkom fajn, tak teda mne osobne ako zlepenec teda nepríde..
Odpovedať
@carolinka Dakujem za postrehy. Garaz pripojena k domu nam vyhovuje, nakolko to je u nas naveterna strana susediaca s otvorenym priestranstvom. Tmy v jedalni sa tiez nebojim, bud postacia velke francuzske okna, alebo zvazime svetlovod (preto by sme radi videli dom nazivo). Ci spalna bude umiestnena ako v projekte, alebo do ulice si myslim, ze je u kazdeho individualne, nakolko su izby rovnako velke a vstup do kupelne je mozne lahko presunut na opacnu stranu. Jedine co zvazujeme, ci je vyhoda alebo nie, je vstup do izieb zo spolocenskej zony. Je to taka dvojsecna zbran, vela dveri, mozno menej sukromia, na druhu stranu ziadne chodby a vsetci su akoby spolu, aj ked su v izbach. Resp. jedine ta spalna ma tie vstupne dvere "na rane". A ano, tento "vas" projekt je logickejsi, ale ako som pisala chceme garaz pripojenu k domu a vacsi dom. Pekny den prajem :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Dobry den, hladame projektanta na vypracovanie projektu osadenia domu na pozemok a napojenie inžinierskych sieti, okr. Nove Mesto n./V. Vedeli by ste niekoho doporucit? Jedna sa o projekt rodinneho domu Style 224 od MFPro. Dakujem
Odpovedať
Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či má niekto postavený RD od Mfpro Style 222? Ďakujem :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
zdravim niekto s vas ma uz postaveny MF pro style 222? ak ano napiste mi dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
Dobry den,tiez ma zaujal projekt 222. Ma tento dom niekto uz postaveny? Len mne by sa pacil naopak. Nie garaz vpravo,ale vľavo. Otocit to
Odpovedať
Dobrý deň, my staviame style 222 a momentálne nám dokončili strechu a ťaháme priečky
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?